کد خبر: 1047865 A

امروزه به دلیل استفاده بیش از حد از هندزفری انواع و اقسام مختلفی از این وسیله کاربردی در بازار وجود دارد.

بابافون یکی از معتبرترین و با سابقه ترین و بزرگ ترین سایت های فروش لوازم جانبی یکی از اولین گزینه های فروش هندزفری بلوتوثی است.

«ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که بابافون از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد.

در این مقاله قصد داریم شما را با مزایای هندزفری بلوتوثی به نقل از بابافون آشنا کنیم.

هندزفری‌ها ابزارهایی هستند که به کاربران این امکان را می‌دهند تا بدون نگه داشتن گوشی در کنار گوش‌شان به کارهایی مثل مکالمه یا گوش دادن به موسیقی بپردازند. 

چرا باید هندزفری بلوتوثی بخریم:

1

1-آزادی در حرکت:

در مواقع عادی که از هندزفری های معمولی استفاده میکنیم همیشه باید با یک دست گوشی خود را نگه داریم و گاهی پیش می آید که سیم هندزفری کنده می شود .

اما هندزفری های بلوتوثی این مشکل را حل میکند و با توجه به اینکه گوشی در کیف یا جیب قرار میگیرد هر دو دست آزاد بوده و دامنه ی حرکتی باز تر است.

2-سلامتی:

با توجه به نگرانی های پزشکان و متخصصان در مورد مضر بودن وسایل الکترونیکی به گوش مهندسین به راه چاره ای کاربردی فکر کردند و   انجمن مصرف کنندگان استرالیا در سال ۲۰۰۰ اعلام کرد که کیت های هندزفری به میزان قابل توجهی تاثیر منفی بر روی مغز را نسبت به ارتباط مستقیم گوشی کاهش می دهد در آن زمان بود که فروش هندزفری به شدت افزایش یافت.

هندزفری های بلوتوثی تشعشعات مویابل را تا 800 برابر کاهشمی دهند.

استفاده از این هندزفری های بلوتوثی باعث سلامتی شما می شود.

3-ایمنی:

با توجه به اینکه نگرانی های مربوط به استفاده از تلفن های همراه هنگام رانندگی افزایش یافت است، این امر منجر به قانونی شدن استفاده از هندزفری هنگام رانندگی در سال ۲۰۰۳ شد ، استفاده از هندزفری به عنوان راه حل مورد استقبال قرار گرفته است.

رانندگانی که اصرار بر برقراری تماس داشتند توانستند از این قانون پیروی کنند ، هر دو دست را روی فرمان نگه دارند و همزمان با تلفن صحبت کنند.

2

چند موردی که در این مقاله به آن اشاره کردیم چند نمونه ی کوچک از مزایای بی شمار این هندزفری ها می باشد .

سایت فروشگاهی بابافون با دارا بودن نشان اعتماد و تجربه ی چندین ساله آماده ی فروش انواع هندزفری های بلوتوثی در انواع مدل ها ، برندهای معروف دنیا و مناسب ترین قیمت در مقایسه با سایت های دیگر است.

 

 

تلفن تلفن های همراه موسیقی هندزفری مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر