کد خبر: 1046972 A

امروزه دنیای دیجیتال بیش از هر زمان دیگری پیشرفت کرده و از این پیشرفت روزافزون نیز باز نخواهد ایستاد. صنعت گردشگری بیشترین تاثیر را از این مسئله گرفته است.

امروزه به جرات می توان گفت که بیش از ۷۰ درصد فعالیت های گردشگری از طریق وب سایت های اینترنتی انجام می شود و به همین دلیل آژانس های گردشگری متعددی در سطح فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرده اند. هتل ها از جمله مهمترین قسمت های حوزه ی گردشگری هستند که باید قبل از سفر نسبت به رزرو آن اقدام کنید.

امروزه با اینکه روش سنتی رزرواسیون هتل کمتر مورد توجه قرار گرفته و جای خود را به وب سایت های اینترنتی داده است اما هنوز هم سیستم برخی از آژانس های گردشگری قدیمی بوده و به روز رسانی ها به صورت دستی به انجام می رسد. هتل های مختلف با راه اندازی وب سایت اختصاصی به فروش اتاق های خود کمک می کنند اما بی شک هتل های نوپا در دنیای دیجیتال با روش سنتی شانس دیده شدن کمتری دارند و به نظر شما چگونه می توان فروش این هتل ها را افزایش داد؟ در ادامه با ما باشید:

پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامت چیست؟

قبل از اینکه به بررسی تاثیر پلتفرم های فروش و چنل منیجرها در فروش هتل بپردازیم بهتر است با مفهوم چنل منیجر هتل آشنا شویم. چنل منیجر ها تحولی عظیم در صنعت گردشگری ایجاد کردند و باعث تسریع در عملیات رزرواسیون شده و موجودی و اطلاعات اتاق ها را در اختیار مدیران سایت ها و همچنین کاربران قرار می دهند. چنل منیجرها انواع مختلفی دارند و هریک ویژگی های منحصر به فرد خود را خواهند داشت. اما پلتفرم آنلاین چنلید با کمک گرفتن از چنل منیجر های مختلف و ایده ی جذاب خود تمام این ویژگی ها در کنار هم قرار داده است تا شما بسته به نیاز و هدف خود از خدمات رزرواسیون آنلاین هتل بهره مند شوید.

به گفته ی علی رضا قائمی مدیر عامل و بنیانگذار پلتفرم آنلاین دوسویه چنلید:

"چنل منیجر ها وظیفه ی دریافت موجودی، نرخ اتاق و سرویسهای مرتبط با آن را از سیستم های مدیریت هتلداری بر عهده دارند. از سوی دیگر سامانه های رزرواسیون با اتصال به این چنل منیجرها میتوانند این اطلاعات را دریافت و به کاربران خود نمایش دهند. یکی از مهمترین کاربردهای چنل منیجرها بروزرسانی لحظه ای موجودی و نرخ اتاق ها می باشد به گونه ای که کاربران سامانه های مختلف رزرو اقامتگاهی بتوانند ارتباطی انلاین با هتل را تجربه نمایند.

 03

وی همچنین در معرفی چنلید گفت:

" می بایست بدانید که چنلید یک چنل منیجر نیست بلکه یک پلتفرم آنلاین است که ارتباطی را میان تامین کنندگان اعم از هتلداران، چنل منیجر ها و سامانه ها ... با خریداران که شامل آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری و سازمانها... هستند ایجاد می کند و این ارتباطی دو سویه است بدین معنی که آژانس های گردشگری نیز می توانند هتل ها و مراکز اقامتی خود را در آن معرفی نمایند تا فروخته شود. چنلید راهکاری سازمانی برای آنلاین کردن کسب کار های حوزه ی اقامت است و میزان خطای نیروی انسانی را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. این پلتفرم به هیچ وجه در تعیین قیمت تاثیری نخواهد داشت و نرخ گذاری در این پلتفرم کاملا آزادانه خواهد بود. چنلید با تیم پشتیبانی قدرتمند توانایی ارائه خدمات سراسری را داشته و باعث تعامل خریداران و تامین کنندگان هتل خواهد شد. با بهرمندی از خدمات چنلید تامین کنندگان و خریداران میتوانند بازارهای خود را افزایش دهند.

تاثیر پلتفرم آنلاین در فروش هتل

هتلداران این فرصت را خواهند داشت تا کلیه خدمات ارائه شده هتل خود را در پلتفرم چنلید مشخص نموده و ان را در دید مشتریان قرار دهند. چنلید با اتکا به دانش فنی به روز خود و نیروهای متخصص و کار آزموده امکان وقوع خطا در عملیات رزرو را بسیار پایین اورده است.

 این پلتفرم می توانند سرعت امور رزرواسیون را نیز به صورت چشمگیری افزایش دهند به گونه ای که می توانید تنها با چند کلیک کلیه امور رزرواسیون را به انجام برسانید. فراموش نکنید که چنلید امکان ثبت اطلاعات هتل های کوچک و بزرگ را به شما می دهد و می توانید بدون هیچگونه نگرانی به فکر گسترش جامعه آماری خریداران باشید.

04

تاثیر پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامتی بر هتل های کوچک

هتل های بزرگ و مشهور بی شک برای همه شناخته شده هستند و دیگر نیازی به تبلیغات و معرفی آنها نخواهد بود اما آیا هتل های نوپا نیز چنین شرایطی دارند؟ هتل های نوپا برای شناخته شدن باید پروسه ی پیچیده ای را طی کنند. تا سالهای پیش معرفی هتل های نوپا و کوچک کار دشواری  بوده و هزینه های زیادی نیز داشت اما امروزه این کار ساده تر شده و می توانید در مدت زمان کوتاه و با کمترین هزینه ها اقدام به معرفی هتل خود نمایید. هتل های کوچک می توانند با ثبت نام در چنلید، خود را در معرض انتخاب سامانه های فروش، آژانس ها و مشترکان سازمانی (شرکت ها، ادارات و سازمان های دولتی و غیردولتی) قرار دهند. در صورتی که میزان قیمت پایین تری برای اتاق هایتان در نظر گرفته باشید و یا خدمات با کیفتی ارائه کنید بی شک در مدت زمان کوتاه تری می توانید نام هتل خود را در میان بهترین ها ببینید.

مزایای پلتفرم دوسویه آنلاین خدمات اقامت

استفاده کردن از چنلید مزیت های بسیاری خواهد داشت. یکی از اصلی ترین مزیت های آن، کاهش میزان هزینه ها است. تصور کنید کا تا چند سال پیش برای به روزرسانی اطلاعات هتل ها در سامانه آژانس گردشگری خود نیاز به یک کارمند داشتید که قطعا باید هزینه ای به عنوان دستمزد پرداخت می شد. این روش امکان خطای انسانی و همچنین به تعویق افتادن ارسال درخواست و دریافت تاییده رزرو از هتل را به همراه داشت، اما امروزه چنلید به عنوان تسهیل کننده فرآیندها، میان آژانس و هتل به صورت خودکار اطلاعات مربوط به هتل ها را به روزرسانی کرده و هزینه های جاری و عملیای شما را به شدت کاهش خواهد داد. سرعت انجام دادن کارها از دیگر ویژگی های چنلید است زیرا کلیه اطلاعات به صورت لحظه ای بارگذاری می کند و دیگر با مشکل رزرو یک اتاق توسط چند نفر مواجه نخواهید شد. همچنین مدیران رفاهی می توانند رزرو هتل برای شرکت ها را از طریق آن انجام دهند.

برگرفته از وب سایت https://channelead.ir/

هتل چنل منیجر چنلید هتل های کوچک رزرو هتل برای شرکت ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر