کد خبر: 1052596 A

مدیریت امور مالی برای هر کسب و کاری بسیار مهم و در عین حال دشوار می‌باشد و باید تمامی رویدادهای مالی را در دفاتر مالی مخصوص ثبت و نگهداری کنید. این اطلاعات بعدا برای تحلیل جریان‌های درآمدی یا هزینه شما بسیار کارآمد خواهد بود.

ثبت اطلاعات فروش، خرید و هزینه ها برای پیش بینی آینده کسب و کار بسیار حائز اهمیت خواهد بود، علاوه بر آن نحوه ثبت و دسترسی به این اطلاعات مهمتر می باشد در صورتی که این کار دستی  انجام شده باشد برای بررسی اطلاعات گذشته باید برگه ها و پوشه های بسیار زیادی را مشاهده نمود که کاری طاقت فرسا و زمان بر خواهد بود، و حتی در صورت ثبت در یک نرم افزار غیر مرتبط یا نا آکارآمد دردسر های مشابهی را ایجاد  می کند. پس انتخاب یک نرم افزار بسیار کاربردی و هوشمند با قابلیت ثبت اسناد حسابداری به صورت خودکار و ثبت دسته بندی درآمدها و هزینه ها می تواند در آینده بسیار به رشد کسب و کار کمک کند.

چرا نرم افزار حسابداری آنلاین بهتر است؟

تا چند سال پیش که هنوز اینترنت به صورت امروز در دسترس عموم قرار نداشت اکثر نرم افزار های حسابداری به صورت غیر آنلاین طراحی و مورد استفاده قرار می گرفتند که باید بر روی یک سیستم نصب می شدند و فقط در همان محل شرکت یا کسب و کار قابل استفاده بودند که علاوه بر سختی های نصب، به روز رسانی و نگهداری از نظر دسترسی به جهت مشاهده آخرین وضعیت مالی نیز محدودیت داشتند که با شرایط امروز با وجود دسترسی آسانتر به اینترنت در هر زمان  و مکان استفاده از آن ها چندان کارآمد و منطقی نیست.

حسابداری آنلاین نرم افزار است که توسط یک تیم خبره مسلط به امور حسابداری و برنامه نویسی طراحی شده است تا تمامی رویداد های مالی مانند فروش، خرید، ثبت هزینه، مدیریت دریافت ها و پرداخت ها، چک ها و ..... را در اختیار کاربران خود قرار دهد، و هر لحظه با استفاده از اینترنت می توانید به آن دسترسی داشته باشید و نیاز به سخت افزار یا دستگاه خاصی ندارید مثلا با یک موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا کامپیوتر می توانید تمامی امور مالی موردنظر خود را انجام دهید.

همچنین امنیت اطلاعات شما فراهم خواهد شد زیرا اطلاعات شما در مکان های امنی ذخیره شده و از آسیب های احتمالی سخت افزاری یا نرم افزاری مانند حذف شدن، ویروسی شدن و ... ایمن خواهند بود.

چگونه یک نرم افزار حسابداری آنلاین مناسب انتخاب کنم؟

در حال حاضر نرم افزارهای گوناگونی در خصوص ثبت امور مالی و حسابداری طراحی و استفاده می شود اما در انتخاب و درست یک نرم افزار حسابداری کارآمد باید قبل از خرید به این نکات مهم توجه داشت: امنیت و صحت اطلاعات ثبت شده، پشتیبانی و آموزش استفاده از برنامه، ماژول ها و ابزارهای کارآمد و ارائه گزارش های کاربردی در کنار استفاده از سرور های قدرتمند داخل کشور که همیشه با سرعت مناسب و قابل قبول در دسترس باشند.

البته باید گفت قبل از خرید نمی توان تمام این نکات را درنظر گرفت و بخش بیشتر آن هنگام استفاده از نرم افزار قابل تشخیص خواهد بود. یک نرم افزار حسابداری کارآمد و مطمئن برای یک بازه زمانی کافی به کاربران خود امکان استفاده آزمایشی و بدون محدودیت را فراهم خواهد کرد.

حسابینو، نرم افزار حسابداری آنلاین، بازرگانی و فروش می باشد که تمام ویژگی ها ذکر شده را دارا می باشد و بدون هیچ دغدغه ای می توانید تمامی رویدادهای مالی خود را در آن ثبت نمایید و مدیریت کسب و کار خود را متحول کنید.

وجود ابزارهای کاربردی با کاربری آسان ثبت اطلاعات مالی شما را بسیار سریع و ساده خواهد کرد. به دلیل اجرای حسابینو روی سرور های قدرتمند داخل کشور، هم امنیت اطلاعات ثبت شده شما تضمین خواهد شد و هم در هر لحظه می توانید با سرعت کم نظیر به اسناد ثبت شده، گزارش های مدیریتی و حسابداری خود دسترسی داشته باشید.

15

مزایای قابل توجه حسابداری آنلاین حسابینو :

 • وجود پشتیبانی تمام وقت و رایگان، در تمام مراحل ثبت و استفاده از سیستم می توانید سوالات خود را از طریق تیکت و یا شماره تماس مستقیم پیگیری نمایید.
 • می توانید پنل حسابداری را در اختیار سایر همکاران خود قرار دهید و با تنظیم سطوح دسترسی حرفه ای دسترسی آنها را به بخش های دلخواه خود فرآهم آورید. و در بخش گزارشات تمامی عملیات انجام شده را رصد نمایید.
 • هیچ گونه محدودیت در ثبت انواع فاکتور ، اسناد مالی، مشتریان، کالاها و خدمات و ... نخواهید داشت.
 • ارائه گزارش های حسابداری مانند صورت سود و زیان، ترازنامه ، دفاتر روزنامه و کل و ... که در فصل ارائه دفاتر مالیاتی بسیار کارآمد خواهد بود.
 • گزارش های مدیریتی مانند میزان فروش، خرید، هزینه ها، پر فروش ترین محصولات یا مشتریان با بیشترین خرید و ....
 • پرداخت بعد از اطمینان و رضایت از ماژولها و ابزارها، شما در ابتدا با انتخاب تمامی ماژول های موردنظر می توانید برای مدت نسبتا طولانی به صورت کاملا رایگان بدون هیچگونه محدودیتی از پنل استفاده کنید و بعد از مدت موردنظر در صورت رضایت و اطمینان از اقدام به خرید ماژول های مورد نظر خود کنید.
 • قیمت های بسیار پایین در ازای ارائه ابزارهای کاملا حرفه ای و کارآمد، ما به شما این تضمین را می دهیم که خدمات خود را  جهت کمک به رشد کسب و کار شما با قیمت های پایین ارئه دهیم و تمام خدمات و ماژول های حسابینو را بهترین کیفیت در خدمت شما قرار دهیم.
 • توسعه و بروز رسانی ماژول ها و ابزارهای سایت و اضافه شدن امکانات جدید به صورت مستمر جهت تسهیل در مدیریت هوشمند کسب و کار شما.
 • تضمین امنیت اطلاعات ثبت شده و در دسترس بودن پنل حسابداری در هر لحظه.
 • قابل استفاده با موبایل، تبلت و لپ تاپ با طراحی رابط کاربری ساده و کاربردی.
 • از ویژگی های حسابینو سادگی در تنظیمات و استفاده از قسمت های مختلف می باشد که برخلاف نرم افزارهای مشابه که با گزینه های بسیار زیاد و پیچیده همراه هستند به راحتی و فقط با یک بار مطالعه آموزش ها نحوه کار با آن را یاد خواهید گرفت.
 • با گذشت زمان ماژول های کاربردی برای کسب و کار های مختلف طراحی و رائه خواهند شد که در حال حاضر تیم توسعه  و برنامه نویسی در حال طراحی ماژول های CRM و انبارداری حرفه ای می باشند تا پاسخگوی طیف گسترده تری از نیازهای کسب و کارها باشیم

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت hesabino.com مراجعه نمایید.

آسان و هوشمند مدیریت کنید

حسابینو حسابداری آنلاین و مدیریت کسب وکار

 

 

حسابداری آنلاین ضرورت داشتن حسابداری آنلاین نرم افزار حسابداری آنلاین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر