کد خبر: 1058046 A

دوره های آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه شفیع رسالت، کاملا حرفه ای و تخصصی برگزار می شوند و پس از اتمام دوره ها، هم تضمین کار و هم استخدام برای هنرجویان وجود دارد.

شغل آرایشگری

شغل آرایشگری به اشتراک گذاشتن تجربه، تخصص، اشتیاق  و.. در زمینه آموزشگاه آرایشگری مردانه است که هر روزه با  استفاده از هنر آرایش و پیرایش روی  مو و صورت مشتریان به نمایش می گذارید. برای آموزش دیدن اصولی و گرفتن مجوز باید دوره های سه تا شش ماهه تئوری و عملی آموزشگاه هایی را که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور کار می کنند، بگذرانید. بعد در آزمون وزارت کار شرکت کنید و مدرک معتبر فنی و حرفه ای بگیرید.

در پایان آموزش مهارت های فنی خاصی در مورد (مدل مو، انواع پاکسازی پوست، زیبایی، رنگ آمیزی، صاف کردن، مدل مو مردانه، … ) را کسب خواهید کرد. البته توصیه ها، نکات و تکنیک هایی از تیم آموزشی ما نظیر ارتباط با مشتری ، فروش محصولات و خدمات برای بهینه سازی آموزش شما در نظر گرفته شده است. چنانچه که تصمیم دارید تکنیک خود را بهبود ببخشید، می توانید با متخصصان و تیم حرفه ای با تجربه  آموزشگاه شفیع رسالت در زمینه آموزش همکاری کنید. پس از گذراندن دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت و وارد شدن به بازار کار، این موسسه هم چنان پشتیبانی به شما را ضمانت کرده و همراهی شما را تا مدتی مشخص بر عهده دارد.

دوره های آموزش آرایشگری مردانه

شغل و حرفه آرایشگری در جهت ایجاد زیبایی و خلق آن است که با تلفیقی از هنر و علم انجام می شود. این حرفه دارای علاقه مندان و مخاطبان خاص خود است. برای وارد شدن به این حرفه نیاز است که تکنیک ها و آموزش های خاصی را از طریق آموزشگاه ها و مراکز معتبر دریافت کنید. خیلی مهم است که کلاس ها و دوره های آموزش آرایشگری زیر نظر اساتید مجرب و ماهر برگزار شود. در همین راستا دوره های آموزش آرایشگری بر اساس اهداف آموزش حرفه ای از صفر تا صد برای هنرجویان مهیا کرده ایم. آموزشگاه آرایشگری در تهران که مدرک معتبر ارائه دهند انگشت شمار هسنتد.

w4etg4ew

دوره آموزشی آرایشگری درجه یک

در دوره درجه دو آشنایی با ساختمان و پوست صورت هم انجام می شود تا در ادامه آن در دوره درجه یک به طور کامل آموزش پاکسازی پوست آموزش داده شود. به طور کلی در دوره درجه دو با مواد ضد عفونی، ابزار کار و صندلی کار آشنا می شوید. طرز به دست گرفتن حوله، کار با اتو مو و سشوار و چگونگی برخورد درست و صحیح با مشتری و آشنایی با ساختمان پوست و مو انجام می شود.

پس از کسب قبولی در دوره درجه دو در آموزشگاه آرایشگری مردانه  شفیع رسالت در تهران که ادامه دوره درجه یک است قطعا حرفه ای تر و تکنیکی تر می شود. مدت زمان این دوره یکماه است و در این دوره انواع مدل های فشن ژورنالی، سایه و هفت و هشت و پیتاژ آموزش داده می شود. در واقع دوره درجه ۱ مکمل دوره درجه ۲ است. طول کل دوره ها جمعه ها و به مدت ۳ ماه است. انواع مدل های ژورنالی هم در این دوره آموزش داده می شود. آشنایی با استایل صورت و انواع گریم صورت و گریم داماد هم از تکنیک ها و آموزش هایی است که در این دوره مطرح می شود.

دوره آموزشی آرایشگری درجه دو

یادگیری  اصلاح موی مردانه نیز مانند هر شغل و حرفه دیگری نیاز به شرکت در کلاس های آموزشی است. این دوره ها شامل آموزش های مباحثی است که برای وارد شدن به شغل آرایشگری نیاز است.

در دوره آموزشگاه آرایشگری مردانه که هم به سبک غیر حضوری و هم حضوری است طی سه تا شش ماه برگزار می شود. اولین دوره، دوره درجه دو است که یک دوره دو ماهه است و شامل مباحث پایه و مادر است که باید به طور کامل آموزش داده شود. در این دوره هنرجو به طور کامل با ابزار آرایشگری آشنا می شود. با نحوه استفاده از ابزار و طرز ضد عفونی کردن آنها و روش های کوتاهی ساده آشنا شود. ابتدا کوتاهی ها بر روی مدل های عروسکی انجام داده می شود و پس از یادگیری بهتر بر روی مدل انسان هم انجام می شود.

در این دوره ها روش های کوتاهی مو با شانه و قیچی آموزش داده می شود. آموزش های کوتاهی با ماشین هم در این دوره آموزش داده می شود. تنظیم خطوط دور سر و تراشیدن ریش و موی صورت هم در این دوره آموزش داده می شود. فرم و چگونگی حالت دهی به موها هم در این دوره به هنرجویان به صورت غیر حضوری هم در آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت آموزش داده می شود.

اهمیت مدرک فنی حرفه ای

بزرگنمایی نیست ولی لازم به ذکر است : دریافت مدارک معتبر بین المللی، لوح سپاس از سازمان فنی و حرفه‌ای، کسب رتبه نخست در مسابقات گریم و چهره پردازی، برگزاری همایش‌ها و سمینارهای آموزشی در داخل و خارج از کشور، حضور فعال در نمایشگاه‌های مرتبط با این حرفه به منظور تطبیق آموزش‌ها با علم روز و تجهیزات و همچنین تعلیم و تربیت ویژه هنرآموزان عزیزی که هم اکنون جذب بازار کار شده‌اند از جمله سوابق ارزشمند این شفیع رسالت به شمار می‌رود که رضایتمندی حداکثری هنرجویان عزیز آموزشگاه شفیع رسالت گواه بر این ادعاست. آموزشگاه آرایشگری مردانه  شفیع رسالت  با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای و با استفاده از بروز ترین اطلاعات آموزشی در محیطی صمیمی و با استفاده از ابزار و آموزش های مدرن اقدام به جذب هنرجو می‌کند. این امر درحالی است که مدیر و اساتید این آموزشگاه تا آموزش کامل و حرفه‌ای شدن هنرجویان در کنار آن‌ها هستند و هنرجو بصورت تضمینی و با خیال آسوده می‌تواند در این آموزشگاه اقدام به فراگیری دوره های آموزش آرایشگری مردانه، آموزش گریم داماد، آموزش گریم سینمایی، آموزش ترمیم مو و … نماید.

we4t6e4

بروز بودن در آرایشگری

همواره به این نکته طلایی آموزش آرایشگری مردانه توجه داشته باشید که آرایشگری یک هنر ساکن نیست،  و هر روزه بر اساس مد، تغییر می­کند. خدمات خود را به روز رسانی کنید. قشر جوان، مهم‌ترین مشتریان از نظر رده سنی، محسوب می­شوند. اگر می­خواهید آنها را داشته باشید، خدمات خود را بروز نگه ­دارید. در آموزشگاه آرایشگری شفیع رسالت، انواع مختلف تکنیک ها و ترفند های آرایشگری، به طور کاملا حرفه ای و تخصصی توسط آقای مجتبی علینژاد به هنرجویان آموزش داده می شود. با شروع آموزش در آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت در تهران، آینده شغلی خود را تضمین کنید.

e5yhr

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه

برای انتخاب قوی ترین ، بهترین و بزرگترین مدرسه آرایشگری ( Barber School ) در تهران بهتر است موارد زیر را در نظر داشته باشیم :

  • برخورداری از تجهیزات به روز برای هنرجویان هر شیفت مانند صندلی های برقی با امکان تنظیم ارتفاع
  • برخورداری از تجهیزات کافی برای هنرجویان هر شیفت از قبیل تناسب تعداد هنرجو با تعداد صندلی
  • مشاوره رایگان به هنرجو در خرید وسایل و برندهای موجود در بازار ، سرمایه مورد نیاز و …
  • پیگیری آموزشگاه جهت معرفی هر چه سریعتر هنرجو به آزمون سازمان فنی و حرفه ای
  • رضایت هنرجویان فعلی و سابق آموزشگاه از روند تدریس و میزان تمرین و تکرار
  • نظارت مربی روی کار تک تک هنرجویان و پیگیری آموزش ها به صورت منظم
  • پیگیری آموزشگاه جهت دریافت هر چه سریعتر گواهی مهارت هنرجو
  • و...

    میزان درآمد شغل آرایشگر مردانه چقدر است؟

فرض کنیم آرایشگری درآرایشگاه خود در طول روز نهایتا 8 ساعت کارکند و به طور متوسط دو موی سر اصلاح کند، بنابراین در طول روز می تواند 16 موی سر اصلاح کند که اگر تعرفه اصلاح را طبق نرخ اتحادیه سال 1398 (اصلاح مو بدون شستشو 15000 تومان) در نظر بگیریم، روزانه 240 هزار تومان درآمد برای هر صندلی خواهیم داشت که با در نظرگیری 26 روز مفید کاری در ماه،6420000 تومان درآمد حاصل خواهد شد. حال صاحب آرایشگاه باید هزینه های آرایشگاه را از درآمد خود پرداخت کند؛ هزینه هایی از قبیل انرژی، اجاره بها، مالیات ، بیمه که چیزی در حدود دو میلیون دویست هزار تومان خواهد بود. بنابراین صاحب آرایشگاه حدودا 4000000 تومان درآمد ماهیانه خواهد داشت . به همین دلیل است که دوره آموزش آرایشگری مردانه جزو پرطرفدار ترین کلاس های فنی و حرفه ای در ایران است.

thbgsrhw

و در پایان این مطلب  آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت با خواست خدای متعال و به پشتوانه اعتماد هنرجویان عزیز و سالها تجربه کاری در آموزش آرایشگری مردانه با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و با مدیریت برادران علینژاد به همراه حرفه ای ترین اساتید کشور ، کاملترین دوره های آرایشگری مردانه را منطبق بر علم روز دنیا و با بالاترین کیفیت آموزشی برگزار می کند .در تمامی دوره های آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت ، یک کارآموز با برنامه ریزی منظم به گونه ای آموزش می بیند تا بتواند برای بازار کار آماده شود و بعد از این دوره ها با مهارت لازم به راحتی مشغول به کار شود .به همین دلیل است که در آموزشگاه شفیع رسالت ، در دوره آموزش پیرایش مردانه درجه ۲ که اولین دوره پایه ای می باشد تمامی آموزشها به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می شود و در طول دوره ، کارآموز با مدلهای فراوانی که در اختیارش قرار می گیرد زیر نظر قویترین اساتید به طور کاملاً تضمینی تمامی آموزشهای لازم را فرا می گیرد.

هر کارآموز بعد از اتمام هر دوره آموزشی جهت شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای معرفی می گردد تا بعد از قبولی در آزمون کتبی و عملی ، مدرک بین المللی آرایشگری مردانه را دریافت کند . این مدارک دارای اعتبار بالایی می باشند و مزایای بسیاری در داخل ایران و نیز برای مهاجرت به کشورهای دیگر دارد.

آموزشگاه آرایشگری آموزشگاه آرایشگری مردانه اصلاح موی مردانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر