کد خبر: 1051160 A

در این مقاله قصد داریم موسسه حفاظتی پارسا مهر را معرفی کنیم. بدین منظور باید بدانیم این موسسه چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ و اساسا فعالیت موسسه حفاظتی در چه راستایی است؟ همچنین وجه تمایز این شرکت با سایر شرکت‌هایی که در این زمینه فعال هستند، در چیست؟ برای پاسخ به این سوالات با ما همراه باشید.

در این مقاله قصد داریم موسسه حفاظتی پارسا مهر را معرفی کنیم. بدین جهت باید بدانیم این موسسه چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟ و اساسا فعالیت موسسه حفاظتی در چه راستایی است؟ همچنین وجه تمایز این شرکت با سایر شرکت‌هایی که در این زمینه فعال هستند، در چیست؟ در ادامه به خدمات ارائه شده توسط این موسسه اشاره خواهد شد.

 

حفاظت فیزیکی

موسسه پارسامهر که از سال 1381 فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده است به عنوان یک واحد معتبر در زمینه ارائه انواع آموزش‌های لازم برای حراست و حفاظت فیزیکی موسسات مختلف است. این موسسه که دارای مجوز رسمی است، تحت نظر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و به عنوان پلیس خصوصی در کشور فعال است. نکته مهم در خصوص فعالیت موسسه پارسامهر در این است که استفاده از خدمات این موسسه می‌تواند نقش بسیار مهمی در کاهش آمار جرایمی همچون سرقت داشته باشد.

علت این امر نوع خدماتی است که این موسسه ارائه می‌دهد. صاحبان کسب و کار و فعالان اقتصادی در بخش خصوصی و دولتی برای حفاظت از تجهیزات خود نیاز به نیروی حراست و نگهبانی دارند. برای این کار معمولا اولین راهی که به ذهن صاحبان کسب و کار می‌رسد، استفاده از نیروی حراست و نگهبانی است اما معمولا تنها تجهیزاتی را که برای این مسئله در نظر می‌گیرند، استفاده از دوربین مدار بسته است و اصلا به آموزش نیروی حراست و یا نگهبانی توجهی ندارند. اما موسسه حفاظتی پارسامهر می‌تواند این جاهای خالی را به راحتی برای شما پر کند و به شما امنیت مورد نیازتان را ببخشد.

فعالیت موسسه حفاظتی پارسا مهر دقیقا چه چیزی است؟

در این قسمت می‌خواهیم بدانیم فعالیت موسسه پارسامهر چه چیزی است؟ همانطور که گفتیم برای تقویت امنیت و حفاظت بخش‌های خصوصی و دولتی تنها نباید به استفاده از دوربین مدار بسته اکتفا کرد. برای این کار باید علاوه بر استفاده از تجهیزات مدرنی مانند دوربین مدار بسته باید از پرسنل نگهبانی و حراست آموزش دیده استفاده کنید و در صورت لزوم آن‌ها را با استفاده از مجوزهای قانونی تجهیز کنید. این کار به راحتی توسط موسسه نظم و امنیت پارسامهر قابل اجراست. پرسنل دوره دیده و حرفه‌ای این موسسه، نیروی مورد نظر شما را به خوبی آموزش داده و یا اینکه پرسنل آموزش دیده خود را برای حراست و نگهبانی در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در ادامه به صورت موردی به خدمات این موسسه اشاره خواهد شد:

  • حفاظت و حراست از اماکن و تاسیسات مختلف
  • مجهز کردن افراد دوره دیده و دارای شرایط به تجهیزات مورد تایید پلیس
  • مجهز کردن محیط مورد نظر شما به انواع سیستم‌های امنیتی، حفاظتی و الکترونیکی
  • ارائه مشاوره در زمینه‌های مختلف مانند تامین امنیت
  • ارائه حفاظت فیزیکی توسط پلیس مسلح مانند خودروهای حمل پول و اوراق بهادار
  • بررسی محیط و ارائه طرح‌های حفاظتی و عملیاتی متناسب با محیط مورد نظر
  • تولید و توزیع تجهیزات قانونی دفاع شخصی
  • امنیت شبکه و جلوگیری از حملات سایبری
  • حفاظت از گردشگران داخلی و خارجی به همراه افراد معروف و در معرض خطر

تمامی فعالیت‌های ذکر شده توسط پرسنل دوره دیده و اساتید حرفه‌ای موسسه نظم و امنیت پارسامهر پیش‌بینی و ارائه می‌شود. در واقع پرسنل این مجموعه با توجه به محل فعالیت شما، بهترین روش امنیتی را برای شما عزیزان در نظر می‌گیرد.

111

شکل 2- معرفی موسسه حفاظتی پارسامهر

در انتها می‌خواهیم بدانیم کدام روش برای شما توسط موسسه حفاظتی پارسامهر بهترین نتیجه را در پی خواهد داشت؟ در پاسخ به این سوال باید گفت معمولا پرسنل موسسه پارسامهر پس از کسب اطلاعات مختصری در مورد زمینه کاری و فعالیت شما می‌توانند بهترین روش را برای شما ارائه دهند. اما به طور معمول امروزه با توجه به تغییر شکل سرقت و بزهکاری تبهکاران، پیشنهاد موسسه استفاده از روش‌های ترکیبی حفاظتی است. در واقع تلفیق روش‌های مختلف می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما در پی داشته باشد. برای مثال آموزش پرسنل بخش حراست یک کارخانه بدون استفاده از تجهیزات الکترونیکی هوشمند معمولا نتیجه کاملی به دنبال نخواهد داشت و یا عکس این حالت، استفاده از تجهیزات هوشمند بدون استفاده از پرسنل حرفه‌ای و مسلط به اصول دفاع و حراست نتیجه چندان رضایت بخشی به دنبال نخواهد داشت. علت این امر توجه به مسائلی است که در هنگام انواع سرقت‌ها ممکن است اتفاق بیفتد. برای مثال هنگام سرقت از یک شرکت اگر بتوان دوربین‌های حفاظتی را از کار انداخت در مرحله بعد باید با نیروی حراست آموزش دیده، برخورد کرد. معمولا رد شدن از تمام سدهای حفاظتی یک مکان به راحتی امکان پذیر نیست. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما توجه به مشاوره‌های موسسه پارسامهر در این زمینه است.

حفاظت فیزیکی بهترین موسسه حفاظتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر