کد خبر: 1045757 A

لامپ برای گیاهان شرکت پرتو رشد نوین (ایران گرولایت) در تمام دوره ی رویش گیاهان اعم از دوره ی جوانه زنی، مرحله رشد و باردهی محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت لامپ رشد گیاه ارزان براساس مشخصات فنی و کارایی هایش تعیین می گردد؛ لامپ برای گیاهان  شرکت پرتو رشد نوین (ایران گرولایت) در تمام دوره ی رویش گیاهان اعم از دوره ی جوانه زنی، مرحله رشد و باردهی محصول مورد استفاده قرار می گیرد.

کم حجم بودن و قابلیت نصب آسان ازمزایایی دیگر این پروژکتورها می باشد. قیمت لامپ رشد گیاه ارزان در این سایت با توجه به مشخصات فنی و کیفیت و کارایی لامپ بسیار مناسب و مقرون بصرفه می باشد زیرا تمامی محصولات تولیدات داخلی می باشد. مزیت دیگر خرید از پرتو رشد نوین بهره مندی از ضمانت یک ساله و خدمات رایگان پنج ساله می باشد. لامپ  برای  گیاهان با توان های مختلف و کاربرد های متفاوت ( کاربرد صنعتی - خانگی - گلخانه ای ) را در بخش دسته بندی محصولات مشاهده نمایید.

ایران گرولایت با تضمین کیفیت خود در تولید انواع لامپ رشد گیاه (چراغ led مخصوص رشد گیاه) شما مشتریان عزیز را در انتخاب هر چه بهتر محصول مورد نیاز با در نظر گرفتن استانداردهای کمی و کیفی رشد گیاهان مشاوره و همراهی خواهد نمود. 

بهترین مارک لامپ رشد گیاه عبارت از یک منبع نور مصنوعی بویژه منبع نور الکتریکی است که باعث تحریک رشد اپتیمم گیاهان از طریق ساطع کردن طیف الکترومغناطیس مطلوب برای فتوسنتز می شود. روشنایی مخصوص رشد گیاه (لامپ رشد گیاه)  در مکان هایی بکار گرفته می شود که نور طبیعی وجود ندارد و یا نیازمند تدارک نور مکمل مانند لامپ led برای گیاهان باشند. بعنوان مثال: در ماه های زمستان زمانیکه ممکن است نور کافی در ساعات متمادی از روز برای رشد بهینه گیاهان فراهم نباشد آنگاه لامپ رشد گیاه برای افزایش زمان دسترسی گیاهان به نور استفاده می گردد. بهترین مارک لامپ رشد گیاه

کشت هیدروپونیک

زعفران یکی از گیاهانی است که به دلیل شرایط ویژه ی رویش بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کشت زعفران در گلخانه هیدروپونیک می­تواند مزایای زیادی داشته باشد. استفاده از نورهای مصنوعی در شرایطی که نور طبیعی برای این گیاه کافی نباشد، برای کشت گلخانه ای هیدروپونیک زعفران ضروری است.

دستگاه تولید سبزی هیدروپونیک می­تواند برای کشت کاهو هیدروپونیک  و سایر گیاهانی که مصرف تازه خوری دارند مورد استفاده قرار گیرد.

کشت هیدروپونیک گوجه فرنگی

گوجه فرنگی یکی از گیاهانی است که در آشپزی ایرانی کاربرد بسیار وسیعی دارد. کاشت گوجه به روش هیدروپونیک یکی از مدرن ترین روش های پرورش این گیاه است. کشت گوجه گلخانه ای روش مناسب تری نسبت به کشت این گیاه در زمین زراعی است چرا که در روش گلخانه ای عملکرد محصول بالاتر خواهد بود.

فرمول غذایی یا برنامه کودی برای گوجه فرنگی که گیاهی نسبتا حساس به تغذیه هست تقریبا ضروری است. شما باید قبل از کاشت و تولید گوجه فرنگی گلخانه ای اقدام به تهیه فرمول غذایی گوجه فرنگی نمائید تا از همان ابتدای کاشت بر اساس اصول صحیح تغذیه ای جلو رفته و علاوه بر افزایش عملکرد و تولید محصول با کیفیت عمر بوته های خود را افزایش داده و مدت زمان بیشتری از بوته ها گوجه بگیرید و در واقع دوره کشت را طولانی تر کنید.

نور مخصوص رشد گیاه (لامپ رشد گیاه) تلاش می کند تا طیفی از نور را مشابه تشعشع خورشید فراهم سازد و یا طیفی از نور که کلیه نیازهای گیاهان را برای رشد بهینه در اختیار بگذارد. شرایط مزرعه ای (out door) متأثر از نورها و دماهای گوناگون است که باعث رشد گیاهان می شوند لذا تقلیدی از آنها می تواند بعنوان معیار انتخاب شدت نور لامپ ها در شرایط مختلف تعیین گردد.

شرکت پرتو رشد نوین با نام تجاری ایران گرولایت برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت چادر رشد گیاه (اتاق رشد کشت بافت) کرده است که این اتاق های کشت قابلیت تبدیل شدن به یک گلخانه کوچک خانگی و یا را داراست. اتاق رشد کشت بافت یک راه موثر برای پرورش گیاه مورد نظر شما با حداقل سرمایه گذاری و حداکثر بهره بری است. در صورت محدودیت فضا اتاقک کشت گزینه ی مناسبی برای پرورش گیاهان است.

در اتاقک کشت بافت  امکان کنترل دما، رطوبت و غلظت دی اکسید کربن (با استفاده از تجهیزات گلخانه ای) به بهترین شکل صورت پذیر است. با استفاده از اتاقک کشت می توان  به شرایطی که در حالت طبیعی به راحتی امکان پذیر نیست، دسترسی داشت (مثل مدت زمان تابش بیشتر، دمای تحت کنترل در تمامی فصول. برای تجهیز اتاقک های کشت می توانید از انواع نورهای مخصوص رشد گیاه و همچنین تجهیزات گلخانه ای شرکت ایران گرولایت استفاده نمایید.

ایران گرولایت با ساخت چادر رشد گیاه، در کنار سایر محصولات خود اعم از: led مخصوص رشد گیاه، تجهیزات گلخانه ای، انواع خاک و کود توانسته نیاز متقاضیان را در تمامی زمینه های پرورش گیاه مرتفع سازد. چادر رشد گیاه یکی از تولیدات شرکت ایران گرولایت می باشد که به جد می توان گفت از لحاظ کیفیت با نمونه های خارجی خود کاملا برابری می نماید.

ال ای دی رشد گیاه

 

لامپ رشد گیاه ارزان قیمت لامپ رشد گیاه ارزان رشد گیاه ساخت چادر رشد گیاه کشت هیدروپونیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر