کد خبر: 1058040 A

برای خرید کاشی و سرامیک باید به نکاتی توجه کرد که در این مقاله به صورت اجمالی به بیان و بررسی این نکات می پردازیم.

برای خرید و اطلاع از قیمت کاشی و سرامیک در طرح های گوناگون و برای کاربردهای مختلف از جمله کاشی دیوار، سرامیک کف، راه پله، حیاط، پارکینگ و غیره می توانید به فروشگاه اینترنتی کاشیران مراجعه نمایید و با خیالی آسوده از کیفیت و دوام محصولات این فروشگاه، سفارش خود را ثبت کنید زیرا شعار کاشیران را جایگزینی نیست در این مجموعه به عنوان اصلی ترین رویکرد در تمامی زمینه ها از قیمت تا کیفیت و از طرح های سنتی و مدرن تا ابعاد گوناگون، برای تمامی کارکنان و مدیران، تعریف شده است.

استفاده از کاشی و سرامیک برای نمای خارجی و همچنین در قسمت هایی از ساختمان که رطوبت فراوان وجود دارد، بسیار متداول شده است زیرا قیمت مناسبی داشته و در برابر نفوذ آب و رطوبت، از مقاومت خوبی برخوردار می باشد. برای خرید کاشی و سرامیک باید به نکاتی توجه کرد که در این مقاله به صورت اجمالی به بیان و بررسی این نکات می پردازیم.

چرا کاشی و سرامیک؟

کاشی و سرامیک به طور کلی از خاک و به صورت مصنوعی ساخته می شوند. فرآیند ساخت این مصالح به این صورت است که در ابتدا مواد اولیه که شامل خاک و آب و مواد مقاوم می شود را با هم مخلوط کرده و گل به دست آمده را در قالب های مورد نظر قرار داده و سپس کاشی یا سرامیک را رنگ آمیزی و لعاب کاری کرده و در کوره تحت حرارت بالا قرار می دهند تا به صورت کامل پخته شود.

نصب و اجرای کاشی و سرامیک به صورت دستی انجام می گیرد و از ملات سیمان و شن برای نصب آن ها کمک می گیرند البته اخیرا نوعی چسب تولید شده است که می توان به کمک آن فرآیند نصب کاشی و سرامیک در محل مورد نظر را به راحتی انجام داد که این روش کاهش وزن نهایی سازه را به همراه داشته اما قیمت تمام شده بالاتری دارد.

کاشی و سرامیک از مواد و متریال  مختلفی ساخته می شوند و با پیشرفت علم و تکنولوژی، این تولیدات دارای مزایای بسیار زیادی شده اند که از جمله مهم ترین آن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1- قیمت مناسب و پایین تر در مقایسه با سنگ

2- امکان طراحی و تولید کاشی و سرامیک در انواع و طرح های مختلف

3- دارا بودن وزن کمتر در مقایسه با  سایر مصالح جایگزین

4- امکان نصب و اجرای سریع و آسان

5- مقاومت در برابر رطوبت

e457y54

راهنمای خرید کاشی و سرامیک:

به صورت کلی برای خرید کاشی و سرامیک باید به موارد زیر توجه شود:

1- در ابتدا باید محل مورد نظر برای اجرای کاشی و سرامیک را مشخص کرد به این گونه که کاشی و سرامیک مورد نیاز برای نصب در سرویس بهداشتی، آشپزخانه، پذیرایی و ... است یا برای نماکاری.

2- کاشی و سرامیک در ابعاد و همچنین طرح های مختلفی ساخته می شوند که باید در این مورد تصمیم گیری کرد زیرا هر چه ابعاد بزرگتری برای کاشی و سرامیک انتخاب شوند در زمان کوتاهتری فرآیند نصب پایان می پذیرد و همینطور باید نصلب ماهر و با تجربه این عمل را انجام دهد زیرا به دقت بالایی نیاز است.

3- نکته دیگر در زمینه خرید کاشی و سرامیک، توجه به جنس و متریال سازنده آن می باشد، اخیرا نوعی کاشی و سرامیک ساخته و عرضه شده که می توان آن را به کمک چسب مخصوص سنگ در محل مورد نظر نصب کرد که به کاشی و سرامیک پرسلین معروف هستند، این امر سبب می شود که وزن ساختمان در نهایت بسیار کاهش یابد؛ زیرا وزن سازه، المانی مهم و تاثیر گذار در صنعت ساخت و ساز است.

4- کاشی و سرامیک در درجه بندی های متنوعی در بازار موجود می باشند که از درجه یک تا چهار را در بر می گیرند. درجه یک دارای بالاترین کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه می باشد، بنابراین باید در مورد درجه کاشی و سرامیک تصمیم گیری شود زیرا در قیمت تاثیر به سزایی دارد، البته برخی از شرکت های سازنده دارای استانداردهای بالایی می باشند و از مواد با کیفیت مناسب استفاده می کنند و درجه های پایین تر کاشی و سرامیک تولید شده توسط آن ها، عمر و استحکام مناسبی دارند.

5- بهتر است سرامیک کف ساختمان دارای درجه بالا و ضخامت مناسب هستند زیرا در معرض وارد شدن بارهای زیادی قرار دارند و باید کیفیت مناسبی داشته باشند تا بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه، آسیبی به آن ها وارد نشود. با مراجعه به کاشیران و بررسی ویژگی های محصولات موجود در این فروشگاه اینترنتی، می توانید بهترین گزینه را برای خانه خود انتخاب کنید زیرا امکان مقایسه محصولات در این سایت برای شما عزیزان فراهم شده است به همین دلیل شعار کاشیران را جایگزینی نیست، سخنی گزافه به نظر نمی رسد.

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در مورد خرید کاشی و سرامیک می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه کاشیران تماس حاصل فرمایید.

خرید کاشی و سرامیک  کاشیران:

اگر تصمیم به خرید یا تمایل به کسب اطلاعات کافی در مورد کاشی و سرامیک دارید، با ورود به سایت کاشیران می توانید در زمان کوتاهی در مورد انواع کاشی های موجود در بازار اطلاعات الزامی را در دسترس داشته باشید. از مزیت های این سایت می توان به این مورد اشاره کرد که سبک های مختلف کاشی و سرامیک در دسته بندی های گوناگون قرار گرفته اند تا به راحتی به محصول مورد نظر خود دست یابید و خرید خود را نهایی کنید. طرح های کاشی و سرامیک در کاشیران از سبک های قرن 14 تا 21 را شامل می شود. تنوع خدمات ارائه شده در سایت کاشیران بسیار فراوان است و در زمینه سهولت خرید و کسب اطلاعات، این سایت نظیری در ایران ندارد.

wt4eeeewt

به صورت کلی برای خرید هر تجهیز یا مصالحی باید اطلاعات کافی و مورد نیاز را داشته باشیم تا با تکیه بر این اطلاعات بتوانیم بهترین و مناسب ترین تصمیم­گیری را انجام دهیم. در مورد خرید کاشی و سرامیک اطلاعات مورد نیاز ارائه شد و اگر می خواهید بهترین ها را انتخاب کنید، با مراجعه به سایت کاشیران می توانید با انواع طرح های کاشی و سرامیک آشنا شوید و به راحتی و با اطمینان کامل تصمیم گیری را انجام دهید.

کاشی قیمت کاشی و سرامیک سرامیک کف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر