کد خبر: 1054724 A

به زودی اکثر مشاغل به اهمیت چاپ بروشور برای ارتقا تجارت خود پی می‌برند. کسانی که فقط مشاغل آنلاین دارند، ممکن است آگاه نباشند یا فراموش نکنند که این موارد نیز چقدر می‌توانند مهم باشند.

بروشورهای مناسب با استراتژی بازاریابی شما

به زودی اکثر مشاغل به اهمیت چاپ بروشور برای ارتقا تجارت خود پی می برند. کسانی که فقط مشاغل آنلاین دارند ، ممکن است آگاه نباشند یا فراموش نکنند که این موارد نیز چقدر می توانند مهم باشند. با استفاده از اینترنت ، درج نام تجاری آنها در موتورهای جستجو در اولویت قرار می گیرد تا بتوانند از ترافیک بازدید کنند و نام تجاری خود را به رسمیت بشناسند. این دشوارترین کار است و انجام آن ممکن است ماهها و حتی سالها به طول انجامد. با ساختن بروشورهای مناسب و پخش در بازار هدف مناسب ، می توان به همین هدف رسید.

اهداف زیادی

در هنگام کمک به افزایش فروش ، بروشورها و چاپ کاتالوگ بسیاری از توابع مهم را انجام می دهند. آنها ماندگاری طولانی تری نسبت به سایر رسانه ها ایجاد می کنند ، زیرا یک نسخه چاپی هستند بنابراین ملموس هستند. بیشتر افرادی که بروشور با کیفیت خوبی دریافت می کنند ، وقت می گیرند تا با دقت به آن نگاه کنند و سپس آن را برای مراجعه در آینده نگه می دارند. به ایجاد اعتبار تجاری کمک می کند. اندازه آن بزرگتر از کارت ویزیت است که می تواند به راحتی گم شود یا دور بریزد. همچنین این بروشور به شما فضای بسیار بیشتری برای صحبت و ارتقا business تجارت خود می دهد و با این کار به شما امکان می دهد برند خود در صنعت چاپ دیجیتال را بسازید.

با استفاده از بروشورها مانند سئو سایت این فرصت را دارید که آنها را دقیقاً به جایی که می خواهید بروید هدایت کنید. این بدان معناست که شما نیازی به حساب کردن منابع دیگر ندارید تا میزان ترافیکی را که کسب و کار شما به آن نیاز دارد ، به ارمغان آورید. شما شکل انتشار را انتخاب می کنید که به بهترین وجهی متناسب با نیازهای تجاری شما باشد. شما ممکن است تصمیم بگیرید که بروشور خود را در خانه ای نگه دارید که بتوانید هنگام بازدید از محل کسب و کار شما ، آنها را در اختیار آنها قرار دهید ، یا می توانید آنها را از طریق پست مستقیم به مکان های مشخص پخش کنید.

طراحی بروشور

یکی دیگر از جنبه های بسیار مهم در مورد بروشورها ، اطمینان از صرف وقت و تلاش خود برای طراحی ، طرح و محتوای آن است. مهم است که برای تأثیرگذاری بیشتر در این موارد اندیشه شود.

شما می خواهید رنگها رنگهای شرکت شما باشد و شاید شامل آرم شما باشد. شما می خواهید درباره پیامی که می خواهید در بروشور ارائه دهید ، دقیق فکر کنید و این را با دقت برنامه ریزی کنید. شما می توانید بهترین بروشور ممکن را داشته باشید اما اگر محتوا پایین تر باشد ، این فقط اتلاف پول است. از طرف دیگر ، می توانید محتوای عالی داشته باشید ، اما اگر کیفیت بروشور خوب نباشد ، دوباره هدف خود را شکست می دهید. شما در حال ایجاد اولین برداشت با بروشور خود هستید و می خواهید یک مقاله عالی باشد.

شما در مورد سبک انتخاب های زیادی خواهید کرد و یکی را می خواهید که تجارت شما را به بهترین شکل نشان دهد. این بدان معنی است که شما واقعاً باید به یک تامین کننده با کیفیت و قابل اعتماد که تجربه این نوع رسانه های بازاریابی را دارد ، اعتماد کنید ، که براساس نیازهای تجاری شما می تواند به شما مشاوره دهد که بهترین گزینه ها چیست.

هنگام تهیه بروشور ، اولین چیزی که می خواهید از خود بپرسید این است که چرا این کار را می کنید و هدف شما چیست؟ این بنیادی است که شما برای شروع ساختن طرح و محتوای بروشور خود استفاده خواهید کرد.

r

بازار هدف

پس از دانستن هدف انجام این کار ، باید مشخص کنید چه کسی می تواند از این بروشور استفاده بهینه کند. این بدان معنی است که بازار هدف خود را بشناسید. وقتی می دانید بازار هدف شما کیست ، جمع آوری محتوای خود براساس خواسته ها و نیازهای آنها بسیار راحت تر است.پس از تکمیل پیش نویس برای بروشور خود ، می خواهید مطمئن شوید که آن را چندین بار تصحیح کرده اید. از سایر همکاران بخواهید که آن را برای شما بررسی کنند تا مطمئن شوید پیام شما را در نظر دارد و بدون خطا است. سرانجام ، هنگامی که این کار را انجام دادید ، اکنون آماده ارائه آن به یک تامین کننده با کیفیت هستید که می تواند در مورد بهترین سبک ها و موادی که به بهترین شکل این نوع مواد بازاریابی را ارائه می دهند ، به شما مشاوره دهد.

شناسایی آنچه خواننده نیاز دارد

لازم به یادآوری است که بروشور شما برای مدت زمان خوبی در دست مشتریان بالقوه خواهد بود. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که از فضای کمی که در دسترس شما است به همراه یک پیام بازاریابی عالی استفاده می کنید. برخی از بروشورها برای افزایش میزان مراجعه به مشاغلی که می توان در آن بسته شدن فروش را به پایان رساند ، تولید می شوند. در موارد دیگر از بروشورها برای بستن واقعی فروش استفاده می شود و سپس بروشورهایی وجود دارند که فقط برای اطلاع رسانی هستند. مهم نیست که بروشور چه هدفی را دنبال می کند ، می خواهید مطمئن شوید که پیام شما را ارائه می دهد بدون اینکه بیش از حد سرسخت یا پیچیده باشد.

 

 

چاپ کاتالوگ چاپ بروشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر