کد خبر: 1047258 A

قشم ایر برای بازدید کنندگان از غرفه نمایشگاهی خود تخفیف فوق العاده در نظر گرفته است و مراجعه کنندگان می‌توانند از آغاز افتتاحیه نمایشگاه بین المللی تا بیستم اسفند ماه در پایین‌ترین کلاس نرخی از غرفه قشم ایر بلیت با تخفیف ویژه را تهیه نمایند.

به گزارش ایلنا از روابط عمومی هواپیمایی قشم، همزمان با افتتاحیه نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز و تجهیزات و صنایع وابسته، کاپیتان حسن قاسمی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل هواپیمایی قشم به همراه معاونین و مدیران این شرکت از غرفه قشم ایر در نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته، بازدید نمودند. در همین راستا نیز جناب آقای مهندس امیر مکری، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاها و ناوبری هوایی از غرفه هواپیمایی قشم دیدار و با کاپیتان حسن قاسمی دقایقی به گفتگو و تبادل نظر نشستند.

گفتنی است هواپیمایی قشم در سال 99 با کسب عنوان رتبه اول ایمنی در بین ایرلاین‌های کشور، انتخاب صد شرکت برتر مشتری‌مدار و همچنین کسب مجوز MTO آموزش و نگهداری هواپیما با کوله باری افتخار در نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، تجهیزات و صنایع وابسته حضور پیدا کرده است.

در این گزارش آمده است قشم ایر برای بازدید کنندگان از غرفه نمایشگاهی خود تخفیف فوق العاده در نظر گرفته است و  مراجعه کنندگان می‌توانند از آغاز افتتاحیه نمایشگاه بین المللی تا بیستم اسفند ماه در پایین‌ترین کلاس نرخی از غرفه قشم ایر بلیت با تخفیف ویژه را تهیه نمایند.

هواپیمایی قشم، در سالن ۳۸ آلمان، از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ اسفند با حفظ رعایت پروتکل های بهداشتی شرکت نموده و میزبان شما عزیزان می باشد.

صنعت فرودگاه قشم نمایشگاه بین المللی هواپیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر