کد خبر: 1056685 A

دبیر پویش جمعیت متخصصین تولیدکنندگان و کارآفرینان اعلام کرد:

دبیر پویش جمعیت متخصصین تولیدکنندگان و کارآفرینان تهران ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و صحت برای عموم هموطنان، ضمن اعلام گزارش عملکرد سال ١٣٩٩، از برنامه ریزی جهت برگزاری جلسات فعالان حوزه صنعت، محیط زیست و ساختمان با کاندیداهای انتخابات ٢٨ خرداد خبر داد.

دکتر علی طبرستانی در ارتباط با گزارش عملکرد فعالیت پویش جمعیت متخصصین، تولیدکنندگان و کارآفرینان تهران گفت: طی ١٨ ماه گذشته تلاش گسترده ای در جهت سازماندهی و انسجام فعالان حوزه صنعت و ساختمان در قالب همکاری های داوطلبانه و مردمی در جهت ارتقا سطح مطالبه گری بخش خصوصی صورت گرفته است که نتیجه آن برگزاری بیش از ٥٠ جلسه هم اندیشی و همایش متوسط و بزرگ حضوری و مجازی بوده است که در گستره ارتباط با شبکه 600 هزار متخصص وکارآفرین صورت پذیرفت. با توجه به نامگذاری سال 1400 ، در فضایی سازنده با هدف هم افزایی و افزایش مشارکت در انتخابات با برنامه مدون حمایت جامع از کاندیداهای دغدغه مند حوزه ساختمان ، صنعت و محیط زیست وارد میدان خواهیم شد و قصد رقابت با هیچکدام از جریان های سیاسی و احزاب را نداریم.

دبیر و عضو کمیته ارتقا خدمات مهندسی شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور افزود: با توجه به نامگذاری سال 1400 و اهمیت انتخابات خرداد سال جاری و لزوم توجه به دغدغه های فعالان حوزه ساختمان و صنعت و محیط زیست، در گام نخست نسبت به شناسایی کاندیداهای متخصص و برخاسته از حوزه ساختمان ، محیط زیست و صنعت اقدام شده است که البته این فرآیند هنوز در جریان است و در راستای ایجاد هماهنگی و اقدامات موثر حمایتی از ایشان از هفته سوم فروردین نسبت به برگزاری جلسات با ایشان برنامه ریزی و هماهنگی صورت پذیرفته است.

عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در پایان اضافه کرد: با توجه به اینکه پویش متخصصین یک حرکت مردمی برخاسته از بدنه تخصصی ساختمان و صنعت است، قصد رقابت با هیچکدام از جریان های سیاسی و احزاب را نداریم و از همه جریان ها نسبت به توجه به موضوعات تخصصی مذکور دعوت میکنیم و از هر گونه همکاری و هم افزایی استقبال خواهیم کرد. با توجه به وجود ظرفیت سبد رای قابل توجه بالای600 هزار متخصص و پتانسیل های خوب حمایتی ممکن در زمینه های مختلف در حوزه ساختمان و صنعت، از کلیه کاندیداهای انتخابات 1400 نسبت به برقراری ارتباط از طریق ایمیل پویش به آدرس پست الکترونیک society.tehranpm@gmail.com دعوت می شود.

گزارش تصویری برخی از جلسات و همایش های پویش جمعیت متخصصین تولیدکنندگان و کارآفرینان تهران  در سال 1399 و دیدارهای نوروزی 1400 در ادامه این گزارش آمده است:

IMG-20210330-WA0003

IMG-20210330-WA0004

IMG-20210330-WA0005

IMG-20210330-WA0006

IMG-20210330-WA0009

انتخابات سال نو صنعت محیط زیست برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا