کد خبر: 1049073 A

مجیک بوف قبل از سرقت از طریق تماس با کاربر، روشن کردن آژیر با صدای متفاوت و همچنین خاموش کردن خودکار خودرو سعی می کند تا جلوی سرقت را بگیرد. این سیستم پیشرفته توسط متخصیصین داخلی طراحی و ساخته شده است. مجیک بوف علاوه بر امنیت یک پکیج قوی برای هوشمند سازی نیز ارائه می کند.

سوال: آیا می توانیم بدون تغییر در سیم کشی خودرو، دزدگیر و ردیاب نصب کنیم؟

همه ما حتماً یک بار بابت خرابی وسایلی که خریداری کردیم به شرکت های گارانتی مراجعه کرده ایم. متاسفانه این شرکتها به خوبی پاسخگو نیستند یا شرایط بسیار سختی بابت استفاده از گارانتی برای مشتریان خود قرار می دهند، از جمله تغییر نکردن شرایط کارخانه بابت آن وسیله است. مثلاً تغییر در سیم کشی خودرو از جمله مواردی است که می تواند باعث ابطال گارانتی خودرو شود. از طرفی نمی توان از دزدگیرها و ردیاب ها جهت امنیت خودرو و موتور سیکلت استفاده نکرد.

تمام سیستم های ضد سرقت و دزدگیرها طراحی ساده ای دارند. این سیستم ها فقط می توانند آژیر بکشند و سارق را دور کنند. البته اگر قبل از اینکه شروع به آژیر کشیدن کنند توسط سارق غیرفعال نشده باشند.

امروزه راهکارهای بیشتری برای عدم سرقت وسیله بوجود آمده است. یکی از این روشها، ردیابی است. ردیاب ها عموما بعد از سرقت مفید هستند و با آنها می توانید مکان وسیله را با دقت بهتر از ۱۰ متر پیدا کنید. برای پیشگیری از سرقت نمی توان وسایل دزدگیرهای قدیمی را به آنها وصل کرد چرا که ابعاد ردیاب باید کوچک باشد تا بتوان آن را مخفی کرد. درحالیکه با اضافه شدن سایر بخش ها، اندازه ردیاب بزرگ می شود و سارق به راحتی آن را پیدا کرده و از کار می اندازد.

برای اینکه هم ابعاد ردیاب به حداقل اندازه خودش برسد و هم در کنار یک ردیاب قوی و کارآمد یک سیستم امنیتی کامل را در اختیار داشته باشید بهترین روش چیست؟  برای حل این مشکل به تازگی شرکت دانش بنیان شبکه حسگر مفید محصولی را طراحی و به تولید رسانده است که شامل یک ردیاب کوچک و هوشمند مجهز به یک شبکه وایرلس اختصاصی می باشد. این ردیاب می تواند از طریق شبکه وایرلس خود به وسایل جانبی تعریف شده متصل شود. از جمله مزایای این روش حذف سیم کشی های طولانی و افزایش امنیت سیستم قبل و بعد از سرقت می باشد.

به کمک شبکه وایرلس داخلی سیستم ضد سرقت و ردیاب هوشمند مجیک بوف، تغییر و دستکاری در سیم کشی خودرو به حداقل میزان ممکن خواهد رسید و حتی در بعضی از مدل های محصول این تغییرات به صفر خواهد رسید.

لوازم جانبی مجیک بوف یک سیستم امنیتی کامل را برای شما به ارمغان می آورد. قطع کن هوشمند به موقع برق خودرو را قطع میکند و از سرقت آن جلوگیری میکند. آژیر هوشمند مجیک بوف به محض احساس خطر شروع به آژیر کشیدن میکند و ... یادمان نرود که کلیه این وسایل بصورت وایرلس به دستگاه ردیاب مرکزی متصل می شوند پس ابعاد ردیاب کوچک و بصورت کاملا مخفی نصب می شود.

مجیک بوف قبل از سرقت از طریق تماس با کاربر، روشن کردن آژیر با صدای متفاوت و همچنین خاموش کردن خودکار خودرو سعی می کند تا جلوی سرقت را بگیرد. این سیستم پیشرفته توسط متخصیصین داخلی طراحی و ساخته شده است. مجیک بوف علاوه بر امنیت یک پکیج قوی برای هوشمند سازی نیز ارائه می کند.

مصرف بهینه و بسیار پایین از باطری خودرو و موتور سیکلت ضریب عملکرد مجیک بوف را در شرایطی که باطری خودرو ضعیف است یا حتی از مدار داخلی خودرو قطع شده است، تا حد قابل قبولی افزایش داده است. استفاده مجیک بوف از باتری لیتیوم-پلیمر بسیار قوی، باعث افزایش این ضریب امنیتی شده است. در صورت استفاده از مجیک بوف، خیالتان راحت باشد که باطری خودرو و موتور سیکلت شما حتی در صورت عدم استارت تا چند ماه متوالی و پیاپی بدون کوچکترین افتی کار خواهد کرد.

استفاده از شبکه وایرلس، مصرف بهینه باتری، سیستم مدیریت هشدار پیشرفته، ردیابی آنلاین و آفلاین و بخش هوشمندسازی خودرو در مجیک بوف، باعث به وجود آمدن نسل جدیدی از سیستم های امنیتی در خودرو و موتورسیکلت شده است.

با دزدگیر و ردیاب هوشمند مجیک بوف ایمن برانید.

پنل ردیابی آنلاین مجیک بوف

ردیاب هوشمند مجیک بوف دزدگیر و ردیاب هوشمند مجیک بوف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر