کد خبر: 1051549 A

بسیاری از پیام‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی که در طول روز برای ما ارسال می‌شود، از طرف سامانه‌های ارسال پیامک است. تاثیرگذاری مثبت و البته هزینۀ مناسب این روش تبلیغاتی، کسب‌وکارهای مختلف را مجاب کرد تا به طرف روش نوینی در تبلیغات یعنی بازاریابی پیامکی بروند، اگر فروشگاه آنلان یا اپلیکیشن هستند، پنل پیامکی‌شان را به سایت و اپلیکیشن وصل کنند و در نهایت بتوانند بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهند.

بسیاری از پیام‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی که در طول روز برای ما ارسال می‌شود، از طرف سامانه‌های ارسال پیامک است. تاثیرگذاری مثبت و البته هزینۀ مناسب این روش تبلیغاتی، کسب‌وکارهای مختلف را مجاب کرد تا به طرف روش نوینی در تبلیغات یعنی بازاریابی پیامکی بروند، اگر فروشگاه آنلان یا اپلیکیشن هستند، پنل پیامکی‌شان را به سایت و اپلیکیشن وصل کنند و در نهایت بتوانند بهترین خدمات را به مشتری ارائه دهند.

همین مورد باعث شد تا برای راهنمایی کسب‌وکارهای نوپا بخواهیم کمی درباره آشنایی با سامانه‌های پیامکی صحبت کنیم و بعد خدمات وب‌سرویس را معرفی کنیم.

پنل پیامکی چیست؟

پنل ارسال پیامک، نرم افزاری آنلاین و تحت وب است که برای مدیریت پیام‌های ارسالی به مخاطب و دریافت پاسخ مشتری استفاده می‌شود.

این نرم افزارها ابزارهای مختلفی برای ارسال پیام دارند. به بانک شماره‌های همراه اول و ایرانسل دسترسی دارند. از خط تبلیغاتی امکان ارسال تبلیغات را فراهم کردند و اگر قصد اطلاع‌رسانی داشته باشید، خط خدماتی را در اختیارتان قرار می دهند.

خطوط سامانه‌های ارسال پیامک از سرشماره‌های مختلف است، کاربر بر اساس نیازی که دارد و معیارهایی که برایش مهم است مثل قیمت، سرعت ارسال، کیفیت و ... می‌تواند یکی از آن‌ها را انتخاب کند.

وب‌سرویس پیامکی

دومین مورد مهمی که باید با آن آشنا شوید، وب‌سرویس پیامکی است. همانطور که پیشتر هم گفتم اگر سایت یا اپلیکیشن دارید، می‌توانید آن را به پنل پیامکی خود وصل کنید تا هر زمان که نیاز داشتید، برای مشتریان و مخاطبانتان پیامک ارسال کنید. این ارسال پیامک با کمک  افزونه های مختلف و قطعه کدهای از قبل تعیین شده انجام می‌شود.

آشنایی با بهترین سامانه پیامکی

حالا که با دو مفهوم اصلی یعنی سامانه ارسال پیامک و وب‌سرویس پیامکی آشنا شدید، می‌خواهم در مورد انتخاب سامانه پیامکی مناسب راهنمایی‌تان کنم.

سامانه ملی پیامک یکی از پیشگامان حوزه بازارایابی دیجیتال و ارسال پیامک‌های تبلیغاتی با بیش از ده سال سابقه است. این سامانه با پشتیبانی حرفه‌ای و مجرب، تعرفه مناسب، خدمات به روز و وب‌سرویس پیامکی توانسته کسب‌وکارهای مختلف را در حوزه بازاریابی پیامکی همراهی کند و من در ادامه تنها به چند مورد مختصر آن اشاره خواهم کرد.

ابزارهای مختلف برای ارسال پیامک

برای هر پیامک تبلیغاتی که قصد ارسالش را داشته باشید، ملی پیامک ابزار مناسبش را در اختیارتان قرار می‌دهد. امکان ارسال پیام از روی نقشه، ارسال پیام به بانک اصناف و مشاغل، ارسال پیام بر اساس کدپستی، ارسال‌های ویژه مثل ارسال نظرسنجی، قرعه‌کشی پیامکی و هزاران مزیت دیگر همگی با پنل پیامکی به راحتی انجام شدنیست.

وب‌سرویس ملی پیامک

ملی پیامک 4 نوع پنل پایه، اقتصادی، شرکتی و تجاری را برای استفاده کاربرانش طراحی کرده است. اگر بخواهید از خدمات وب‌سرویس ملی پیامک استفاده کنید، باید حتما پنل اقتصادی، شرکتی یا تجاری داشته باشید. خدمات وب‌سرویس روی پنل پایه قابل دسترسی نیست.

امکان ارسال پیام صوتی

اگر از خدمات وب‌سرویس ملی پیامک استفاده کنید، امکان ارسال پیام صوتی برای مخاطبانتان را دارید. در ارسال پیام صوتی هم می‌توانید صدای خودتان را ضبط کنید و برایمان بفرستید و هم می‌توانید متنی را برایمان بفرستید که در سامانه به صوت تبدیل شود و بعد برای مخاطبانتان از طریق سامانه ارسال شود.

افزونه‌های پیامکی

یکی دیگر از خدمات وب‌سرویس پیامکی، ارائه افزونه‌های پیامکی و پلاگین‌های مختلف است. برای اتصال اپلیکیشن یا سایتتان به پنل می‌توانید از این پلاگین‌ها استفاده کنید. تیم وب‌سرویس ملی پیامک برای تمام سیستم‌های مدیریت محتوا پلاگین و افزونه‌های مرتبط را ارائه می‌دهد

پشتیبانی و تعرفه مناسب

در آخر هم خوب است بدانید که خدمات پیامکی سامانه ملی پیامک قیمت و تعرفه پیامک مناسبی دارد. تمامی این امکانات همراه با آموزش ارائه می‌شود. در صورتی که بخواهید با ابزارهای پنل کار کنید، می‌توانید از ویدئوهای آموزشی آپارات ملی پیامک استفاده کنید. اگر هم می‌خواهید از تاثیر پنل در کسب‌وکارتان بیشتر بدانید، ویدئوهای اینستاگرام ما را می‌توانید تماشا کنید.

برای شروع بازاریابی پیامکی هم پیشنهاد می‌کنم کتابچه بازاریابی پیامکی را مطالعه کنید. این کتابچه مفصل دربارۀ تبلیغات پیامکی صحبت کرده و راهنمای خوبی برای شروع کار با پنل است.

بازاریابی پیامکی کسب‌وکارتان را با پنل اس ام اس ملی پیامک شروع کنید

برای شروع بازاریابی پیامکی، می‌توانید در صفحه اصلی سایت ملی پیامک ثبت‌نام کنید تا تیم فروش با شما تماس بگیرند. در مورد انتخاب پنل مناسب و سرشماره راهنمایی‌تان کنند و با تحویل گرفتن مدارک، پنل مناسب را در اختیارتان قرار دهند.

اگر نیاز به مشاوره بیشتر داشتید، بعد از تحقیق و بررسی دربارۀ انواع پنل هنوز درمورد بازاریابی پیامکی سوالی دارید یا حتی لازم است تا درباره ارسال پیامک تبلیغاتی و وب‌سرویس بیشتر بدانید، با شماره 02163404 تماس بگیرید. تیم پشتیبانی ملی پیامک در تمام روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 10 به سوالات کاربران پاسخ خواهد داد.

بعد از تمام این توضیحات و خدمات ارائه شده توسط سامانه ملی پیامک، اگر کسب‌وکاری دارید، دیگر جای شک و شبهه‌ای برای استفاده از تبلیغات پیامکی نیست و فقط باید ارسال پیام به مشتریان را شروع کنید و از نتیجۀ مثبت آن بهرمند شوید.

 

 

پنل اس ام اس وب‌سرویس پیامکی آشنایی با بهترین سامانه پیامکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر