کد خبر: 1047327 A

سایت تخصصی فروش اینترنتی امگا باتری از سال 1399 فعالیت خود را در حوزه فروش باتری و شارژر موبایل آغاز کرده و یکی از معتبرترین و پر مخاطب ترین سایت های ایرانی در این حوزه تاکنون بوده است.

سایت تخصصی فروش اینترنتی امگا باتری از سال 1399 فعالیت خود را در حوزه فروش باتری و شارژر موبایل آغاز کرده و یکی از معتبرترین و پر مخاطب‌ترین سایت‌های ایرانی در این حوزه تاکنون بوده است.

 در قسمت باتری‌ها با توجه به برند موبایل می‌توانید اطلاعاتی نظیر ویژگی‌های باتری موبایل مورد نظر و دیگر اطلاعات مربوطه را بدست آورید.

در سایت امگا باتری به هر باتری برای هر موبایلی که نیاز دارید و با هر قدرتی می توانید پیدا کنید.

چرا عمر باتری مهم است؟

هرچه ظرفیت باتری بیشتر باشد ، مدت زمان استفاده طولانی تر است.

و برای آنها، خرید یک باتری بزرگتر به معنای نگرانی کمتر در مورد شارژ و هراسی که با فرکانس کم مصرف می شود، است. علاوه بر این، بسیاری از افرادی که در مناطق روستایی زندگی می کنند و هیچ دسترسی به برق متناوب ندارند، تلفن با باتری طولانی مدت را ترجیح می دهند.

تلفن های هوشمند بدون تردید یکی از مفیدترین دستگاه های قرن بیست و یکم هستند ، اما سازندگان گوشی های هوشمند یکی از مناطق مهم اولویت اصلی را ندارند: عمر باتری. شاید این احساس رو کنید که لوکس بودن منبع تغذیه ثابت را ندارید و همیشه به شما یادآوری می شود که 10٪ عمر باتری دارید.

عمر باتری عالی به معنای عدم شارژ مکرر است

نوموفوبیا همان چیزی است که شما با دستگاهی روبرو می شوید که عمر باتری ضعیفی دارد ، ما بسیار نگران هستیم و در تلاش برای خلاص شدن از شر این مسئله هستیم ، اکنون بسیاری از مردم برای شارژ تلفن خود پاوربانک حمل می کنند. چه راحت باشد و چه نباشد.

عمر باتری عالی به معنای دوام راحت تر است.

همه ما زندگی راحت می خواهیم اما آیا می دانید تلفن هایی با عمر باتری وحشتناک می توانند زندگی شما را ناامید کنند؟ وقتی در وسط تماشای آن فیلم حماسی یا انتظار آن تماس مهم را دارید ، و ناگهان اتفاق غیرمنتظره ای رخ می دهد - باتری کم است !!! خیلی ناراحت است؟

وقتی شارژ باتری تلفن شما کم است شما نمی توانید از اینترنت استفاده کنید ، نمی توانید تماس بگیرید یا کارهای اساسی را با تلفن خود انجام دهید ، پس چه فایده ای برای تلفن های هوشمند فوق العاده عالی با عمر باتری وحشتناک دارد؟

شما همیشه به روش های شارژ کردن آن فکر می کنید ، شاید در کافی شاپ محلی متوقف شوید و به یک آداپتور برق متصل شوید. بعضی از افراد حتی گاهی تلفن را خاموش می کنند تا در باتری صرفه جویی کنند تا بعداً یک تماس مهم برقرار کنند. همه اینها استرس نیست

هرچه ظرفیت باتری بیشتر باشد ، مدت زمان استفاده طولانی تر است

این هیچ استدلالی ندارد که هرچه باتری تلفن شما بزرگتر باشد ، مدت زمان استفاده از آن بیشتر است. امروزه ، بسیاری از افراد ، چه در محل کار و یا برای گذران اوقات فراغت ، بسیار مرتب سفر می کنند. و برای آنها ، خرید یک باتری بزرگتر به معنای نگرانی کمتر در مورد شارژ و هراسی که با فرکانس کم مصرف می شود ، است.

علاوه بر این ، بسیاری از افرادی که در مناطق روستایی زندگی می کنند و هیچ دسترسی به برق متناوب ندارند ، تلفن با باتری طولانی مدت را ترجیح می دهند.

 

همچنین یک تلفن با عمر باتری عالی می تواند برای افرادی که بازی می کنند ، فیس بوک یا برنامه های خبری را مرور کرده و از طریق نقشه های گوگل پیمایش کنند ، بارگیری ، خواندن و پاسخ به ایمیل ها و سایر موارد علاوه بر ساخت ، تفاوت زیادی ایجاد کند. تماس های تلفن همراه و ارسال پیام های متنی.

چرا ما به پاور بانک نیاز داریم؟

یکی از دلایل اصلی وجود حتی پاوربانک ها این است که افراد زیادی از تلفن های هوشمند خود استفاده می کنند. از لحظه بیدار شدن، به احتمال زیاد تقریباً کل روز از تلفن هوشمند خود استفاده می کنیم.

 از این بابت چیزی شرم آور نیست زیرا تلفن های هوشمند معمولاً همان چیزی هستند که ما برای برقراری ارتباط با دیگران و استفاده از آنها به عنوان نوعی سرگرمی نیاز داریم. آنها حتی در زندگی کاری ما ادغام شده اند.

در آن زمان ها ، تقریباً در نیمه راه روز شما است که ممکن است متوجه شوید که باتری تلفن هوشمند شما تقریباً 0٪ است و این زمانی است که شما شروع به وحشت می کنید زیرا تلفن هوشمند شما در آستانه مرگ است و اساساً هیچ راهی برای ادامه پیامک به دوستان خود وجود ندارد ، برنامه ریزی کنید و به دنیا متصل باشید. به طور کلی ، وضعیت بدی است

در آن زمان ها برای شارژ تلفن هوشمند خود به یک منبع قدرت نیاز دارید. نمی توانید شارژر دیواری را کاملاً شلاق بزنید و شارژ را شروع کنید زیرا به یک پریز برق نیاز دارید. اگر شارژر اتومبیل دارید ، آیا واقعاً می خواهید در اتومبیل خود بمانید و منتظر شارژ تلفن هوشمند تا ظرفیت قابل قبول برق باشید؟ نه این باعث اتلاف وقت می شود و شما همیشه در سفر هستید و کارهایی برای انجام دادن دارید.

اینجاست که یک پاوربانک وارد بازار می شود زیرا شما می توانید به راحتی شارژ تلفن هوشمند خود را از طریق پاوربانک خود در صورت کمبود شارژ شروع کنید و این باعث می شود بدون هیچ گونه اختلالی از یک گوشی هوشمند استفاده مداوم داشته باشید.

به طور کلی ، پاوربانک ها به شما امکان می دهند همیشه در منطقه باشید و به کاری که انجام می دهید متصل باشید. مهم نیست که شما در هر دقیقه 1000 متن ارسال می کنید یا از طلوع تا غروب بازی Clash of Clans را بازی می کنید.

مردم معمولاً فکر می کنند پاوربانک ها گران هستند زیرا آنها این کالاها را از فروشگاه های خرده فروشی خریداری می کنند یا به راحتی در حال جستجو برای شارژرهای قابل حمل هستند که توسط شرکت هایی فروخته می شوند که فکر می کنند می توانند مصرف کنندگان را برای خرید محصولات گران قیمت خود فریب دهند. با این حال ، این چیزی نیست که شما باید گول آن را بخورید.

بیشتر شارژرهای قابل حمل ، حتی با کیفیت ترین ها نیز با قیمت های بسیار مناسبی ارائه می شوند. مطمئناً وقتی پاوربانک ها از ظرفیت برق بالاتر یا فناوری های مخصوص شارژ مانند USB-C یا Quick Charge استفاده کنند ، بله گران تر خواهد شد.

 بدون داشتن آن فن آوری های شارژ ، یک پاوربانک باید با قیمتی معقول و منطقی باشد که هرکس از هر هزینه ای که ارائه دهد ، توانایی خرید آن را داشته باشد. بنابراین شما همیشه می توانید بدون پرداخت هزینه بالایی قدرت قابل اعتماد داشته باشید.

به امگا باتری نگاه کنید که بهترین مارک های پاوربانک چیست. آن دسته از شرکتهای الکترونیکی شارژپذیر نه تنها بخاطر عالی بودن محصولاتشان بلکه همچنین قیمت واقعی آنها بسیار عالی است.

 

 

 

چند نوع باتری موبایل وجود دارد؟

دو نوع

از نظر ترکیب شیمیایی ، فقط دو نوع باتری وجود دارد که در تلفن های همراه مدرن لیتیوم پلیمر و لیتیوم یون استفاده می شود. Li-Poly جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری باتری تلفن های همراه است.

آیا می توانید باتری تلفن های همراه بخرید؟

امگا باتری انتخاب گسترده ای از گزینه های تعویض باتری تلفن همراه را برای تلفن های برتر از مارک های معروف مانند اپل ، HTC ، LG ، سامسونگ و موارد دیگر ارائه می دهد.

2 نوع باتری کدامند؟

باتری ها در اصل به 2 نوع طبقه بندی می شوند:

باتری های غیر قابل شارژ (باتری های اصلی)

باتری های قابل شارژ (باتری های ثانویه)

چه نوع باتری قابل شارژ نیست؟

باتری سلول خشک باتری ای است که نمی تواند دوباره شارژ شود و به عنوان باتری اولیه نیز شناخته می شود. باتری های قابل شارژ به عنوان باتری های ثانویه نیز شناخته می شوند و می توان تعداد محدودی از آنها را شارژ کرد. باتری اولیه یا سلول خشک باتری ای است که به گونه ای طراحی شده است که یکبار استفاده شود و سپس دور انداخته شود.

قوی ترین باتری در جهان چیست؟

محققان در استرالیا می گویند قوی ترین باتری قابل شارژ جهان را با استفاده از سولفور لیتیوم تولید کرده اند که گفته می شود چهار برابر بهتر از باتری های قوی موجود است.

کدام باتری لیتیوم یون یا پلیمر بهتر است؟

برای شروع ، باتری های لیتیوم یون دارای چگالی توان بسیار بالایی هستند ، به این معنی که آنها می توانند به سادگی سلول های باتری بیشتری نسبت به باتری های لیتیوم-پلیمر بسته بندی کنند.

 سازندگان گوشی های هوشمند از این ویژگی برای بسته بندی انرژی بیشتر و حفظ مشخصات طراحی زیبا استفاده می کنند. ... باتری های لی-پلیمر سفت و سخت تر و سبک تر هستند.

 

 

 

چگونه می توان تشخیص داد که تلفن همراه من به باتری جدیدی احتیاج دارد؟

  • باتری به سرعت تخلیه می شود.
  • تلفن با وجود اتصال به شارژر شارژ نمی شود.
  • تلفن شارژر را نگه ندارد.
  • تلفن خود به خود راه اندازی می شود.
  • باتری بیش از حد گرم می شود.

تلفن من چه نوع باتری دارد؟

تلفنهای قدیمی و سیستم عاملهای Android به شما امکان می دهند با باز کردن برنامه شماره گیر و شماره گیری * # * # 4636 # * # * و ضربه زدن روی اطلاعات باتری ، وضعیت باتری دستگاه Android خود را بررسی کنید.

 

 

 

ایمیل باتری پیامک تلفن های همراه مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر