کد خبر: 1052190 A

روش های خرید درب فلزی نکات مختلفی دارد که احتمالاً منجر به سردرگمی شما هنگام خرید شده است، به همین دلیل سعی کردیم با پرداختن به این موضوع، متقاضیان خرید درب فلزی را راهنمایی کنیم.

ایلنا؛ با بررسی انواع نکات موجود در خرید درب فلزی، شما می توانید بدون مشکل و به راحتی به خرید این درب اقدام کنید،همراه ما باشید و خواندن متن زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

در ادامه اطلاعات مختصر و بسیار مفیدی در این راستا آورده ایم که با دانستن آن ها قطعاً تجربه ی کاملاً مطلوبی در این زمینه کسب خواهید کرد.

امروزه افراد توجه زیادی به نما و امنیت ساختمان خود دارند که باعث شده انواع نرده حفاظ روی دیوار (حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ ایستاده سرنیزه ای) و درب حفاظ آکاردئونی (حفاظ درب آپارتمان) و حفاظ پنجره برای امنیت هر ساختمانی لازم می باشد. در آپارتمان ها و منازل مدرن زیبایی و ایمنی حرف اول را می زند.

درب فلزی

درب فلزی یکی از پرکاربرد ترین انواع درب های ورودی ساختمان می باشد و در انواع مختلفی ساخته می شوند که توانسته به د لیل مزیت هایی که دارد جزو پرطرفدارترین درب ها به شمار بیاید.

انواع مختلف درب فلزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درب ورودی ساختمان
 • درب پارکینگ
 • درب فرفورژه
 • درب آکاردئونی
 • درب ریلی
 • درب انباری
 • درب استیل

از جمله مزایای این درب می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • امنیت بالا که در برخی از آن ها قابلیت قفل شدن، امنیت آن را تا حد بسیار بالایی افزایش داده است
 • مقاومت و استحکام زیاد
 • ضد حریق بودن
 • تنوع در رنگ

توجه به زیبایی درب فلزی

برای مثال فرض کنید در اولین برخورد از یک ساختمان، دربی فلزی با ظاهری کاملاً سفید رنگ و بدون هیچ نقش و نگار و اِلمان جذابی مشاهده نمایید به طور حتم در اولین ارتباط با این ساختمان، شما دچار حس منفی و تصور وجود ضعف در معماری مجموعه خواهید شد.

این مثال اهمیت زیبایی درب فلزی را برای شما مشخص می کند که درب فلزی ساختمان یا درب پارکینگ در زیبایی کل ساختمان و تأثیر آن بر مخاطبین و حتی رهگذران تاثیر گذار خواهد بود .

بنابراین باید به زیبایی درب فلزی ساختمان اهمیت بسیاری بدهیم و به سراغ درب های فلزی رفت که دارای طرح و نقش و اِلمان های جذابی می باشد.

https://backority.ir/images/555153.jpg

رنگ درب

در خرید درب فلزی رنگ درب نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است اما نه اینکه در زمان خرید درب صرفاً به زیبایی رنگ دقت نکنید بلکه شما باید مطمئن شوید که رنگ استفاده شده از دوام بالایی بر روی فلز به کار رفته برخوردار است.

در حال حاضر بهترین نوع رنگ، رنگ‌های کوره‌ای الکترواستاتیک (پودری) است که این موضوع باعث افزایش زیبایی و البته ماندگاری رنگ بر روی درب خواهد شد.

امنیت درب فلزی

اینکه درب فلزی انتخاب شده از امنیت بالایی نیز برخوردار باشد و در مواجهه با سارقان عملکرد بسیار رضایت بخشی داشته باشند.

برای بررسی امنیت درب باید به چند مورد توجه کنید:

● مواد اولیه به کار رفته در ساخت درب

● در صورت وجود شیشه، جنس شیشه استفاده شده و مقاومت آن

● قفل و دستگیره درب

مقاومت و پایداری در برابر شرایط جوی

باید در بین نکات خرید درب، به مقاومت و پایداری درب فلزی توجه ویژه‌ای داشته باشید تا در آینده با مشکلاتی همچون مرمت لولاها ، رنگ‌آمیزی دوباره و یا حتی تعویض درب بعد دو یا سه سال روبرو نشوید.

در همین راستا هر دری نمی‌تواند در هر نقطه از کشور ما مورد استفاده قرار بگیرد. در بعضی از مناطق؛ آفتاب سوزان باعث کاهش مقاومت رنگ درب شده و سریعاً آن را از بین می‌برد و در برخی مناطق دیگر، رطوبت بالای هوا، مواد اولیه به کار رفته در درب را با مشکل روبرو کرده و پس از مدت کوتاهی مانع از کارایی صحیح آن می‌شود.

راهکار فرار از این مشکلات می تواند خرید درب مقاوم نسبت به تمامی شرایط آب و هوایی باشد مجموعه ما این اطمینان را به شما خواهد داد که باکیفیت ترین و مناسب ترین درب های فلزی را برای شما عرضه دهد و همیشه رضایت مشتریانش را در اولویت و شعار خود قرار داده است .

https://backority.ir/images/773181.jpg

از جمله بخشی از خصوصیات درب های فلزی که ما ارایه می دهیم استحکام و ایمنی، تنوع گسترده در طرح، هارمونی و هماهنگی با نمای ساختمان، ماندگاری و طول عمر زیاد، می باشد و توانسته ایم طی این سال ها رضایت مشتریان جلب کنیم.

خرید درب فلزی نرده حفاظ روی دیوار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر