کد خبر: 1045796 A

مجیک بوف برای اتصال به سرور از بستر اینترنت GPRS استفاده می کند. برای امنیت و همچنین کارایی بیشتر فریم های ارسالی بصورت باینری ارسال می شوند. برای ارسال یک فریم خاص مجیک بوف سرعت، زاویه، جابجایی و زمان را محاسبه و سپس اقدام به ارسال بسته به سرور می نماید. این موارد کمک می کند تا شارژ بسیار کمی از سیمکارت مصرف شود. در عمل چنانچه خودرو روزانه 8 ساعت روشن باشد هزینه سالانه اینترنت با شرایط فعلی حدود 1000 تا 1500 تومان خواهد بود.

سرورهای مجیک بوف دو نوع اکانت پایه و پیشرفته را در اختیاران کاربران قرار می دهند. زمانیکه یک ردیاب مجیک بوف را خریداری می کنید بصورت پیش فرض یکسال اکانت رایگان پیشرفته را به همراه خود دارد. سرعت ارسال و نگهداری اطلاعات کاربران در اکانت های مورد نظر متفاوت می باشد. بیشترین فاصله زمانی برای اکانت پیشرفته 2 ثانیه و برای اکانت پایه 15 ثانیه خواهد بود. این یعنی در اکانت پیشرفته درصورتیکه وسیله در حال حرکت باشد تقریبا هر 2 ثانیه اطلاعات به سرور ارسال خواهد شد. همچنین زمان نگهداری اطلاعات برای اکانت پیشرفته بدون محدودیت و برای اکانت پایه یک ماه می باشد.

سرورهای ردیابی آنلاین مجیک بوف با آخرین تکنولوژی های روز دنیا طراحی و توسعه داده شده اند. به دلیل داخلی بودن سرورها هزینه تمام شده برای کاربران بسیار پایین خواهد بود. برای امنیت بیشتر داده های حساس کاربران در سرور بصورت انکریپت شده نگهداری می شوند. مجیک بوف برای پوشش نقاط کور از یک الگوریتم هوشمند استفاده می کند  که به کمک آن می تواند حدود 30 کیلومتر مسیر را در حافظه داخلی خود ذخیره نماید و بعد از معتبر شدن آنتن موبایل آن را به سرور ارسال نماید.

پنل مجیک بوف قابلیت فروانی شامل ردیابی زنده و بدون وقفه، گزارش گیری و نمایش کلیه سفرهای انجام شده با جزئیات کامل، امکان خاموش کردن وسیله، امکان غیرفعال کردن ریموت کنترل، نمایش کلیه اطلاعات وضعیتی وسیله و  ... را در اختیار کاربران قرار می دهد.

با دزدگیر و ردیاب هوشمند مجیک بوف ایمن برانید.

پنل ردیابی آنلاین مجیک بوف

مجیک بوف ردیابی آنلاین مجیک بوف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر