کد خبر: 1053201 A

کسب و کار خانگی یکی از ترکیبات پر استفاده بخصوص در یک سال اخیر است که سوالات زیادی را در ذهن ایجاد می‌کند. ما در این مقاله قصد داریم تا حد زیادی به سوالات مربوط به این حیطه پاسخ بدیم و اطلاعات مفید و کاربردی درباره کسب و کار خانگی را در اختیار شما بگذاریم.

کسب و کار خانگی یکی از ترکیبات پر استفاده بخصوص در یک سال اخیر است که سوالات زیادی را در ذهن ایجاد می‌کند. ما در این مقاله قصد داریم تا حد زیادی به سوالات مربوط به این حیطه پاسخ بدیم و اطلاعات مفید و کاربردی درباره کسب و کار خانگی را در اختیار شما بگذاریم.

مزایای کسب و کار خانگی چیست؟

 • آزادی و استقلال عمل بیشتر
 • ساعات کاری انعطاف پذیر
 • ایجاد تعادل و موازنه بیشتر بین کار و زندگی
 • پایین بودن هزینه راه اندازی
 • پایین بودن میزان ریسک
 • امکان کارکردن پاره وقت
 • داشتن فرصت و زمان بیشتر
 • تناسب با ویژگی‌های جسمی افراد معلول و کم توان
 • احتمال موفقیت بیشتر
 • تناسب با اقشار مختلف
 • احساس راحتی بیشتر
 • عدم نیاز به مجوز

کسب و کارهای خانگی پرطرفدار

تولید چیپس میوه با دستگاه میوه خشک کن

چیپس میوه یا میوه خشک این روزها بسیار محبوب شده است و در مجالس و مهمانی‌ها کاربرد زیادی دارد. به همین دلیل تولید میوه خشک به یکی از مشاغل خانگی پررونق در صنایع غذایی تبدیل شده است. میوه خشک یا چیپس میوه یکی از تنقلات و خوراکی‌های سالم است که از گذشته به طور سنتی تولید می‌شده و محبوبیت زیادی داشته و امروزه نیز با وجود انواع دستگاه میوه خشک کن، چیپس‌های میوه متنوعی در بازار موجود است. ولی خرید میوه خشک به دلیل قیمت بالای آن آنچنان به صرفه نیست و شما می‌توانید با خرید یک دستگاه میوه خشک کن خانگی، چیپس میوه مورد نیاز خود را تولید کنید و می‌توانید از خوردن میوه‌های محبوب خود در هر فصلی لذت ببرید و نگران فاسد شدن میوه‌های خود نباشید. از طرف دیگر خرید دستگاه میوه خشک کن صنعتی نیز توجیه اقتصادی دارد.

از آنجا که برای تولید چیپس میوه نیازی به محصولات تازه نیست می‌توانید با قیمت کمتر میوه‌های نه چندان مرغوب و درجه چندم را از بازار یا باغدارها خریداری کنید و با خرید دستگاه میوه خشک کن صنعتی، تولید چیپس میوه را شروع کنید. بعضی از افراد برای خشک کردن میوه‌ها از فر پخت استفاده می‌کنند که با توجه به نوع حرارت دهی فر که کاملا یکدست نیست، گاهی میوه‌ها به جای اینکه رطوبت خود را از دست بدهند با حرارت زیاد پخته می‌شوند و ظاهر نامناسبی پیدا می‌کنند و دیگر به اندازی میوه خشک‌های دیگر مفید نیستند. بهترین وسیله برای تولید چیپس میوه، دستگاه خشک کن میوه است.

تولید عرقیات گیاهی با دستگاه عرق گیر

یکی از پر سودترین کسب و کارهای موجود استفاده از دستگاه عرق گیری یا تقطیر خانگی برای تولید انواع عرقیات گیاهی است. با توجه به استقبال افراد از گیاهان دارویی، به دلیل افزایش سطح آگاهی در رابطه با عوارض داروهای صنعتی و تحقیات بیشمار صورت گرفته درباره خواص انواع گیاهان، بازار تولید عرقیات در داخل کشور جایگاه قابل توجهی را کسب کرده است. در نتیجه می‌توانید به آینده شغل تولید عرقیات امیدوار باشید. برای شروع کار بهتر است از یک دستگاه ارزان قیمت شروع کنیم، دستگاه عرق گیری 10 لیتری مناسب ترین انتخاب برای شروع یک کسب و کار نوپا است. شما می‌توانید با استفاده از این دستگاه تقطیر خانگی در هر ساعت 700 سی‌سی عصاره و عرق گیاهی تولید کنید.

فروش ادویه

با توجه به این که تمامی افراد برای پخت و پز خود از یک سری ادویه جات پر مصرف همچون، فلفل سیاه، زردچوبه، هل استفاده می‌کنند، می‌توان به این فکر افتاد که مواد اولیه مورد نیاز را از بنک‌داران یا واردکنندگان خریداری نمود .

همچنین با خرید دستگاه آسیاب مواد غذایی و ارائه یک بسته بندی جذاب و شکیل و با قیمتی مناسب به اطرافیان و حتی عطاری‌ها یا سوپر مارکت‌ها، ادویه خود را بفروشید و به کسب درآمد در منزل بپردازید .

تولید انواع روغن با دستگاه روغن گیری

یکی از پر استفاده‌ترین محصولات صنایع غذایی در خانه‌های ایرانی انواع روغن‌ها است. کسب درآمد در منزل از طریق روغن گیری از دانه‌های خوراکی و یا غیر خوراکی مختلف برای خوردن و یا استفاده دارویی بسیار متداول است. برای شروع کار بهتر است یک دستگاه روغن گیری خانگی ارزان انتخاب کنید، چون شما در این حرفه تازه وارد هستید و تجربه کافی را ندارید بهتر است با کمترین ریسک کار خود را به پیش ببرید و البته قبل از خرید دستگاه باید بدانید که از چه ماده اولیه‌ای می‌خواهید استفاده و روغن گیری کنید.

 

 

تولید ارده و کره با دستگاه کره گیر

در حال حاضر معمولا بهترین و کم ریسک‌ترین کسب و کار و شغل خانگی در حوزه مواد غذایی است. کره و ارده نیز از محصولاتی هستند که در کشور مصرف بالایی دارند به خصوص در فصول سرد سال. برای ورود به کسب و کار تولید ارده و کره خانگی نیاز به هزینه بالایی نخواهید داشت. تنها موارد مورد نیاز شما برای این کسب و کار یک دستگاه کره گیر و ارده گیر به همراه مواد اولیه و قالب‌های بسته‌بندی است. شما می‌توانید یک دستگاه کره گیر کوچک تهیه کنید و به راه اندازی کسب و کار خانگی با دستگاه کره گیر بپردازید.

 

 

کسب و کار خانگی را از کجا شروع کنیم؟

برای شروع کسب و کارهای خانگی نیاز به سرمایه‌ای مشخص و مرجعی مطمئن برای خرید تجهیزات همراه با گرفتن مشاوره دارید. ویترین نت به عنوان یک پلتفرم آنلاین خرید و فروش تجهیزات صنعتی با قیمت های به روز و ار ائه مشاوره تخصصی و رایگان، به شما برای شروع کسب و کارهای خانگی‌تان کمک می‌کند.

دستگاه روغن گیری کسب و کار خانگی ویترین نت دستگاه آسیاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر