کد خبر: 1054867 A

در این مطلب به معرفی سایت کافه‌پروژه، بعنوان بزرگترین بازار فریلنسری ایران پرداخته شده است.

سایت فریلنسینگ کافه پروژه 

در این مطلب به معرفی سایت کافه‌پروژه، بعنوان بزرگترین بازار فریلنسری ایران پرداخته شده است. ابتدا مفاهیم شغل فریلنسری را بیان کرده‌ایم. سپس گفته شده که چگونه شما هم میتوانید براحتی و با اطمینان خاطر، عضوی از این خانواده بزرگ شوید. امیدواریم که پس از مطالعه این متن بتوانید، کسب درآمد از سایت کافه‌پروژه از طریق فریلنسری را تجربه کنید.

فریلنسری چیست؟

فریلنسری (freelancing)، که در لغت به معنای آزاد کار کردن یا آزادکاری میباشد و به آن برونسپاری هم گفته میشود، از جمله مشاغلی است که امروزه، مورد استقبال افراد زیادی میباشد. در واقع، افراد و سازمانها، بخشی از کارهای خودشان را برای انجام دادن، به طرف دیگر در بیرون از سازمان میسپارند. این برونسپاری میتواند به دلایل مختلفی انجام گیرد:

_ افراد یا سازمان، زمان کافی برای انجام پروژه ندارند و به همین دلیل انجام آن را به طرف دیگری میسپارند.

_ نبود مهارت کافی برای انجام پروژه در طرف اول.

_ خیلی وقتها، برونسپاری کارها هزینه‌ی تمام شده‌ی کمتری دارد.

_ و بسیاری از دلایل دیگر.

فریلنسر و کارفرما کیست؟

افرادی که بطور آزاد و با توجه به مهارت خودشان، کارهایی را برای اجرا انتخاب میکنند، فریلنسر یا مجری می‌نامند. این افراد کارها یا پروژه‌هایی که قادر به انجامشان هستند را پذیرش میکنند و با اجرای آن، نیاز کاری فرد یا سازمانی را پاسخ میدهند. شخص یا سازمانی که نیازهای کاری خودش را در قالب پروژه‌ها ارائه میکند، کارفرما گویند.

کافه‌پروژه رابط تقاضا و اجرا

همانطور که میدانید، دنیای ما به سرعت در حال پیشرفت است. مشاغل بسیاری، کم کم از شکل سنتی خودشان به سمت اینترنتی شدن رفته‌اند. افراد مختلف میتوانند، همگام با دنیای مدرن به کسب درآمد از سایت کافه‌پروژه از طریق فریلنسری مشغول شوند.

کافه‌پروژه، متشکل از کادری مجرب، بستری مناسب را برای اجرای فریلنسری بر پایه اینترنت فراهم آورده است. افراد میتوانند، بدون صرف هزینه‌های گزاف، نیروی کار خود را براحتی بیابند و یا اینکه به کسب درآمد از سایت کافه‌پروژه از طریق فریلنسری بپردازند. پس اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که میخواهید، ساعت کاری و محل کاری دلخواه خودتان داشته باشید، با ما همراه شوید.

کسب درآمد از سایت کافه‌پروژه از طریق فریلنسری

هزاران پروژه‌ در کافه‌پروژه وجود دارد که شما هم میتوانید، با انجام هر کدام از آنها، مهارت خودتان را به پول تبدیل کنید. میزان کسب درآمد از سایت کافه‌پروژه از طریق فریلنسری بستگی به تلاش و پشتکار شما دارد. در حال حاضر، هزاران کاربر فعال در کافه‌پروژه به کسب درآمد مشغول هستند. نگران موقعیت مکانی و زمانی خود نباشید. شما قادر هستید که حتی از منزل خودتان و با مهارتهایی همچون: تایپ، ترجمه، طراحی، انجام پروژه برنامه نویسی وب و نرم افزار و... کسب درآمد از سایت کافه‌پروژه از طریق فریلنسری را همین امروز شروع کنید.

مزایای سفارش کار (برونسپاری) در کافه‌پروژه

شما میتوانید، براحتی وارد سایت کافه‌پروژه شده و از کاربری آسان آن لذت ببرید. افراد با هر مهارتی به کسب درآمد از سایت کافه‌پروژه از طریق فریلنسری مشغول میشوند. مهارتهایی همچون: تایپ، ترجمه، طراحی، برنامه‌نویسی و... وجود دارد. با کسب درآمد از سایت کافه‌پروژه از طریق فریلنسری، در زمان و هزینه‌های مربوط به ایجاد دفتر کار و... تا حد بسیار زیادی صرفه‌جویی خواهد شد. اگر پروژه‌ای هم برای سفارش دارید، میتوانید آن را بصورت رایگان و در دسته‌های: فوری، ویژه، کافه پلاس و... ثبت کنید. کافه‌پروژه امکانات بسیاری برای سهولت کار ایجاد نموده که در ادامه به بررسی بیشتر آنها پرداخته شده است.

بهره‌مندی از سیستم گروگذاری وجه بصورت مطمئن

سایت کافه‌پروژه، دارای نماد الکترونیک و مجوزهای لازم از سوی مراجع قانونی میباشد. پس، گروگذاری در سایت میتواند، با خیال راحت انجام شود. کارفرما جهت اجرای پروژه مبلغی را در نزد سایت گرو میگذارد که پس از انجام و تایید شدن پروژه، مبلغ با کسر سهم سایت به حساب مجری منتقل میشود. این مبلغ میتواند، کل مبلغ پروژه و یا بخشی از آن باشد که بین طرفین توافق شده است.

سایت فریلنسینگ کافه پروژه

بهره‌مندی از سیستم گروگذاری وجه بصورت مطمئن

سفارش پروژه با هزینه مقرون به صرفه

با ثبت سفارش پروژه در کافه پروژه میتوان در هزینه‌های اجرای پروژه‌، تا حد زیادی صرفه‌جویی نمود. همانطور که گفته شد، در حالت عادی کارفرما میتواند پروژه‌های معمولی خودش را به رایگان در کافه‌پروژه ثبت کند. اما جهت استفاده از امکانات بیشتر و ثبت پروژه‌ها در حالت فوری، ویژه و... بایستی اشتراک مورد نظر را خریداری کند. از طرف دیگر مجری هم میتواند، به رایگان شروع به فعالیت در کافه‌پروژه نماید. ولی دسترسی و بهره‌مندی بیشتر از امکانات سایت، نیازمند خرید اشتراک میباشد. تلاش تیم ما بر این بوده که نرخ مقرون به صرفه‌ای برای اشتراکها محاسبه شود. شما میتوانید با مراجعه به سایت کافه‌پروژه و از بخش تعرفه‌ها، اطلاعات کاملتری در این رابطه حاصل کنید.

تضمین کیفیت با ارائه ضمانت تخصص از سوی مجریان

کافه پروژه، با بهره‌گیری از افراد متخصص، کیفیت انجام پروژه از سوی مجری را تضمین میکند. ما برای صحه گذاشتن بر این ادعایمان، امکان عقد قرارداد غیر حضوری، دفترخانه‌ای و حضوری را در نظر گرفته‌ایم.

مشاهده رزومه مجریان (فریلنسرها) و انتخاب بهترین مجری

مجریان پیشنهاد و شرایط خودشان را برای انجام پروژه ارسال میکنند. کارفرما با بررسی این پیشنهادها و همینطور دیدن سابقه و مهارت مجریان میتواند، مجری مناسب با پروژه خود را انتخاب کند.

ارائه سرویس داوری و حل اختلاف

با توجه به این که اختلاف نظر بین افراد قابل پیش‌بینی میباشد، سرویس داوری را در کافه‌پروژه قرار داده‌ایم. در این سرویس میکوشیم که داوری و حل اختلاف پروژه‌های آزادکاری را بطور بیطرفانه و منصفانه‌ای انجام دهیم. در اندک مواردی که ممکن است بین طرفین پروژه اختلافی رخ دهد، تیم داوری ما اقدامات لازم را در جهت رفع اختلاف انجام میدهد و درصورتی که توافقی حاصل نشود، برای بررسی بیشتر به مراجع قضایی ارجاع داده میشود.

سیستم داوری کافه پروژه

تعامل دائمی کارفرما و مجری

کارفرما و مجری در کافه‌پروژه مرتبا با یکدیگر تعامل دارند. طرفین از زمان پذیرش تا اجرا و تحویل پروژه، برای انجام هرچه بهتر کار با یکدیگر در ارتباط هستند. میزان این تعامل و دسترسی با توجه به نوع پروژه و اشتراک طرفین، متفاوت است. مثلا در پروژه‌های بزرگ و حساستر که استخدام صورت میگیرد، طرفین میتوانند برای نظارت بهتر کار، مشخصات تماس یکدیگر را داشته باشند.

کافه پروژه بزرگترین بازار انجام پروژه ایران

ما در کافه ‌پروژه با چندین سال سابقه کار درخشان، اکنون این افتخار را داریم که بعنوان بزرگترین بازار فریلنسری ایران، در خدمت شما دوستان هستیم. تیم ما با خدمات بخش پشتیبانی خود، در تمام مراحل کسب درآمد از سایت کافه‌پروژه از طریق فریلنسری، شما را برای انجام پروژه‌ها یاری میکند. همچنان در تلاشیم که بیش از پیش بر کیفیت سرویس دهی خود بیفزاییم. در این راه از نظرات سازنده‌ی شما استقبال میکنیم و دستانتان را به گرمی، میفشاریم.

لطفا به سایت ما سر بزنید و تفاوت را احساس کنید.کلمه "کافه پروژه" را در گوگل جستجو کنید و ما را در لینک یک گوگل انتخاب کنید و فعالیت خودتون رو بعنوان مجری یا کارفرما شروع کنید.

 

فری‌لنسر سایت فریلنسینگ کافه پروژه فریلنسری چیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر