کد خبر: 1058601 A

این روزها، مشاوره آنلاین بیش از هر زمان دیگری مورد توجه کاربران قرار گرفته است. دلیل این امر هم روشن است!

احتمالا شما هم انتظار در صف طولانی مطب‌ها و مراکز درمانی شلوغ را تجربه کرده‌اید. در هنگام حضور در این اماکن عمومی غالبا با گروهی از بیمارانی مواجه خواهید شد که برای دسترسی به نوبت منتظر بوده و تعداد قابل توجه پرونده‌های در هم ریخته را نظاره می‌کنند.

این در حالی است که افراد یاد شده غالبا مسیرهای طولانی و ترافیک سنگینی را پشت سر می‌گذارند تا بتوانند به موقع در مطب حاضر شوند. مجموعه این عوامل از جمله موارد بازدارنده‌ای است که حضور در مراکز درمانی را به تجربه‌ای ناخوشایند تبدیل می‌کنند.

موضوع این است که در اغلب مواقع بیماران به معاینه فیزیکی نیازی ندارند. این جا است که وبسایت پذیرش 24 به کمک کاربران آمده و از مراجعات غیر ضروری آن‌ها به مطب‌ها و مرکز درمانی جلوگیری می‌کنند.

معرفی پذیرش 24

پذیرش 24 یک پلت‌فرم مشاوره آنلاین است که بدون در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی به کاربران کمک می‌کند با بهترین پزشکان آنلاین کشور ارتباط برقرار کنند.

به علاوه، این سامانه به سیستم نوبت دهی آنلاین نیز مجهز بوده و اخذ نوبت حضوری از بهترین مراکز درمانی ایران را امکان‌پذیر می‌کند. کاربران پذیرش 24 به سادگی و در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانند برای دریافت نوبت مشاوره پزشکی آنلاین اقدام کنند.

برای انجام این کار، کافی است اپلیکیشن مربوطه را دانلود و نصب کرده یا به وب‌سایت پذیرش 24 مراجعه کنید. فیلترهای پیشرفته این سامانه برای راحتی هر چه بیش‌تر مخاطبان طراحی شده و انتخاب بر اساس تخصص، پزشک، استان و بسیاری موارد دیگر را امکان‌پذیر می‌کند.

لازم است اطمینان داشته باشید تیمی از کارشناسان برجسته به صورت 24 ساعته در بخش پشتیبانی تلاش می‌کنند تا کیفیت ارائه خدمات را به صورت مداوم ارتقاء دهند.

معرفی برخی از برجسته‌ترین پزشکان آنلاین پذیرش 24

پلت‌فرم مشاوره آنلاین پذیرش 24 افتخار همکاری با گروهی از برجسته‌ترین پزشکان ایرانی را دارد. کلیه کاربران با مراجعه به اپلیکیشن و وب‌سایت پذیرش 24 و اخذ نوبت می‌توانند با این متخصصان زبده مشاوره پزشکی آنلاین داشته باشند. از این جمله می‌توان افراد زیر را نام برد:

 • دکتر عمید شمس اله روانپزشک آنلاین
 • دکتر مریم ابویی متخصص تغذیه آنلاین
 • دکتر سارا بهبهانی مشاوره آنلاین جراح مغز و اعصاب
 • دکتر سید محسن فانی پزشک آنلاین گوش و حلق و بینی

موارد یاد شده تنها تعداد انگشت‌شماری از پزشکان طرف قرارداد این سامانه به حساب می‌آیند. فراموش نکنید، در هر جای دنیا که باشید می‌توانید به این پلت‌فرم مشاوره آنلاین متصل شده و با بیش از 670 پزشک برجسته ایرانی در ارتباط باشید.

تیم حاذق پذیرش 24 پیوسته تلاش می‌کنند با ارائه تازه‌ترین راه‌کارها روند درمان میلیون‌ها شهروند ایرانی را بهبود بخشند.

مزایای استفاده از مشاوره آنلاین

در دنیای امروز، مشاوره آنلاین بیش از هر زمان دیگری مورد توجه طیف‌های مختلف افراد قرار گرفته است. شیوع انواع بیماری‌های ویروسی یکی از اصلی‌ترین دلایل عدم تمایل افراد برای حضور در امکان عمومی است.

به علاوه، افزایش فزاینده حجم کار و دغدغه‌های روزمره نیز از دیگر عواملی است که کاربران را به مشورت با دکتر آنلاین ترغیب می‌کند. بنابراین، برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از مشاوره آنلاین را می‌توان چنین برشمرد:

 • صرفه‌جویی در وقت
 • صرفه‌جویی در هزینه
 • جلوگیری از اتلاف انرژی
 • دسترسی آسان به بهترین پزشکان آنلاین فارغ از موقعیت جغرافیایی
 • مشاوره آنلاین پزشکی به صورت شبانه‌روزی
 • امکان استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین
 • امکان مشاوره رایگان با متخصص زنان
 • امکان مشاوره رایگان چشم پزشکی
 • امکان برقراری ارتباط با مشاور دارویی آنلاین
 • ویزیت آنلاین دندانپزشکی
 • امکان استفاده از قابلیت طرح سوال طب سنتی آنلاین

به خاطر داشته باشید، موارد یاد شده تنها چند نمونه از فواید مشاوره آنلاین به حساب می‌آیند.

صرفه جویی در زمان

از سالیان دور، بشر همواره از ارزش زمان آگاهی داشته است. چنان که نسل‌های قبل، شعار «وقت طلاست» را سرلوحه فعالیت‌های خویش قرار داده‌اند. با این حال، در جهان امروز صرفه جویی در زمان بیش از پیش اهمیت یافته است.

بنابراین، طبیعتا بشر امروز تلاش می‌کند تا جای ممکن از سفرهای درون شهری غیر ضروری اجتناب کرده و اوقات کم‌تری را در ازدحام ترافیک سپری کند. این امور علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت به بهبود شرایط زیست محیطی نیز کمک خواهد کرد.

اپلیکیشن مشاوره آنلاین پذیرش 24 یکی از پیشرفته‌ترین ابزارهای مشاوره پزشکی آنلاین و سیستم نوبت دهی آنلاین است که ار هدر رفتن وقت در مطب‌های پرهیاهو جلوگیری می‌کند.

چگونگی برقراری ارتباط بین پزشک و بیمار

با استفاده از پلت‌فرم مشاوره آنلاین پذیرش 24 برقراری ارتباط بین پزشک و بیمار به ساده‌ترین نحوی امکان‌پذیر است. برای این منظور، کافی است اپلیکیشن مربوطه را دانلود و نصب کرده یا به وب‌سایت پذیرش 24 مراجعه کنید.

پس از انتخاب تخصص و پزشک مورد نظر، می‌توانید یکی از انواع مشاوره تلفنی یا متنی را انتخاب کنید. دقت داشته باشید، هزینه هر یک از انواع مشاوره آنلاین با دیگری متفاوت است. در عین حال، ایرانیان خارج از کشور هم از همین طریق می‌توانند با دکتر آنلاین مورد نظر خود ارتباط برقرار کنند.

به خاطر داشته باشید، در هنگام تعیین وقت لازم است تاریخ و زمان مورد نظر خود را وارد کرده و با شرایط دکتر آنلاین دلخواه خود مطابقت دهید. در صورت انتخاب مشاوره تلفنی، در زمان مقرر از طرف مرکز درمانی و پزشک مورد نظر با شما تماس گرفته خواهد شد.

در صورت لزوم می‌توانید مستندات پزشکی اعم از آزمایش‌ها و تصاویر خود را نیز بارگذاری کرده و برای پزشک آنلاین ارسال کنید.

یکی از شایع ترین بیماری هایی که در این زمینه می توانید گریبان گیر افراد شود، بیماری پولیپ است! اگر نمی دانید پولیپ چیست بهتر است متن زیر را با دقت مطالعه کنید:

پولیپ بینی توده هایی غیر سرطانی هستند که معمولا بدون درد بوده و ممکن است در اثر التهابات ناشی از آسم ، عفونت های بینی و حلق (قارچی یا باکتریایی) و یا آلرژی ها ایجاد شوند. این توده ها میتوانند در درون حفره های بینی و یا داخل سینوس ها رشد کنند و در صورت بزرگ شدن میتوانند تنفس را سخت و یا غیرممکن سازند. پولیپ بینی معمولا به شکل دانه های انگور تکثیر میشود و هر دو حفره ی بینی را درگیر میکند اما میتواند به شکل تکی هم ظاهر شود.

این توده ها اندازه های متفاوتی دارند و اگر به شکل غیر عادی بزرگ باشند از داخل بینی و یا حلق قابل دیدن هستند. و حتی در گاهی موارد ممکن است این بیماری با سینوزیت اشتباه گرفته شوند اما میتواند با انسداد جاری تنفسی عاملی برای تشدید یا ابتلا به سینوزیت باشد.

همواره شاهد مراجعه مریضان زیادی به مطب های پزشکی هستیم که از بیماری پولیپ رنج می برند! از این رو این افراد در ابتدا می توانند از خدمات مشاوره ای پذیرش 24 استفاده کنند تا بتوانند راهکاری مناسب برای درمان پولیپ داشته باشند.

فیلترهای پذیرش 24

فیلترهای پیشرفته این سامانه روند اخذ نوبت، مشاوره پزشکی آنلاین پذیرش 24 و در مجموع دریافت خدمات را به مراتب ساده‌تر می‌کنند. فیلترهای مذکور براساس حوزه تخصص، بهترین دکترها، بیش‌ترین سابقه، موقعیت جغرافیایی دکتر انلاین و بیمارستان‌ها و کلینیک‌های طرف قرارداد تعیین شده‌اند.

این امر به شما کمک می‌کند تا در اسرع وقت بتوانید مناسب‌ترین گزینه ممکن را برگزیده و مشکلات خود را در حوزه سلامت و درمان مطرح کنید.

سخن آخر

با توجه به آن چه گفته شد، به راحتی می‌توان دریافت استفاده از سامانه مشاوره پزشکی آنلاین پذیرش 24 بهترین راه برای صرفه جویی در زمان به حساب می‌آید. به خاطر داشته باشید، مشاوره پزشکی آنلاین در عین جلوگیری از اتلاف وقت به شما کمک خواهد کرد تا درست به موقع مشورت‌های لازم را دریافت کنید.

احتمالا شما هم به خوبی می‌دانید که فرآیند دریافت نوبت حضوری گاه می‌تواند بسیار پیچیده و زمان‌بر باشد. در بسیاری از موارد، لازم است بیماران برای ملاقات با دکتر چندین ماه منتظر بمانند. عدم دسترسی به پزشک در زمان مناسب، علاوه بر مشکلات جسمی ممکن است با اضطراب و فشارهای روحی و روانی همراه باشد. در صورت نیاز، توصیه می‌کنیم همین حالا اپلیکیشن مشاوره آنلاین پذیرش را نصب کرده و از امکانات قابل توجه آن بهره‌مند شوید.

وبسایت پذیرش 24
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر