کد خبر: 1056701 A

برای دانلود سریال دراکولا قسمت دوم به ادامه متن مراجعه کنید و می توانید قسمت 2 دراکولا را با کیفیت عالی و لینک مستقیم دریافت بفرمایید.

درباره سریال دراکولا قسمت دوم

دراکولا یا «هیولا 2»، فصل دوم سریال جذاب، پربیننده و پرطرفدار سریال «هیولا» است که «امیر برادران» نویسندگی و «مهران مدیری» کارگردانی و تهیه کنندگی آن را برعهده داشته اند.

دراکولا که یکی از سریال های ویژه نوروز 1400 است، داستان خانواده ثروتمند و بانفوذ «کامروا» را روایت می کند. کامران کامروا، همسرش ژاله و پسرشان در دنیایی مملوء از ثروت و تجمل زندگی می کنند. آنها آنقدر غرق در ثروت و رفاه هستند که کوچکترین درکی از زندگی و شرایط طبقات دیگر و بالاخص طبقه فرودست جامعه ندارند! اما ناگهان، زندگی سراسر خوشبختی آنها با وقوع اتفاقی شوکه کننده از هم فرو می پاشد و مقدمه ای بر اتفاقات پسین سریال می شود.

بازیگران سریال دراکولا

در این سریال ویشکا آسایش، احسان امانی، محمد بحرانی، سیما تیرانداز، بهنام تشکر، گلاره دربندی، مرتضی زارع، شکیلا سماواتی، نیما شعبان نژاد، گلاره عباسی، اندیشه فولادوند، مهران مدیری، مرجان مومنی، فرنوش نیک اندیش , حامد وکیلی به هنرمندی پرداخته‌اند.

22222

دانلود قسمت دوم دراکولا

برای دانلود قسمت 2 سریال دراکولا قسمت ۲ به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود قسمت دوم 2 سریال دراکولا

 

دانلود قسمت آخر سریال قورباغه

3333

برای دانلود بروزترین سریال های پخش خانگی به لینک زیر مراجعه کنید.

 

دانلود سریال ایرانی

خلاصه قسمت 2 دراکولا

با خروج کامروا و چمچاره از مراسم تولد، شاهد سقوط هلیکوپتر آنها خواهیم بود. برگزاری مراسم ختم چمچاره و کامروا به صورت همزمان در خانه مینا و عمارت ژاله در حال برگزاری است.

امیدوارم که از دانلود قسمت دوم سریال دراکولا رضایت کافی داشته باشید.

این خبر رپرتاژ است.

تولد جامعه خانواده مهران مدیری نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر