کد خبر: 1052539 A

در دنیای امروز داشتن یک کارت ویزیت برای هر کسب و کاری ضروریست، یک کارت ویزیت می‌تواند معرف کسب و کار شما و همچنین اعتبار شما نزد مشتریانتان باشد. از این رو می‌بایست دقت ویژه‌ای در انتخاب کارت ویزیت برای کسب و کار خود داشته باشید . تا پایان این مقاله کوتاه با ما همراه باشید تا شما را با جذاب ترین مدل‌های کارت ویزیت در ایران آشنا کنیم.

در دنیای امروز داشتن یک کارت ویزیت برای هر کسب و کاری ضروریست، یک کارت ویزیت می تواند معرف کسب و کار شما و همچنین اعتبار شما نزد مشتریانتان باشد. از این رو می‌بایست دقت ویژه ای در انتخاب کارت ویزیت برای کسب و کار خود داشته باشید . تا پایان این مقاله کوتاه با ما همراه باشید تا شما را با جذاب ترین مدل های کارت ویزیت در ایران آشنا کنیم .

اگر بخواهیم چاپ کارت ویزیت را با یک دسته بندی معرفی کنیم به 3 دسته کارت ویزیت های ارزان ، کارت ویزیت های خاص و کارت ویزیت های لاکچری می رسیم .

کارت ویزیت لاکچری ، پادشاه در کارت ویزیت ها

کارت ویزیت های پی وی سی که از جنس کارت های عابر بانکی هستند و یا کارت ویزیت های طلاکوب می تواند در این دسته از کارت ویزیت های لاکچری قرار بگیرند . اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید کارت ویزیت داشته باشید که با دادن آن به طرف مقابل ان را شگفت زده کنید به سراغ کارت ویزیت لاکچری بروید

کارت ویزیت خاص ، متفاوت باشید !!!

دسته بندی آخری که می خواهیم به شما معرفی کنیم ، کارت ویزیت خاص است . در این دسته بندی کارت ویزیت هایی از جنس مخملی و یا کرافت قرار دارد و از روی دیگر می توان در این دسته بندی کارت ویزیت هایی با برش های فوق جذاب و خاص را مشاهده کرد ، اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یک کارت ویزیت متفاوت هستید پیشنهاد می کنیم حتما به سراغ چاپ کارت ویزیت خاص بروید

کارت ویزیت ارزان ، به صرفه برای تیراژ زیاد

در بعضی از مشاغل همچون مشاورین املاک ، در طول ماه تعداد زیادی کارت ویزیت مصرف می وشد ، از این رو این دسته از مشاغل می توانند برای مدیریت کردن هزینه خود به سراغ دسته بندی کارت ویزیت ارزان بروند . البته ناگفته نماند که هر چه کارت ویزیت شما ارزان تر باشد از مقاومت کمتری برخوردار خواهد بود .

dbgfrbfr

در آخر اگر به دنبال یک مجموعه حرفه ای و خلاق در امور چاپ کارت ویزیت هستید ، پیشنهاد می کنیم حتما به مجموعه چاپ تیم گرافیک به آدرس سایت teamgraphic.ir مراجعه کرده و نمونه کارت های ویزت های خاص آنان را مشاهده کنید و یا با شماره تماس 02144044827-02144044881-02144055992 تماس حاصل فرمائید .

 

 

 

چاپ کارت ویزیت کارت ویزیت خاص کارت ویزیت لاکچری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر