کد خبر: 1049704 A

با اطمینان می‌توان گفت در دنیای پیشرفته کنونی، حمل و نقل بین شهری یکی از مهم ترین اجزای اقتصاد کشورها به حساب می آید. اصلی‌ترین دلیل آن را باید نقش پررنگ حمل و نقل، در بخش های زیربنایی دانست.

 این بخش فعالیت هایی را شامل می شود که به شکلی بسیار گسترده در تمامی زمینه های تولید، توزیع، مصرف کالا و خدمات به جریان می افتد و نقشی غیرقابل انکار را ایفا می کنند. حتی به گوشه ذهن تان نیز خطور نمی کند حمل و نقل تهران چگونه توانسته نیاز شما را برآورده سازد.

از جمله پررنگ ترین این نقش ها میتوان به اثاث کشی اشاره کرد. کاری سخت و زمانبر که تقریبا تمامی افراد از آن متنفرند. زیرا باید زمان زیادی را به پیدا کردن کارتن های باکیفیت جهت بسته بندی وسایل، سپس بسته بندی و جایگذاری آنها در کامیون و باربری اختصاص دهند. دقت داشته باشید که تنها در صورت انجام صحیح تمام این موارد می توانید از سالم ماندن ابزار و وسایل خود اطمینان داشته باشید. اما آیا شما به تنهایی قادر به انجام تمامی این کارها هستید؟ آیا می توانید از پس انجام چنین مسئولیت بزرگی برآیید؟

دقیقا همینجاست که حضور افرادی باتجربه و شرکت های باربری فعال این حوزه میتواند کمک کننده باشد. آنها با تجهیزات و تجربه ای که در اختیار دارند می توانند عملکرد و نتیجه ای فوق العاده را از خود به جای بگذارند. برای اینکه نسبت به چگونگی عملکرد آنها مطلع شوید، توصیه می کنیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. در نظر داریم توضیحاتی را در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم.

باربری را بشناسید

زمانی که صحبت از اسباب کشی به میان می آید، به صورت ناخودآگاه ناله مردم به آسمان می رود. زیرا به آن همچون یک غول یا اتفاق عجیب نگاه می کنند. هیچ چشم انداز خوبی از اسباب کشی وجود ندارد و همواره همه در تلاش اند تا به سرعت از آن مرحله بگذرند.

تاکنون اثاث کشی را تجربه کرده اید؟ باید بگوییم اگر از هیچ شرکت باربری کمک نگرفته اید حتما دوره یک هفته یا یک ماهه سختی را گذرانده اید. اما چرا تا این اندازه بهره گیری از این قبیل شرکت ها اهمیت دارد؟

باربری یعنی اسباب، اثاثیه و تمامی کالاهای شما و هر آن چیزی که قصد جابجایی آن، از یک مبدا به مقصد مشخص شده را در ذهن دارید، توسط افراد و یا شرکت های مرتبط انجام شود. اینکه در طی انجام این فرآیند استرس و نگرانی به شما منتقل شود کاملا عادی‌ست. شما در این روز تمامی وسایل و تجهیزات خانه را جابجا می کنید، احتمال خراب شدن، شکستگی و حتی گم شدن وسایل نیز وجود دارد.

اما باید بگوییم؛ زمانی که انجام این کار را به افرادی متخصص و باتجربه می سپارید، تقریبا این نگرانی ها و استرس ها به صفر میرسد. به عنوان مثال حمل و بار یکی از شرکت های فعال در این حوزه است که میتواند شما را در این مسیر همراهی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانید به بخش تماس باما مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصان شرکت راهنمایی های دقیق و کاملی را در این راستا در اختیار شما قرار خواهند داد.

دلیل اهمیت بهره گیری از باربری چیست؟

باربری حرفه ای آنقدر پراهمیت است که می تواند اسباب کشی را به یک خاطره خوش یا یک کابوس تبدیل کند. برای انتخاب باربری نیز، موارد مختلفی اعم از بودجه و شرایط مربوطه باید در نظر گرفته شود. اما بهره گیری از آن چه مزایایی را به همراه دارد؟

  • هیچ نیازی نیست شما وسیله ای را جابجا کنید.
  • حمل بارهای بسیار سنگین را به افراد متخصص خواهید سپرد. کسانی که با تجارب و آموزش های خود به راحتی از پس انجام آن برمی آیند.

به خاطر بسپارید زمانی که از یک باربری حرفه ای جهت جابجایی وسایل خود کمک میگیرید دیگر نیاز نیست پله ها را بالا و پایین بروید. زیرا تمامی کارها را پرسنل اتوبار انجام می دهند. حتی نیازی نیست نگران گرفتگی عضلات، کمر درد و سایر مشکلات باشید. تنها کافیست مواظب بچه ها باشید یا به کارهای شخصی تان بپردازید و یا حتی استراحت کنید!

اگر در انتخاب شرکت باربری حرفه ای موفق عمل کنید، درواقع اطمینان خواهید داشت؛ افراد با آموزش هایی که دیده اند، سرعت عمل بیشتری نسبت به افراد عادی داشته و با افزایش بهره وری، زمان زیادی را برای شما میخرند. از طرفی استرس ها کاهش پیدا می کند. به خاطر بسپارید؛هرچه از خدمات بیشتری همچون بسته بندی، حمل، چیدمان و…استفادهنمایید استرس شما کمتر و اسباب کشی شما مطمئن تر می شود.

اما یک شرکت حمل و نقل بین شهری چه خدماتی ارائه می دهد؟

برای اینکه اسباب کشی راحتی داشته باشید، باید در انتخاب شرکت باربری نهایت دقت را بکار گیرید. اینکه شرکت مربوطه از چه ویژگی هایی برخوردار است و یا چه خدماتی را ارائه می دهد. می تواند در این مسیر، کمک کننده باشد. حمل و بار به عنوان یکی از شرکت های باسابقه فعال در این حوزه با ارائه خدمات مختلف تلاش کرده تا طیف گسترده ای از نیازها را پوشش دهد. و توجه بسیاری را به سمت خود جلب نماید. از همین رو لازم است با خدمات آن به طور کامل آشنا شوید.

 

 

22222222222222222222222222222222

 

 

باربری وانت نیسان یخچالدار

شما زمانی می توانید از باربری ماشین های یخچالدار در شرکت حمل و بار استفاده کنید که قصد جابجایی بارهای منجمد و سردخانه ای، آن هم با حجم کم را در سر دارید. ماهی ها و آبزیان، گوشت و مرغ، میوه جات، داروها و سرم ها و واکسن و... از جمله بارهایی هستند که میتوانند توسط نیسان های یخچالدار جابجا شود. شرکت حمل و بار نیز با دریافت مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا توانسته شرایطی را فراهم آورد که بدور از هرگونه مشکل این نوع از نیسان ها را اجاره کنید. آیا راننده نیسان هستید و با اجاره این ماشین می توانید نیاز خود را برآورده کنید؟ یا به راننده هم در کنار آن احتیاج دارید؟ در این راستا می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

حتی آگاهی از نرخ کرایه نیز میتواند یکی از مسائلی باشد که ذهن ها را به سمت خود درگیر کند. پس تماس با کارشناسان و دریافت مشورت های لازم میتواند بسیار کمک کننده باشد. البته خالی از لطف نیست اگر بگوییم میزان روشن بودن یخچال به دلیل مصرف سوخت بالای آن یکی از عوامل تعیین کننده قیمت نهایی می باشد.

 

 

3333333333333333333333

 

 

باربری وانت نیسان

اگر بار شما کمتر از 100 کیلو وزن دارد، باربری وانت نیسان یکی از بهترین گزینه هایی است که میتواند در راستای جابجایی و حمل بار به شما کمک کند. نیسان باعث می شود تا بار شما در سریع ترین زمان ممکن از مبدا حرکت کرده و تحویل به موقعی در مقصد داشته باشد. از طرفی نیسان ها با محدودیت های خاصی در محورهای شهری، جاده ای و حتی بخش های شلوغ شهر برخوردار نیستند. اینکه شما بخواهید نیسان را به کوچه های تنگ، پارکینگ مجتمع های مسکونی و... ببرید بلامانع است. چه بسا که این کار، بارگیری را آسان تر می کند. هر چند که میتواند اعتراضات همسایه ها را به همراه باشد.

همه میدانیم نیسان چه ماشین قدرتمندی است پس بهره گیری از آن در مسیرهای سخت کوهستانی و راه های مارپیچ نمیتواند مشکل ساز شود. اگر در مرحله ای هستید که نیسان می تواند در باربری به شما کمک کند، توصیه می کنیم به بخش تماس باما مراجعه کنید. زیرا نکات دیگری وجود دارد که کارشناسان و متخصصان سایت حمل و بار آن را با شما در میان می گذارند.

باربری کامیون تریلی

شرکت حمل و بار توانسته در طی سال های گذشته طیف وسیعی از خدمات حمل و نقل شهری و بین المللی را پوشش دهد. در این حمل و نقل جاده ای یکی از مهم ترین خدمات آن بوده است. چه بسا که استانداردهای بالای آن توانسته طیف گسترده ای از مشتریان را راضی نگه دارد. درواقع حمل و بار با پذیرش تغییرات حیطه حمل و نقل جاده ای، راهکارها و رویکردهای انعطاف پذیری را ارائه داده که به مخاطبان اثبات می کند، حتی در سخت ترین شرایط نیز راه حل های بسیار ساده ای وجود دارد. از طرفی سطح پوشش آن به کل کشور می رسد و با صدور بیمه نامه داخلی و امنیت بارنامه، حمل بار را برعهده گرفته و به سلامت آن را از مبدا به مقصد میرساند.

باربری کامیون تریلی یخچالدار

در قسمت بالا اشاره شد که نیسان وانت یخچالدار کمک می کند تا بارهای سبک را در شرایط منجمد به مقصد مورد نظر برسانید. در این میان دور از انتظار نخواهد بود که حمل و بار با تخصص بالا و چندین سال سابقه در این صنعت، خدمات باربری کامیون تریلی یخچال دار را ارائه ندهد. اطمینان داشته باشید هزینه های حمل و نقل در این بخش از باربری به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند و شما می توانید با خیالی آسوده و متمرکز به انجام سایر کارها بپردازید. حمل و بار با درک نیازمندی ها و حساسیت های بالای مرتبط با ارسال کالا در دمای خاص، بهترین شرایط را برای انتقال آنها فراهم می آورد. ضمن اینکه با ارائه امنیت بارنامه و بیمه داخلی، سلامت کالای شما را تضمین می نمایند.

برای اطلاع از هزینه های باربری باید به بخش تماس باما مراجعه کنید.

444444444444444444444444

 

 

حمل و نقل ترانزیت بین المللی 

حمل و نقل بین المللی همانطور که از اسمش پیداست نوعی صادرات به حساب می آید و نیازمند رعایت قانون و مقررات خاصی است. تعریف ترانزیت در ماده یک قانون حمل و نقل و عبور کالاهای خارجی: «ترانزیت خارجی کالا عبارت است از سلسله مراحلی که طی آن کالایی از مبادی خارجی به مقصد کشور ثالث و یا نگهداری آن در مناطق حراست‌ شده و ترتیب حمل تدریجی آن به تقاضای صاحب کالا از قلمرو جمهوری اسلامی ایران از یک نقطه مرزی کشور وارد و مآلا از همان نقطه یا از ‌دیگر نقاط مرزی کشور خارج می‌گردد.»

در حمل و بار حتی فعالیت فورواردینگ زمینی یعنی قبول مسئولیت به موجب بارنامه صادره و قراردادهای منعقد شده نیز صورت میگیرد. حتی فعالیت کریری نیز بخشی از وظایف این شرکت در بخش حمل و نقل های بین الملل به حساب می آید.

 

حمل و نقل تریلی یخچالدار بین المللی

حمل و نقل زمینی به دسته های مختلفی در مقیاس بین المللی و داخلی تقسیم می شود. کسب و کار حمل و نقل بین المللی به صورت زمینی عموماً برای حمل و نقل کالای داغ بازار توسط تجار و شرکت های مختلف با سرویس های متفاوت یخچالدار انجام می شود. این کالا می توانند  موارد خوراکی همچون چای، چای سبز، قهوه، خوراکی های ارگانیک، میوه و سبزیجات و... را شامل شوند. بعضی از این موارد به حمل و نقل تخصصی تری نسبت به بقیه نیازمند هستند.

به خاطر بسپارید که حمل و نقل تریلی یخچالدار بین المللی به واسطه حساسیت بالا و البته قوانین دارای بارنامه خاصی است. یعنی باید مشخصات و نشانی ارسال کننده کالا، مبدا ارسال کالا، مشخصات و نشانی گیرنده، تعداد بسته ها و اندازه و وزن کالا، نوع کالا، مقصد و محل وصول کالا و حتی نرخ کرایه حمل و نقل به طور کامل مشخص شود.

حمل و بار تاکید می کند که بهره گیری از این روش نه تنها به سرمایه کمتری از جانب مشتریان نیاز دارد، بلکه با ارائه خدمات قابل انعطاف، زمانبندی مشخصی را برای تحویل کالا در نظر گرفته است.

آیا فکر می کنید این روش از حمل و نقل می تواند نیاز شما را برآورده سازد؟

نتیجه گیری

در این مقاله تا حد امکان تلاش کردیم در ابتدا شما را با باربری و اهمیت بالای آن در بخش حمل و نقل خصوصا در بحث اثاث کشی آشنا کنیم. سپس با معرفی خدمات شرکت حمل و بار دانستید به چه روش هایی میتوانید کالای مدنظرتان را از مبدا به مقصد مربوطه برسانید. با این حال اگر سوالی ذهن شما را به خود مشغول کرده و یا اگر همچنان ابهامی در ذهنتان وجود دارد. و حتی برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ها می توانید به بخش تماس باما مراجعه کنید. کارشناسان و متخصصان شرکت حمل و بار آماده اند تا به پرسش های شما پاسخ دهند.

 

 

 

اقتصاد بخش حمل و نقل جاده حمل و نقل مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر