کد خبر: 1049522 A

بهترین پت شاپ از دید کاربران پت شاپی است که دارای سایت بوده و بتوان از آن خرید اینترنتی کرد.

پت شاپ لغتی لاتین به معنی فروشگاه حیوانات است. اگر صاحب حیوان خانگی هستید، می توانید تمام مایحتاج او را از طریق این فروشگاه ها تهیه نمایید. پت شاپ سگ و گربه از رایج ترین نوع پت شاپ ها محسوب می شوند. البته پت شاپ های مخصوص نیز برای پرندگان و حتی جوندگان وجود دارد. بهترین پت شاپ از دید کاربران پت شاپی است که دارای سایت بوده و بتوان از آن خرید اینترنتی کرد.

این پت شاپ ها همیشه تمام وسایل و غذای مورد نیاز را دارند و قیمت محصولاتشان نیز بسیار مناسب است؛ اما این نوع پت شاپ ها را چگونه بشناسیم؟ سایت نیازیتو یکی از راه های شناخت بهترین ها است. در این متن ما در مورد بهترین پت شاپ ها و چگونگی خرید آنلاین از آن ها صحبت خواهیم کرد.

چرا باید از پت شاپ های تخصصی خرید کنیم؟

همانطور که ذکر شد، پت شاپ شبانه روزی فروشگاهی است که شما می توانید هر آنچه برای دوست کوچتان نیاز دارید را خریداری کنید. اگر در خانه سگ، گربه، پرنده یا جوندگانی مانند خرگوش، سنجاب یا همستر درید، این موجودات کوچک زیبا نیاز به مراقبت های ویژه داشته و به همان اندازه که مایه سرگرمی و شادی شما می شوند به همان اندازه نیز حساس اند. به همین دلیل است که پت شاپ های تخصصی را به شما توصیه می کنیم؛ چرا که آن ها فقط فروشنده نیستند. اغلب صاحبان این پت شاپ ها خود دکتری دامپزشکی داشته و به خوبی با نیازهای حیوانات خانگی آشنایی دارند. برخی از این پت شاپ ها شبانه روزی بوده و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به آن ها مراجعه نمایید.

51

خرید غذای مناسب برای سگ یا گربه

حال که صحبت از نگهداری از این موجودات کوچک معصوم شد، بد نیست در مورد بهترین غذای سگ و گربه نیز قدری بیشتر بدانید. بسیاری از ما وقتی وارد پت شاپ می شویم با خیل عظیمی از انواع پاکت و کنسرو رو به رو می شویم؛ اما به راستی کدام یک برای حیوان خانگی ما مناسب تر است؟ آیا می توان از هر نوع غذایی برای تغذیه او استفاده کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر. شما نمی توانید صرفا با درنظر گرفتن هزینه و زیبایی پاکت غذای مناسبی برای حیوان خانگی خود انتخاب کنید. بهترین غذا از نظر دامپزشکان غذایی است که بیشتر از پروتئین و چربی های سالم تشکیل شده باشد هر چقدر که میزان کربوهیدرات غذای حیوان بیشتر باشد، کیفیت آن پایین تر و ارزش غذایی کمتری دارد. بهترین غذا برای حیوان همانی است که دامپزشکتان معرفی کرده است؛ بنابراین، بهترین پت شاپ برای شما فروشگاهی است که همیشه آن نوع غذا را دارد.

مزایای خرید آنلاین از پت شاپ

در دنیایی که اغلب ما حتی غذای خود را از بیرون سفارش می دهیم، به راستی خرید آنلاین وسایل دوست کوچکمان کمک بزرگی در صرفه جویی زمان و هزینه هایمان خواهد کرد. گاه مراجعه به فروشگاه خود باعث سرگرمی است اما در بیشتر روزهای هفته افراد شاغل زمانی برای مراجعه ضروری ندارند. علاوه براین، خرید آنلاین از پت شاپ مزیتی دیگری دارد. شما می توانید به راحتی در خانه یا محل کارتان قیمت و محتوای تمام غذاهای موجود در سایت را بررسی کرده و بهترین را انتخاب نمایید. تمام سفارش های شما به درب منزل یا محل کارتان ارسال شده و حتی لازم به استفاده از پول کاغذی نیز نیست؛ چرا که شما هزینه وسایل را یا به صورت آنلاین پرداخت کرده اید و یا پیک با خود کارت خوان داشته و به راحتی می توانید هزینه را حساب کنید.

پت شاپ شبانه روزی چه خدماتی را ارائه می دهد؟

نگهداری از حیوانات در ایران به قدری رایج گشته است که امروزه این حیوانات دوست داشتنی نیز برای خود کلنیک و پت شاپ شبانه روزی دارند. حتما برای شما نیز پیش آمده است که حیوان خانگیتان ناگهان دچار مشکل شده و با زوزه یا حرکات غیر نرمال سعی در فهماندن آن به شما را دارد. حال تصور کنید که این اتفاق دقیقا زمانی افتاده است که ساعت از نیمه شب گذشته و هیچ کیلینیک و فروشگاهی باز نیست. خوشبختانه نیازی نیست حیوان تا صبح زجر بکشد. شما می توانید با مراجعه به نزدیک ترین پت شاپ شبانه روزی از خدمات آن ها بهره مند شوید. این نوع پت شاپ ها معمولا با کیلینیک ها در ارتباط بوده و تمام وسایل لازم برای مواقع خاص را دارند از خدمات این نوع پت شاپ ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وجود تمامی داروها
  • وجود وسایل جراحی
  • وجود غذا و تشویقی های متنوع
  • وجود پزشکی حاذق
  • وجود تمام وسایل مورد نیاز مانند لباس یا انواع اسباب بازی
  • جراحی سریع و تخصصی
  • وجود تمام واکسن ها

52

جمع بندی

چنانچه به دنبال بهترین پت شاپ در محل زندگیتان هستید، اکنون با کمک سایت نیازیتو می توانید با بهترین پت شاپ های تهران و شهرستان ها آشنا شوید.

بهترین فروشگاه های وسایل حیوانات خانگی آن هایی هستند که همیشه تمام غذاهای مفید برای انواع حیوانات را دارند. این پت شاپ ها نه تنها انواع غذای خشک گربه و سگ، بلکه بهترین کنسروهای موجود در بازار را نیز در اختیار صاحبان حیوانات خانگی قرار می دهند. در منو فروشگاه شما می توانید انواع لباس، مواد شوینده، وسایل تزیینی و حتی خانه و قفس این حیوانات را نیز مشاهده نمایید.

اگر هنوز در میان انواع سایت موجود در صفحه اول گوگل نتوانسته اید بهترین را برای خرید آنلاین انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم همین حالا سری به سایت نیازیتو (niazito.com) زده و در قسمت پت شاپ با بهترین های این صنف آشنا شوید.

پت شاپ نیازیتو پت شاپ شبانه روزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر