کد خبر: 1049014 A

به سیاق سال گذشته، بیست تن از کارآفرینان برتر، در قالب دو پارت تدکس با هدف عرض شرح حال و ارائه نقشه‌راه به جوانان یا هر فردی که علاقمند است در مسیر کارآفرینی گام بگذارد، سخنرانی‌هایی کوتاهی ارائه دادند.

به گزارش ایلنا؛ ششمین دوره از جشنواره رمز موفقیت پانزدهم اسفندماه با تقدیر از کارآفرینان برتر اقتصادی در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این دوره، به سیاق سال گذشته، بیست تن از کارآفرینان برتر، در قالب دو پارت تدکس با هدف عرض شرح حال و ارائه نقشه‌راه به جوانان یا هر فردی که علاقمند است در مسیر کارآفرینی گام بگذارد، سخنرانی‌هایی کوتاهی ارائه دادند.

سخنرانان پارت اول تدکس شامل آقایان محمد عطاردیان، رییس کانون کارفرمایان عالی کشور؛ علیرضا مطلبی، جهان غذای البرز (واندلند)؛ مهدی نشاط، هلدینگ سفیر؛ صمد سلیمان‌زاده، ویو؛ خانم مرجان هوشیار، نگین تجارت فردوس؛ حسن احمدیان، رییس صادرکنندکان و واردکنندگان مبلمان ایران، پادیران؛ ناصر واثقی، شهر آفتاب؛

پیمان رحیمی‌نژاد، گروه پیمان؛ علیرضا کافی، مون بلان ومهدی، صفایی هلدینگ کانسپت بودند که همگی قریب به اتفاق‌شان به ارزش‌هایی نظیر عشق، هدف‌گذاری، پشتکار، قصد و در رأس همه امور توکل و اعتماد به کائنات و خالق هستی جهت نیل به هدف و موفقیت تاکید داشتند.

گرامی‌داشت یاد ظهیری و بهزاد 

ششمین جشنواره رمز موفقیت با زنده نگاه داشتن یاد بزرگانی نظیر شاهرخ ظهیری و خانم بهجت مجیدی‌نامی، اسدالله عسگراولادی کارآفرینان صاحب‌نام و زنده‌نام علی بهزاد دبیر دائم جشنواره رمز موفقیت که فروردین 99 در اثر ابتلا به کرونا درگذشت، همراه بود. به گفته یلدا اسفندیاری بنیان‌گذار و برگذارکننده جشنواره رمز موفقیت، امسال در جهت گرامی‌داشت یاد و خاطره علی بهزاد، جایگزینی به عنوان دبیر جشنواره معرفی نشده است.

بعد از اتمام سخنرانی‌های انگیزشی صاحبان کسب و کار در پارت اول تدکس، بخش اول تقدیر از کارآفرینان برتر سال 1399 که علارغم پاندمی کووید 19، ارزش افزوده به اقتصاد کسب و کار خود و اقتصاد کشور ایجاد کرده‌اند، انجام شد.

فرزاد حسنی مجری جشنواره ضمن معرفی برگزیدگان و اعلام نقطه عطف زندگی حرفه‌ای آنان، کوشید چشم‌انداز روشنی را فراروی شرکت‌کنندگان چه بیشترشان از قشر جوان بودند، ترسیم کند.

برگزیدگان و کارآفرینان برتر این دوره که موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر جشنواره شدند از صاحبان صنایع بودند. در بخش تقدیر، لوح و تندیس رمز موفقیت اهدا شد به: حسین کلانی (پیشکسوت ارزنده فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران)؛ ایرج جمشیدی (بنیانگذار روزنامه آسیا)؛ ناصر واثقی (شهر آفتاب)؛ محمد کشتی‌آرای (نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران)؛ علیرضا کافی (مون بلان)؛ صمد سلیمان‌زاده (ویو)؛ پیمان رحیمی‌نژاد (گروه پیمان)؛ امید رضا خسروی مقدم (گروه ساختمانی امید خسروی) مازیار دولت‌آبادی (مادو)؛ علیرضا بنی‌صدر (پارسا سازه صدر)؛ افشین حجت (گروه طراحی افشین حجت و همکاران)؛ حسام نواب‌صفوی (باژیگر و وکیل پایه یک دادگستری)؛ حامده مزیدی (خانه مد حامده مزیدی) و حامد جمالی (آسانگار).

شایان ذکر  است سرفصل‌هایی که سخنرانان تدکس‌ها برای ارائه نقشه‌راه در نظر گرفته بودند، بیشتر بر محور شرح‌حال‌گویی و بازتعریف زندگی صاحبان خوش‌نام کسب‌ و کارهای بزرگی بود که کار خود را به اصطلاح عامیانه از زیرپله شروع کرده بودند. 

معرفی تشکیل باشگاه فوتبال رمز موفقیت 

در بخش دوم ششمین جشنواره رمز موفقیت که بعد از تنفس کوتاه و اجرای قطعات پاپ توسط هنرمند جوان محسن بهمنی و گروه صبا به رهبری فاضل جمشیدی همراه بود، سپس حسین کلانی مربی باشگاه رمز موفقیت به معرفی تیم فوتبال این باشگاه پرداخت که به نوبه خود، جالب توجه و پرانرژی و متفاوت ظاهر شد. احمد دانا هم به عنوان مربی باشگاه فوتبال رمز موفقیت معرفی شد.

0c0ca784-6d28-4078-add3-b632e65d08e2 (1)

هدف از تشکیل تیم‌های فوتبال آقایان در باشگاه رمز موفقیت که به درخواست و تشویق حضار جهت تشکیل تیم بانوان همراه شد، ایجاد فرصت تبادل انرژی و انجام ورزش در کلاب رمز موفقیت مطرح شد چرا که به باور گردانندگان باشگاه هر کارآفرین موفقی، در الگوی زندگی خود باید و ضرورت دارد که برای ورزش به عنوان نقطه ثقل زندگی خود، جایی و زمانی را اختصاص دهد، این باشگاه با این هدف شکل گرفته و رقابت‌های دوستانه‌ای را هم با حضور خانواده‌ها برگزار کرده است.

ضرب تمبر یادبود پوران درخشنده و حسین کلانی

بخش دوم جشنواره توام بود با پارت دوم سخنرانی‌های تدکس که به سیاق پارت نخست، علیرضا بنی‌صدر، پارسا سازه صدر؛ مازیار دولت‌آبادی، مادو؛ احمد کتابفروش، رییس سندیکای صاحبان صنایع کیش و رییس هیات مدیره گروه بهساز کیش؛ علی‌اصغر گلسرخی، رییس هیت امنای موسسه تحقیق برای توسعه صنعت احداث و انرژی؛ حامده مزیدی، خانه مد مزیدی؛ غلامرضا عطاران، بیز؛ هومن زنگنه، رییس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان طلا ، جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی، هلدینگ زرین و یلدا اسفندیاری، بنیانگذار رمز موفقیت همراه بود و هر یک در مدت زمان پنج دقیقه، تجربه موفق خود از کارآفرینی را با حاضران به اشتراک گذاشتند.

تقدیر ویژه از دو چهره

بخش پایانی ششمین جشنواره رمز موفقیت با تقدیر ویژه از آقای مهندس محمد عطاردیان و صمد سلیمان‌زاده همراه بود و در انتها از تمبر یادبود حسین کلانی از پیشکسوتان فوتبال ایران که عضو باشگاه فوتبال رمز موفقیت هم هست و تمبر یادبود پوران درخشنده رونمایی شد و همایل رمز موفقیت بر گردن بزرگانی نشست که مفتخر به دریافت مهر و تمبر یادبود رمز موفقیت شدند. 

تمبر یادبود رمز موفقیت امسال هم مزین بود به چهره‌‌های مفاخر فرهنگی، اقتصادی که در ابعاد لاکچری ضرب می‌شود.

تمبر یادبود رمز موفقیت امسال با معرفی نام‌های کارآفرینان و هنرمندان صاحب‌نام شامل 

مهندس حسین کلانی (پیشکسوت ارزنده فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران)؛ عزیز اسفندیاری (رییس شورای سیاست گذاری رمز موفقیت)؛ پوران درخشنده (کارگردان و نویسنده)؛ ناصر واثقی(شهر آفتاب)؛ محمد کشتی‌آرای (نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران)؛ علیرضا کافی (مون بلان)؛ صمد سلیمان‌زاده(ویو)؛ احمد کتابفروش (رییس سندیکای صاحبان صنایع کیش، رییس هیات مدیره گروه بهساز کیش)؛ حسن احمدیان (رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران، پادایران)؛ افشین حجت (گروه طراحی افشین حجت و همکاران)؛ مهدی صفایی (هلدینگ کانسپت)؛ مرحوم علی بهزاد (دبیر جشنواره رمز موفقیت) مزین بود.

پوران درخشنده پیشکسوتان سالن همایش صدا و سیما کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر