کد خبر: 1045276 A

در مکان هایی مانند کافی شاپ ها و یا رستوران هایی که دارای فضای سبز می باشند، از سایبان های برقی برای قشنگی و ایجاد یک حس آرامش بخش استفاده می شود. علاوه بر زیبایی مسئله دیگری نیز وجود دارد با اسم "امنیت".

 این مورد می تواند با استفاده از کرکره های برقی حل شود. در این بین مسئله ای که دغدغه اکسر صاحبان کسب و کار می باشد، بحث قیمت می باشد.

 قیمت سایبان برقی به چه عواملی بستگی دارد؟

 کرکره برقی با قیمت مناسب از کجا تهیه می شود؟

 سایبان چتری ارزان و مناسب کسب و کار را چگونه شناسایی کنیم؟

این ها سوالاتی می باشند دانستن پاسخ آن ها می تواند باعث رشد و پیشرفت اقتصادی شود.

چه عواملی را در قیمت سایبان برقی باید به آن توجه کنیم؟

مواردی بسیار زیادی برای تاثیرگذاری در قیمت سایبان برقی وجود دارد. بعضی این موارد می تواند شامل نوع موتور استفاده شده، جنس و متریال سایبان و موارد این چنینی باشد. قیمت سایبان برقی به طور کلی تحت عوامل زیر قرار دارد:

·تاثیرگذاری نوع موتور در قیمت سایبان برقی

برای انتخاب سایبان و یا کرکره برقی با قیمت مناسب، نوع موتور تاثیر بسیار زیادی دارد. در کرکره و سایبان برقی تقریبا موتورهای یکسانی مورد استفاده قرار می گیرید. موتور ساید (side)، موتور توبلار (tubular) و موتور سنترال (central) می باشد. هر کدام از این نوع موتور ها برای موارد و مکان های خاص خودشان مورد استفاده قرار می گیرند.

به عنوان نمونه، موتور توبلار به دلیل اینکه داخل رول کرکره برقی جا گرفته از نظر ابعاد کوچک می باشد و برای مکان های کوچک و کم تردد مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل موتور ساید از لحاظ ابعاد بزرگتر است و قدرت بیشتری از موتور توبلار دارد. بنابراین قیمت سایبان برقی با موتور توبلار نسبت به موتور ساید کمتر می باشد.

23

به روی کار آمدن این دو موتور، از محبوبیت موتور سنترال کاسته شده است. اما به چه دلیل؟! برای نصب، نگهداری و تعمیر این نوع موتور باید هزینه های زیادی مصرف شود و به این دلیل کمتر کسی از آن استفاده می کند.پ

·نوع سایبان برقی و متریال بکار رفته در آن

سایبان های برقی به دسته بندی ها مختلفی تقسیم بندی می شوند مانند سایبان چتری، سایبان برقی مغازه، سایبان استفاده شده برای خودرو، سایبان بالکن و یا تراس و موارد این چنینی. هر کدام از این ها دارای قیمت متفاوتی می باشند. مثلا برای تهیه سایبان چتری ارزان باید به مواردی نظیر:

  1. جنس پارچه استفاده شده در سایبان مانند پارچه های برزنتی، pvc و غیره.
  2. نوع سایبان چتری مانند: سایبان چتری پایه کنار و یا پایه وسط.
  3. جنس میله استفاده.
  4. و موارد دیگر.

برای خریداری کردن سایبان چتری ارزان باید به این موارد توجه نمود. به این نکته نیز باید توجه داشت قیمت سایبان برقی که در مغازه استفاده می شود با قیمت سایبان برقی که در بالکن استفاده می شود کاملا متفاوت است. این اختلاف قیمت علاوه بر موارد ذکر شده، به ابعاد و مساحت مکان مورد نظر، شرکت ارائه دهنده خدمات نیز بستگی دارد.

24

چگونه می توانیم یک کرکره برقی با قیمت مناسب تهیه کرد؟

تشابه بسیار زیادی بین موتور استفاده شده در کرکره برقی و سایبان برقی وجود دارد. برای خرید کرکره برقی با قیمت مناسب بهتر است ابتدا مشخص کنید که مساحت مکان در اختیار داشته شما چقدر است. میزان تردد، نوع مکان (بانک، مغازه و غیره) موارد دیگری می باشند که باید آن ها را مورد بررسی قرار داد.

برای خریداری کردن کرکره برقی با قیمت مناسب علاوه بر نوع موتور، باید نوع خود کرکره نیز توجه شود. چرا که هرکدام برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان نمونه، بین فروشگاه های بزرگ تجاری و یک مغازه ساده تفاوت بسیار زیادی در انتخاب کرکره برقی با قیمت مناسب وجود دارد. یقینا مورد اول نیازمند استفاده کردن از کرکره برقی با امنیت بالاتری می باشد.

مورد پنهانی که کمتر کسی به آن توجه می کند، شرکت ارائه دهنده خدمات کرکره برقی می باشد که تاثیر غیرمستقیم در قیمت و هزینه ها دارد. برای تهیه کرکره برقی با قیمت مناسب، باید به این نکته حتما توجه داشت.

25

چرا مشاغلی مانند کافه رستوران ها از سایبان چتری استفاده می کنند؟

یکی از دلایل عمده استفاده  کردن از سایبان چتری ارزان، جذب مشتری بیشتر می باشد. چرا که استفاده کردن از سایبان برقی ارزان می تواند به محیط زیبایی خاصی اضافه کند و افراد احساس لذت و آرامش می کنند.  بیشترین استفاده سایبان چتری ارزان، علاوه بر رستوران ها، در کافی شاپ ها می باشد.

یک اصلی که در کسب و کارها باید به آن توجه زیادی شود این است که رضایت مشتری برابر با درآمد بیشتر می باشد. استفاده کردن از سایبان چتری ارزان می تواند تا حد بسیار زیادی بر روی پیشرفت اقتصادی تاثیر بگذارد.

سایبان چتری ارزان معنی بی کیفیتی را نمی دهد!

برای خرید سایبان چتری ارزان باید به رابطه بین اجزا سایبان دقت شود. این رابطه شامل، جنس پارچه استفاده شده، نوع سایبان چتری و نوع میله استفاده شده در آن می باشد که باید با توجه به مکان مورد نظر انتخاب شود. در خرید کرکره برقی نیز همین است. ارتباط بین نوع موتور استفاده شده، نوع تیغه، جنس کرکره و غیره، همه این ها می توانند درقیمت تاثیرگذار باشند.

26

کلام آخر

با توجه به نکات گفته شده در زمینه خرید سایبان چتری ارزان ، کرکره برقی با قیمت مناسب و قیمت سایبان برقی، استفاده کردن از یک شرکت متخصص و باتجربه در این زمینه امری ضروری می باشد. باید در نظر داشت که شرکتی که انتخاب می شود دارای تیم فنی و حرفه ای باشد تا بتواند با منصفانه ترین هزینه، در کوتاه ترین زمان، با کیفیت ترین کار را ارائه دهد.

شرکت متین هوشمند با داشتن سال ها تجربه تخصصی در زمینه طراحی، تولید و تعمیر انواع سایبان، کرکره و درب های اتوماتیک همواره کیفیت کار و رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است و سعی داشته است تا بهترین نتیجه ممکن را به ارمغان بیاورد. برای بهره بردن از خدمات بی نظیر متین هوشمند می توانید به سایت این شرکت به آدرس www.matinhooshmand.com  مراجعه نمایید.

قیمت سایبان برقی کرکره برقی با قیمت مناسب کرکره برقی و سایبان برقی سایبان چتری سایبان چتری ارزان متین هوشمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر