کد خبر: 1052635 A

در سال‌های اخیر با پیشرفت علم پزشکی در حوزه زیبایی پوست شاهد بوده ایم که تعداد مراجعه کنندگان برای تزریق فیلر و بوتاکس روز به روز بیشتر می شود. تزریق فیلر و بوتاکس در موارد مختلفی کاربرد دارند. عمده ترین کاربرد فیلر و بوتاکس برای جوانسازی پوست صورت، از بین بردن چین و چروک‌ها، رفع خطوط اخم و خط خنده، پر کردن صورت، حجم دهی به نواحی مختلف صورت مانند لب‌ها و گونه‌ها و ... می‌باشد.

فیلر بهتر است یا بوتاکس؟ در سال های اخیر با پیشرفت علم پزشکی در حوزه زیبایی پوست شاهد بوده ایم که تعداد مراجعه کنندگان برای تزریق فیلر و بوتاکس روز به روز بیشتر می شود. تزریق فیلر و بوتاکس در موارد مختلفی کاربرد دارند. عمده ترین کاربرد فیلر و بوتاکس برای جوانسازی پوست صورت، از بین بردن چین و چروک ها، رفع خطوط اخم و خط خنده، پر کردن صورت، حجم دهی به نواحی مختلف صورت مانند لب ها و گونه ها و ... می باشد. بوتاکس و فیلر هر دو مزایای منحصر به فرد خود را دارند و می توانند در کنار هم برای از بین بردن علائم پیری استفاده شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا بررسی کنیم فیلر بهتر است یا بوتاکس؟

بوتاکس

در رابطه با این که فیلر بهتر است یا بوتاکس باید بگوییم، بوتاکس در واقع نوعی سم است که از ماده ای به نام بوتولونیوم گرفته می شود. این ماده سبب می شود فعالیت عضلات صورت کاسته شده و از بین برود. در نتیجه ی این امر بافت کشسانی صورت تجزیه نمی شود و سفت باقی می ماند. بوتاکس با از بین بردن موقت شلی عضلات صورت که باعث ایجاد خطوط ریز و چین و چروک می شوند، کاهش طبیعی چین و چروک را ایجاد می کند. درمان های بوتاکس که برای از بین بردن و کاهش چین و چروک ها طراحی شده است، با مسدود کردن سیگنال های عصبی به عضلات صورت شما عمل می کنند. بوتاکس سریع و بدون درد، فعالیت عضلات صورت شما را کاهش می دهد و به طور موقت از انقباض عضلانی که باعث ایجاد خطوط خنده، خطوط اخم و چین های اطراف می شود جلوگیری می کند.

پیشنهاد سوم : لیفت با نخ

لیفت با نخ روشی است که تمامی دغدغه های عمل جراحی و دوران نقاهت پس از جراحی را از بین برده است. فقط در ده دقیقه می توانید بینی، صورت و غبب خود را به فرمی که می خواهید برسونید.دیگر خبری از عمل جراحی نیست.

بدون استرس و تنها با یک نخ تمامی نواحی بدن خود را به فرمی که دلخواهتون هست تبدیل کنید. لیفت با نخ کاملا غیر تهاجمی بوده و کاملا بدون درد می باشد. در کلینیک پوست آرمان الهیه که یک مرکز تخصصی لیفت با نخ نیز می باشد ، همراه با پزشکان مجرب همچون دکتر حاتمی تمامی خدمات لیفت با نخ با بالاترین کیفیت انجام می شود.

حالا فیلر بهتر است یا بوتاکس؟

در رابطه با این که فیلر بهتر است یا بوتاکس باید بگوییم، درمان های بوتاکس شامل چند تزریق کوچک، با اثرات بسیار موضعی است که بر توانایی شما در لبخند زدن، خندیدن یا اخم کردن تاثیر نمی گذارد. بوتاکس برای طیف وسیعی از افراد موثر است، ظاهر خطوط متوسط ​​تا شدید ابرو را بهبود می بخشد و می تواند در اطراف ناحیه چشم تزریق شود تا چین و چروک های اطراف چشم را بهبود بخشد. بوتاکس با کمترین ناراحتی، متناسب با سبک زندگی و برنامه شما به نواحی مختلف صورت شما تزریق می شود. بیشتر افراد نتایج قابل مشاهده را در طی 10 روز تا 2 هفته مشاهده می کنند و نتایج حدود 6 ماه طول می کشد. بعد از حدود 6 ماه بهتر است برای تجدید بوتاکس به پزشک مخصوص خود مراجعه کنید. زیرا بعد از گذشت 6 ماه بوتاکس تزریق شده به مرور زمان تحت تاثیر عوامل مختلف تجزیه می شود.

سقلبرق

فیلر

در رابطه با این که فیلر بهتر است یا بوتاکس باید بگوییم، فیلر های پوستی کاهش حجم صورت را بازیابی می کنند، به طور موثر خطوط و چین و چروک ها را صاف می کنند، حجم گونه و لب را بازیابی می کنند و ظاهر شما را شاداب می کنند. تزریق فیلر با افزایش حجم بدون جراحی، خطوط عمیق صورت را صاف می کند. ممکن است صورت شما در حالت عادی و استراحت بدون این که اخم کنید یا لبخند بزنید دارای خطوط چین و چروک در نواحی مختلف باشد. از پر کردن لب ها تا حجیم کردن گونه ها ، فیلر ها، تولید کلاژن طبیعی را تشویق می کنند و از افتادگی پوست جلوگیری می کنند. در واقع تزریق فیلر بر عکس بوتاکس می تواند در نواحی مختلف صورت انجام شود. برخی از فیلر ها به صورت اختصاصی برای حجم دهی به یک ناحیه خاص تولید شده اند.

فیلر ها که با اسید هیالورونیک فرموله شده اند ، با یک سوزن بسیار ظریف به پوست تزریق می شوند تا چین و چروک صورت و فرورفتگی ها را برای بازگرداندن ظاهر نرم تر یا لب ها ایجاد کنند تا لبخند شما را حجم دهند. فیلر ها که در کاهش علائم اولیه پیری بسیار موثر هستند، بیشتر در نواحی میانی و تحتانی صورت استفاده می شوند.

سبسثی

در رابطه با این که فیلر بهتر است یا بوتاکس باید بگوییم، فیلر ها نتایج قابل مشاهده ای را ارائه می دهند که می توانید بلافاصله آن ها را مشاهده کنید. اثرات تزریق فیلر ممکن است 6 ماه الی 2 سال ماندگار باشد. میزان ماندگاری این اثرات به عوامل مختلفی بستگی دارد. به صورت کلی می توانیم بگوییم تزریق فیلر در گونه ها حدود 2 سال ماندگار است. تزریق فیلر در خطوط چین و چروک صورت معمولا بین 1 الی 1 سال و نیم دوام می آورد. همچنین تزریق فیلر در لب ها تا حدود 1 سال ماندگار است.

فیلر بهتر است یا بوتاکس؟

در رابطه با این که فیلر بهتر است یا بوتاکس باید بگوییم، بوتاکس برای خطوط سطحی و چین و چروک ها بسیار موثر است، در حالی که فیلر را می توان در نواحی مختلف صورت و حجم دهی به آن ها استفاده کرد. بسته به اهداف شما ترکیبی از بوتاکس و فیلر می تواند بیشترین تاثیر را در ظاهر شما بگذارد. تزریق بوتاکس و فیلر هر دو برای داشتن نتایج ایمن و موثر به تخصص یک متخصص پزشکی مجاز احتیاج دارند. اگر می خواهید درمانی برای خطوط چین و چروک خود داشته باشید بوتاکس می تواند یک گزینه مناسب باشد، همچنین اگر می خواهید حجم نواحی مختلف صورت خود را بیشتر کنید می توانید از فیلر ها استفاده کنید.  برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید درباره لیفت با نخ به آرمان الهیه مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

بوتاکس فیلر آرمان الهیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر