کد خبر: 1052678 A

اسپری بدن و لباس از روغن‌های معطری ساخته می‌شوند که موجب افزایش ماندگاری بوی آن‌ها می‌شود اما بادی‌اسپلش‌ها، فاقد هر نوع روغن‌ معطر هستند و به سبب همین امر بوی بادی اسپلش خیلی سریع‌تر از بوی اسپری پخش می‌شود و از بین می‌رود.

توجه کنید که بادی‌اسپلش‌ها مناسب استفاده برای بدن هستند اما انتخاب اسپری‌های بدن جهت مصرف هر روزه و به‌طور دائم بر روی بدن مناسب نیست.

به جهت ماندگاری کوتاه‌مدت بادی اسپلش به‌ هیچ‌وجه استفاده از آن بر روی لباس، توصیه نمی‌شود و بهتر است برای استفاده و لذت بردن از بوی بادی اسپلش، آن را مستقیم روی پوست اسپری کرد. در مقابل با توجه به ماندگاری طولانی ‌مدت اسپری‌های بدن، می‌توان از بوی خوش آن‌ها برای مدت طولانی‌‌تر بهره‌مند شد، همچنین می‌توان آنها را بدون دغدغه روی انواع لباس، اسپری کرد. لازم به ذکر است که در صورت استفاده بر روی بدن امکان دارد دچار حساسیت پوستی شده و یا پوست به‌مرور زمان خشک شود.

بادی اسپلش مشابه اسپری بدن ساخته شده و اکثر ویژگی‌های اسپری بدن را نیز دارد، با این تفاوت که در تهیه بادی اسپلش از گاز استفاده نمی‌شود و به‌صورت مایع است و می توان به سادگی آن را روی بدن اسپری کرد و این در صورتی است که اسپری بدن برای خروج از محفظه به گاز نیاز دارد، به‌طور معمول  بادی ‌اسپلش‌ها رایحه‌ی قوی‌تری نسبت به اسپری‌ها دارند.

اسپری بدن

درست است که می توان اسپری بدن را روی مچ دست یا روی گلو اسپری نمود اما بهتر است این کار در مورد قسمت‌های دیگر بدن اعم از: کشاله ران یا پشت ساق پا صورت نگیرد. علاوه بر این‌که اسپری‌های بدن نسبت به عطرها قیمت مقرون ‌به‌صرفه‌تری دارند، حجم بیشتری را هم شامل می‌شوند. اسپری‌های بدن جز آن دسته از محصولاتی می‌باشند که علاوه بر رایحه و الکل، داخل بطری شان حاوی مقدار بسیار زیادی گاز می‌باشند. زمان خرید اسپری بدن، اطمینان حاصل کنید که اسپری موردنظر حاوی مواد سمی مانند: سرب نباشد، چرا که برای سلامتی بسیار مضر می‌باشد. خرید اسپری نیوا به افرادی ک بدنبال اسپری بدن و از نوع پودری هستند، توصیه میشود.

 اسپری لباس

اسپری‌ها می‌توانند به افراد کمک کنند تا با اعتمادبه‌نفس بیشتری به کارهای روزانه بپردازند و در همه حال خوشبو باشند. با توجه به این‌که پوست یکی از بخش‌های حساس بدن انسان به شمار می‌آید، در صورت تهیه اسپری نامرغوب و بدون تأییدیه سلامت، دچار آسیب و التهاب می‌گردد از طرفی برخی افراد حتی در صورت انتخاب خوش‌بو کننده‌ی با کیفیت نیز پوستشان به دلیل حساسیت بالا دچار التهاب یا خشکی می‌شود، توصیه آسوکالا به این دسته از افراد این است که از اسپری لباس برای خوش‌بوتر شدن استفاده کنند. زیرا به دلیل برخورد غیرمستقیم اسپری به بدن، دیگر دچار آسیب نمی‌شوند.

بادی اسپلش

با وجود زیاد بودن بادی اسپلش در بازار، همواره خیلی از افراد این محصول پرکاربرد را نمی‌شناسند و از آن برای خوش‌بوتر شدن، استفاده نمی‌کنند. بادی اسپلش‌ها به‌طور کامل شبیه یک مایع روان و خوش‌بو ساخته می‌شوند که فاقد هر نوع گازی داخل بطری می‌باشند. با توجه به این‌که بادی اسپـلش ماندگاری کمتری نسبت به اسپری، عطر و ادکلن دارد، به همین منظور لازم است که به‌صورت مستقیم روی پوست اسپری شود. تنهایی کارایی بادی اسپلـش  در این است که فقط باعث خوشبوتر شدن بدن می‌شود.

بهترین زمان استفاده از بادی‌اسپلش، هنگامی است که به‌تازگی از حمام آمده‌ و پوست هنوز دارای کمی نم می‌باشد، چرا که استفاده از بادی اسپلش بعد از حمام، باعث ایجاد حس شادابی و تازگی زیادی شده و عطر خنکی که بر روی بدن می‌نشیند، حس پاکیزگی را دوچندان می‌کند. با توجه به این‌که بدترین زمان استفاده از بادی‌اسپلش هنگامی است که بدن عرق کرده‌ و کمی بوی ناخوشایند می‌دهد، علاوه بر این‌که در این حالت حس چسبندگی روی پوست ایجاد می‌شود، بوی نامناسبی هم حاصل از ادغام عطر بادی‌اسپلش و بوی عرق بدن، پخش خواهد شد که موجب نارضایتی اطرافیان می‌گردد. خرید بادی اسپلش وودلایک به افرادی که بدنبال بادی اسپلش خوشبو و ماندگار بعد از حمام هستند، توصیه میشود.

انواع خوش‌بو کننده

تفاوت‌ها

شباهت‌ها

اسپری بدن

ساخته شده از روغن معطر- ماندگاری بالا- دارای گاز درون قوطی- قیمت بالا

خوش‌بو کننده  جلوگیری از پخش بوی ناخوشایند- دارای انواع مردانه و زنانه

 

 

اسپری لباس

ساخته شده از روغن معطر- ماندگاری بالا- دارای گاز درون قوطی- امکان حساسیت برای پوست- گران-

 

 

بادی اسپلش

فاقد روغن در ساخت- ماندگاری کم- به شکل مایع و رقیق داخل ظرف- باعث نرمی و لطافت پوست و جلوگیری از خشکی پوست و عدم بروز حساسیت- قیمت مقرون ‌به‌صرفه- ایجاد لکه روی لباس و غیرقابل استفاده بر روی لباس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رایحه‌ی خوش‌بو در رفتار انسان‌ها بسیار تأثیرگذار است، به‌عنوان مثال بوی خوب سبب خوش‌رفتاری، شادی و نشاط در افراد مختلف می‌شود و بوی نامناسب باعث ناراحتی، افسردگی و حتی بروز خشم می‌گردد. چنانچه به بویی متعادل‌تر نیاز دارید و دوست دارید که بدنتان خوشبو باشد، پیشنهاد آسوکالا به شما مطالعه‌ی مقالات مربوط به اسپری بدن، لباس و بادی اسپلش  و کسب آگاهی کامل نسبت به آنهاست. فروشگاه آسوکالا با ارائه هر نوع و مدل خوش‌بو کننده‌های بدن از جمله: اسپری بدن، اسپری لباس و بادی اسپلش خریدی مطمئن با  قیمتی مقرون ‌به‌صرفه را به مشتریان خود هدیه می‌دهد.

اسپری بدن اسپری لباس آسوکالا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر