کد خبر: 1052833 A

پیش از خرید گاوصندوق (یا Strongbox) باید هدف خود را کاملاً مشخص کنید و بعد از آن با شناخت و آگاهی کافی در خصوص انواع مدل‌های گاوصندوق، صندوق اماناتی را انتخاب کنید که کیفیت و مقاومت بسیار خوبی داشته باشد و بتواند نیاز شما از داشتن گاوصندوق را پوشش داده و ایمنی وسایل با ارزش و مهم شما را حفظ کند، برخی از برندهای گاوصندوق‌ها که توسط برخی از شرکت‌ها ساخته و تولید می‌شوند تنها یک جعبه فلزی نازک هستند.

پیش از خرید گاوصندوق (یا Strongbox) باید هدف خود را کاملاً مشخص کنید و بعد از آن با شناخت و آگاهی کافی در خصوص انواع مدل‌های گاوصندوق، صندوق اماناتی را انتخاب کنید که کیفیت و مقاومت بسیار خوبی داشته باشد و بتواند نیاز شما از داشتن گاوصندوق را پوشش داده و ایمنی وسایل با ارزش و مهم شما را حفظ کند، برخی از برندهای گاوصندوق‌ها که توسط برخی از شرکت‌ها ساخته و تولید می‌شوند تنها یک جعبه فلزی نازک هستند. 

مطابق با تحقیقاتی که در این باره صورت گرفته ‌شده است تنوع و پیشرفت‌ در این صنعت باعث شده است که انواع مدل‌های مختلف با قابلیت‌های بسیاری از این دستگاه با برندهای متنوع وارد بازار شود.

انواع برندهای مختلف گاوصندوق در بازار وجود دارد که هر کدام مزایا و ویژگی‌ها منحصر به فرد خود را دارند، در بین انواع مختلف برندهای گاوصندوق مثل گاوصندوق‌های لوسل، گاوصندوق‌های ایگل و گاوصندوق‌های سدید یکی از برندهای موفق، برند گاوصندوق کاوه است که انواع مختلف مدل‌های گاوصندوق را تولید می‌کند، مهم‌ترین اصل برای انتخاب گاوصندوق داشتن ایمنی بالا و محافظت از وسایل و مدارک با ارزش است که خوشبختانه شرکت تولیدی گاوصندوق کاوه در ساخت محصولات خود تمامی این استانداردها را به خوبی رعایت می‌کند.

برند گاوصندوق‌ کاوه شاخص‌ترین برند ایرانی است که انواع گاوصندوق‌های نسوز، ضد سرقت، خانگی و دکوراتیو از نمونه مدل‌های تولیدی این مجموعه محسوب می‌شود که علاوه بر کیفیت بالا و تولید براساس استانداردهای جهانی قیمت مناسبی هم دارند. عملکرد گاوصندوق به اولویت‌ها و انتخاب‌ها شما متکی است، از این رو انتخاب برند مناسب گاوصندوق به بودجه و انتظارات شما از گاوصندوق بستگی دارد. برای تهیه گاوصندوق از برندهای معتبر با فروشگاه گاوصندوق براتی با شماره‌ی 09125776829 تماس بگیرید.

برندهای خارجی معتبر گاوصندوق در بازار ایران

در بین برندهای خارجی، گاوصندوق‌های برند ایگل محصول کشور کره هستند و گاوصندوق‌های لوسل ساخت کشور ژاپن می‌باشند که در بازار ایران فروش خوبی دارند. طراحی زیبای گاوصندوق‌های ایگل از ویژگی‌ها بارز برند ایگل است و ایمنی برند گاوصندوق‌های لوسل فوق‌العاده است.

چنان‌چه قصد دارید از برندهای خارجی گاوصندوق خریداری کنید، حتما مطمئن شوید که در ایران نمایندگی انحصاری داشته باشند. علاوه بر این از پشتیبانی قطعات محصول، نقص رمز گاوصندوق و خدمات پشتیبانی آن از فروشنده سوال کنید. مثلا برند ایگل در کشور ما نمایندگی انحصاری دارد و در صورتی که قطعات گاوصندوق دچار مشکل شوند و یا سیستم رمز آن با نقص مواجه شود و یا هر گونه مشکلی برای گاوصندوقی که خریداری کرده‌اید به وجود آید مشمول خدمات پشتیباتی می‌شود. اگر محصولی و برندی را انتخاب کردید که در کشور ما نمایندگی انحصاری ندارد، بهتر است از خرید آن صرفنظر کنید.

مهم‌ترین ویژگی‌های یک گاوصندوق برند معتبر

گاوصندوق یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین تجهیزات امنیتی در دنیای امروز می‌باشد که با توجه به اندازه، ابعاد و همچنین میزان فضای موجود در خانه یا محل کسب و کار کاربردهای مختلفی دارد. با توجه به اهمیت بسیار زیاد گاوصندوق در حفظ امنیت اسناد، مدارک و وسایل ارزشمند هنگام خرید حتما ویژگی‌های گاوصندوق را در نظر بگیرید.

مهم‌ترین ویژگی‌های گاوصندوق برند معتبر که در زمان خرید بهتر است به آن‌ها توجه کنید، عبارتند از:

  • استفاده از سیستم قفل رمزگذاری پیشرفته
  • بدنه مقاوم در برابر آتش‌سوزی، انفجار و ضربه
  • اندازه و ابعاد متناسب با تعداد وسایل و کالاهای درون آن
  • امکان جایگذاری و اتصال گاوصندوق‌ به دیوار و کمد
  • اتصال گاوصندوق به سیستم امنیتی و دزدگیر

جنس گاوصندوق‌های برند معتبر از چیست؟

از گاوصندوق‌ها نه تنها در مراکز تجاری، اداری و بانک‌ها استفاده می‌کنند بلکه از گذشته تا امروزه در منازل کاربردهای خاصی داشته‌اند. همچنین سیستم‌های رمزگذاری و قفل گاوصندوق‌ها همیشه در حال تغییر و پیشرفت هستند. یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که برندهای معتبر گاوصندوق در ساخت گاوصندوق به آن توجه می‌کنند، مواد و روش تولیدی است که برای بدنه و دیواره‌های داخلی گاوصندوق به کار می‌برند. موادی که شرکت‌های تولیدی برندهای معتبر از آن استفاده می‌کنند، به اندازه کافی مقاومت دارند تا بتوانند گاوصندوق را در برابر ضربه‌های احتمالی و همچنین انفجار و آتش‌سوزی مقاوم کنند.

یکی از موارد مورد استفاده برای ساخت بدنه گاوصندوق بتن مسلح است که در واقع یک نوع ترکیب از شن، ماسه، سیمان و میلگرد می‌باشد. این ترکیب به دلیل خاصیت کشسانی بالایی که در بطن وجود دارد با وارد شدن ضربه به بدنه احتمال شکستن گاوصندوق‌ها را به صفر می‌رساند.

برندهای معتبر تولید گاوصندوق مثل برند گاوصندوق کاوه و یا سدید برای اینکه به بالاترین کیفیت در طراحی گاوصندوق‌ دست پیدا کنند، به جزئیات طراحی هر یک از اجزای گاوصندوق به دقت توجه می‌کنند. برای طراحی و ساخت گاوصندوق انتخاب طرح، اندازه و ابعاد آن اهمیت زیادی دارد. گاوصندوق‌ها می‌توانند اندازه و ابعاد متفاوتی داشته باشند و حتی می‌توانند در یک طبقه یا چند طبقه طراحی شوند که هر کدام از مدل‌ها، کاربردهای متفاوتی دارند. بعد از اینکه ابعاد، اندازه و همچنین طرح کلی گاوصندوق‌ها تعیین شد، میزان بتن و فولاد موردنیاز تخمین می‌شود و اندازه‌های ورق فولادی که برای ساخت نیاز است بعد از برشکاری انجام می‌شود.

بتن مسلح به اندازه کافی آماده می‌شود و بین ورقه‌های فلزی تزریق می‌شود. بعد از آماده‌سازی کامل جعبه بدنه لازم است درب‌های مقاوم، ضد انفجار و آتش‌سوزی به کمک لوله‌های استاندارد نصب شود. سپس تمام بخش‌های بیرونی و داخلی جعبه با رنگ‌های مخصوص رنگ‌آمیزی می‌شوند. در نهایت قفل و سایر تجهیزات موردنیاز بر روی در و سایر قسمت‌ها نصب می‌شوند و تمام بخش‌های دستگاه، کنترل کیفیت می‌شوند.

گاوصندوق گاوصندوق کاوه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر