کد خبر: 1048072 A

مراکز خرید در سالیان اخیر با رشد خیره کننده ای در بسیاری از شهر ها و کلان شهر ها مورد بهره برداری قرار گرفته اند. نظافت و تمیزی چنین محیط هایی با توجه به وسعت آنها یک چالش جدید به حساب می آید. دستگاه های نظافتی امروزه به کمک مدیران بخش خدمات مراکز خرید آمده اند تا امر شستشو و نظافت را آسان و با کیفیت نمایند. حفظ تمیزی و زیبایی مرکز خرید در هر ساعت به استفاده از تجهیزات مکانیزه مناسب با کارایی ایده آل دارد. راه حل های نظافتی مکانیزه به شما انعطاف پذیری لازم را جهت مقابله با چالش های مختلف می دهد. نظافت ورودی ها، کف راهرو ها، پارکینگ ها و شستشوی شیشه و نما تنها بخشی از حجم بالای امور نظافتی در یک مرکز خرید هستند. دستگاه کف شوی صنعتی یکی از این تجهیزات کاربردی است که بهترین و پر کاربرد ترین دستگاه های نظافتی برای نظافت سطوح کف مراکز خرید به حساب می آید. این دستگاه شستشوی مکانیزه سطوح کف را بسیار سریع و با کیفیت انجام می دهد.

11111111111

شرکت ابراهیم ارائه دهنده بهترین تجهیزات نظافتی مکانیزه، بیش از ۲۵ سال است که این تجهیزات را به بسیاری از مراکز تجاری، صنعتی، اداری و ... در سراسر کشور ارائه می نماید. همکاری با بسیاری از شرکت ها، کارخانجات و مراکز اداری و تجاری بزرگ و مطرح در سطح کشور از افتخارات شرکت توسعه صنعتی و بازرگانی ابراهیم است. تجهیزات نظافتی مانند کف شوی صنعتی ، سوییپر و واترجت صنعتی و دستگاه خوشبو کننده هوا برای بهبود وضعیت محیط، از جمله دستگاه هایی هستند که شرکت ابراهیم برای نظافت مراکز خرید ارائه می نماید. برای دریافت مشاوره و خرید دستگاه های نظافتی ابراهیم از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام کنید.

وب سایت : www.ebrahimco.com

شماره تماس : ۰۲۱۸۷۱۸۴

 

نظافت محوطه و پارکینگ مرکز خرید با دستگاه سوییپر

دستگاه های سوییپر در وهله اول جایگزین بسیار کاربردی برای جاروی دستی هستند. این دستگاه ها در مدل های کوچک با باطری و در مدل های صنعتی تر و بزرگ تر با سوخت فسیلی کار می کنند. سوییپر از برس های چرخان برای جمع آوری آلودگی ها بهره می برد. این دستگاه در مدل های سرنشین دار در حین حرکت سریع بر روی سطح آلودگی ها را جمع می کند. برس های غلطکی در زیر این دستگاه قرار گرفته که زباله های جمع شده توسط برس های چرخان جانبی را به مخزن می فرستند. در مراکز خرید از این دستگاه برای نظافت پارکینگ ها و محوطه بیرونی استفاده می شود. سرعت بالای حرکت دستگاه سوییپر خودرویی، کیفیت بالای برس زنی و مخزن بزرگ آن امکان نظافت محیط های بسیار وسیع را در مدت زمان کم فراهم ساخته است.

22222222222

شستشوی کف با دستگاه کف شوی صنعتی

کف شوی صنعتی با استفاده از سیستم مکانیزه برس زنی، عملیات شستشوی کفپوش های سخت را به خوبی و با سرعت بالا انجام می دهد. مزیت اصلی این دستگاه شستشو و خشک کردن همزمان سطح می باشد که باعث شده تا تردد بعد از شستشو فراهم باشد و از خطر سر خوردن افراد جلوگیری شود. عملکرد مکانیزه برس زنی و سامانه پاشش محلول شستشوی دستگاه اسکرابر یا زمین شوی باعث شده تا شستشوی کف بسیار آسان تر و بهتر از روش های سنتی باشد. ضمن اینکه شستشوی محیط های وسیع با تی و سطل آب بسیار زمان بر و تقریبا غیر ممکن است. شرکت ابراهیم این دستگاه را برای نظافت بسیاری از محیط ها از جمله مراکز خرید پیشنهاد می دهد. کف شوی صنعتی در مدل های دستی و سرنشین دار نظافت روزانه مراکز خرید را سریع و با کیفیت به انجام می رسانند، بدون آنکه کاربر دستگاه دچار زحمت چندانی شود. ضمن اینکه سیستم خشک کن دستگاه با خشک کردن سطح، امکان تردد در حین شستشو را فراهم می سازد. برای محیط های وسیع بیش از حدود ۳۰۰۰ متر مربع دستگاه های کفشوی سرنشین دار به شرط امکان حرکت در معابر باریک محیط قابل استفاده هستند. برای محیط های کم وسعت تر نیز دستگاه های کف شوی دستی باطری دار نیاز شما را برای نظافت مرکز خرید برآورده می نمایند.

 

شستشوی سطوح با دستگاه واترجت صنعتی

دستگاه نظافتی دیگری که در بسیاری از محیط ها استفاده می شود، واترجت صنعتی می باشد. این دستگاه یک پمپ فشار قوی دارد که آب را به فشار های بالا می رساند. فشار بالای آب در حذف بسیاری از آلودگی ها از روی سطوح مختلف بکار می آید. این دستگاه یک نازل خروجی دارد که نوع آن در نحوه پاشش آب و اثربخشی فرآیند تاثیر دارد. ضمن اینکه فشار کاری، دبی آب خروجی نیز در اثربخشی نظافت با واترجت تاثیر گذارند. خرید دستگاه واترجت برای شستشوی بسیاری از بخش های مراکز خرید از جمله محوطه بیرونی، پارکینگ ها، تاسیسات و سرویس های بهداشتی مناسب است. اگر در محیط آلودگی چرب و روغنی وجود داشته باشد، واترجت آب گرم گزینه مناسبی نسبت به مدل های آب سرد می باشد. با توجه به منبع تغذیه در دسترس می توانید از مدل های تک فاز و سه فاز برقی یا مدل های دیزلی و بنزینی واترجت استفاده کنید. کیفیت بالای شستشو، کاهش مصرف آب، حذف آلودگی های عمیق و کاهش مصرف انرژی از مزایای استفاده از دستگاه واترجت در مرکز خرید می باشد.

33333333333

خوشبو کردن محیط فراموش نشود!

خوشبو کردن مراکز خرید یک امکان ویژه برای شما در جهت جذب مشتری بیشتر و ایجاد حس خوشایند و حتی خرید بیشتر می باشد. ایجاد رایحه خوش امروزه به شیوه نوین برای بازاریابی و نفوذ در مشتریان تبدیل شده است. خوشبو کردن محیط ضمن ایجاد رایحه خوش، بوی نامطبوع را از محیط حذف می کند. دستگاه خوشبو کننده هوا بعنوان یک پخش کننده مکانیزه اسانس، وسیله مناسبی برای خوشبو کردن محیط در مراکز خرید و سایر محیط هاست. این دستگاه با پخش یکنواخت رایحه های خوشبو در زمان های دلخواه در طول روز بهترین شرایط را در مراکز خرید بوجود می آورد. ضمن اینکه با اتصال این دستگاه ها به هواساز مجموعه، شرایط ایده آل در پخش اسانس در محیط ایجاد می شود. بهترین دستگاه های خوشبو کننده هوا مناسب مراکز خرید و سایر محیط ها را از شرکت ابراهیم خریداری کنید.

 

کف شوی صنعتی اسکرابر کارواش صنعتی دستگاه خوشبو کننده هوا خوشبو کننده هوا نظافت مرکز خرید واترجت صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر