کد خبر: 1051296 A

اگر کسب و کار شما نیز جزو صنف طلافروشی و صرافی باشد یا آشنایانی از همین صنف داشته باشید، مطمئنا در اولین قدم به فکر تامین امنیت محل کار و سرمایه خود می‌افتید.

زیرا سارقان بیشتر از این که به مقدار اجناس قیمتی طلا و پول توجه کنند، به سیستم های امنیتی ضعیف تری اهمیت می دهند که ریسک سرقت از آن ها کمتر است. بنابراین وجود یک گاوصندوق طلا و جواهرات امن در هر مغازه طلافروشی یا صرافی از لازمه های این کسب و کارهاست. به همین منظور قصد داریم در این مقاله با امن ترین گاوصندوق طلاو جواهرات، گاوصندوق آسانسوری یا گاوصندوق ویترینی آشنا شویم.

قبل از هرچیز باید دید آیا این سه گاوصندوق با هم تفاوتی دارند؟ که در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر. حتی هر سه آنها در واقع یک نوع گاوصندوق هستند که با نام های متفاوت به بازار عرضه می شوند. گاوصندوق آسانسوری با نام های گاوصندوق طلا، گاوصندوق ویترینی آسانسوری، گاوصندوق ویترینی آسانسوری طلا و جواهرات، گاوصندوق آسانسوری طلا و جواهرات نیز شناخته شده است.

مزیت گاوصندوق آسانسوری طلا و جواهرات

مزیتی که از گاوصندوق آسانسوری طلا و جواهرات در مواقع خطر و در پایان روز کاری بیشتر از همیشه آشکار می شود و باعث می شود که شما از نزدیک با کاربردی و مفید بودن گاوصندوق ویترینی در فروشگاه های طلا و جواهرات پی ببرید این است که شما می توانید از این گاوصندوق همزمان هم به عنوان ویترین مغازه و هم به عنوان محافظ استفاده کنید زیرا که ویترین در صنف شغلی طلافروشان علاوه بر اینکه نقش اول را در جذب مشتری دارد، زمان زیادی برای آماده شدن می برد.

شما به کمک گاوصندوق آسانسوری زمان زیادی را که هر روز برای چیدن ویترین خود صرف کنار می گذارید، به خود هدیه می دهید.

شرکت ابتکار اولین مخترع و تولید کننده گاوصندوق ویترینی به همراه تیمی با تجربه و متخصص همواره به دنبال ایجاد بهترین و جدیدترین های گاوصندوق آسانسوری در زمینه طلا و جواهرات است.

همچنین علاوه بر گاوصندوق آسانسوری دیگر مدل های گاوصندوق از جمله: گاوصندوق اداری ، گاوصندوق خانگی، زیر ویترینی، اسلحه و سیف باکس و .... را به صورت کاملا سفارشی تولید می کند.

 

ویژگی های گاوصندوق آسانسوری طلا و جواهرات ابتکار

از جمله مهمترین ویژگی های گاوصندوق طلا و جواهرات ابتکار عبارتند از:

 • دارای پیچ ایمن: این نوع سیستم در مقایسه با دیگر مدل های هیدرولیک زنجیری و بگسلی یعنی سیستم چک بسیار ایمن تر است.
 • در نقاط حساس صندوق از فولاد ضد برش استفاده شده است.
 • از بتون آلیاژی به شکل شبکه بندی استفاده شده است.
 • ساخت و تولید گاوصندوق آسانسوری طلا و جواهرات با اشکال هندسی و مطابق با ابعاد و سفارش مشتری
 •  این صندوقها به شکلی تعبیه شده است که می تواند به عنوان ویترین مغازه استفاده شود و به صورت متحرک، ریلی و برقی است.
 • برای ساخت گاوصندوق ویترینی نیازی به حفاری و تخریب کف مغازه
 • ساخت گاوصندوق با دو متر شیشه ویترین و نیم متر ارتفاع بدنه و صندوق
 • قابلیت نصب VPS، جهت مواقع ضروری به همراه سیستم PLC و فینگر پرینت(اثر انگشت)
 •  قابلیت نصب کلیه سیستم و سنسورهای نوری جهت جلوگیری از ورود اشیاء خارجی به محدوده ویترین

1111

تفاوت گاوصندوق آسانسوری ویترینی با دیگر گاوصندوق ها

عواملی که در ایجاد تفاوت بین انواع گاوصندوق دخیل است شامل: نوع طراحی، متریال و نوع کاربری آن هاست. به این ترتیب آنچه که گاوصندوق آسانسوری ویترینی را از دیگر گاوصندوق های طلا و جواهرات متمایز ساخته، نوع طراحی، شکل ظاهری و نحوه کار آن است.

همان طور که گفته شد، سایز کاملا سفارشی گاوصندوق آسانسوری و طراحی آن با توجه به مکان قرار دهی آن از بزرگترین ویژگی هایی است که آن را از دیگر گاوصندوق ها متفاوت ساخته است. در این گاوصندوق ها به منظور پیاده سازی مکانیزم باز و بسته شدن و پنهان شدن گاوصندوق آسانسوری از تجهیزاتی مانند موتور و گیربکس استفاده می شود.  مکانیزم های به کار رفته در این گروه از گاوصندوق ها تفاوت دارد و از رایج ترین آنها می توان به استفاده از مکانیزم حرکتی بال اسکرو، سیم بکسل، جک و پیچ و هیدرولیک اشاره نمود. استفاده درست و مهندسی از مکانیزمهای گفته شده موجب حرکت نرم و روان بالا و پایین رفتن گاوصندوق آسانسوری بدون صدا و استهلاک شده است.

600

بهترین برند تولید کننده گاوصندوق آسانسوری امن

برای خرید بهترین و امن ترین گاوصندوق آسانسوری، حتما قبل از خرید و سفارش به درستی تحقیق کنید زیرا مسلما شرکتهای مختلف پیشنهادات زیادی به شما می دهند تا در نهایت از خودشان خرید کنید. اکنون نکاتی را به شما عرض می کنیم تا بتوانید انتخاب آگاهانه ای داشته باشید.

 • در اولین قدم سعی کنید با مشتریان قبلی شرکت تولید کننده آشنا شوید.
 • همواره نمونه کارهای شرکت تولیدکننده گاوصندوق را رصد کنید.
 • سابقه کار و مدارکی که نشان از تجربه و رضایت مشتریان دارد را بررسی کنید زیرا می تواند دلیلی بر انتخاب صحیح شما باشد.
 • و در آخر برای انتخاب بهتر امن ترین گاوصندوق طلا و جواهرات، گاوصندوق آسانسوری یا ویترینی بهتر است از تولید کننده بخواهید شما را بیشتر در جریان متریال مصرفی در انواع گاوصندوق بگذارد. این حق شماست.
گاوصندوق گاوصندوق آسانسوری مزیت گاوصندوق آسانسوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر