کد خبر: 1049662 A

چه کاربر تازه وارد به دنیای iOS باشید و چه یک کاربر قدیمی، فراموش کردن رمز اپل آیدی امری اجتناب ناپذیر است. اگر به هر دلیل رمز اپل آیدی خود را فراموش کردید، نگران نباشید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

برای باز کردن رمز اپل آیدی فراموش شده، باید پسورد اپل آیدی خود را ریست کنید. برای این منظور مسیر زیر را دنبال کنید:

-ابتدا بر روی لینک روبرو کلیک کنید  iforgot.apple.com

--حالا باید در این قسمت ایمیل اپل آیدی خود را وارد کنید.

بعد از وارد کردن کد امنیتی نمایش داده شده، روی Continue کلیک کنید.

-در این مرحله اگر ایمیل خود را به درستی وارد کرده باشید، با کلیک بر روی گزینه Reset By Email، ایمیلی مبنی بر ریست کردن رمز اپل آیدی خود دریافت خواهید کرد.

-به ایمیل خود وارد شوید، روی گزینه Reset کلیک کنید و در آخر یک پسورد جدید برای ایمیل خود بسازید.

همچنین اگر اپل آیدی خود را به طور کلی نیز فراموش کرده اید، می توانید با مراجعه به لینک بالا و کلیک بر روی look it up ادامه مراحل را طی کنید، اما باید بدانید که در هر صورت نیاز به ایمیلی که با آن اپل آیدیتان را ثبت کردید وجود دارد. در ضمن اگر نیاز به اپل آیدی دارید، می توانید با مراجعه به آیدی تاپ برای خرید اپل ایدی اقدام کنید.

ASF

آنلاک اپل آیدی کارتی

با وجود محدودیت هایی که به واسطه تحریم های ایالات متحده علیه کشور ایران صورت گرفته است، ساخت اپل آیدی برای کاربران ایرانی امری بسیار سخت و ناممکن شده است. بنابراین کاربران ایرانی به سمت خرید اپل آیدی های آماده و کارتی سوق پیدا کرده اند. خرید این نوع اپل آیدی به خودی خود هیچ مشکلی ندارد، اما تغییر ندادن پسورد، سؤال امنیتی، تاریخ تولد و... موارد اینچینی می تواند باعث بروز مشکلات زیادی شود. بنابراین پس خرید اپل آیدی باید ابتدا موارد ذکر شده فوق را تغییر و سپس از آن استفاده نمایید. اما در صورت هرگونه مشکل و قفل شدن اپل آیدی کارتی باید با مراجعه به یک وب سایت تخصصی در رابطه با این موضوع پس از وارد کردن سریال نامبر گوشی، دامنه مورد نظر و اپل آیدی خود، اقدام به آنلاک اپل آیدی کنید.

aedf

هزینه بازیابی اپل ایدی

هزینه بازیابی اپل آیدی های کارتی بسته به نوع شرکت های خدمات دهنده و دامنه آنها از 250 تا 500 هزارتومان متفاوت است. منظور از دامنه، همان نام موجود بر روی اپل آیدی های کارتی است. نکته بسیار مهم در رابطه با بازیابی و یا آنلاک اپل آیدی های کارتی این است که بعد از آنلاک باید سریعاً آن را از روی آیکلود گوشی خود پاک کنید.

خرید اپل ایدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر