کد خبر: 1044960 A

کارشناسی خودرو اتوشناس؛

کارشناسی خودرو از مهم ترین مشاغل های موجود در کشورمان می باشد و هر خریدار خودرو مایل است تا قبل از خرید خودرو مورد نظر خود از یک کارشناسی خودرو راهنمایی‌های لازم را بگیرد.

مجموعه «اتوشناس» برند جدید اتوخسروانی، خدماتی جدید را به سبد سرویس‌دهی خود در زمینه خدمات پس از فروش افزوده است. نیاز جامعه به خدمات کارشناسی، مدیران اتوشناس را بر آن داشته تا در جشنواره‌ای یک ماهه توانمندهای خود را به نمایش بگذارند.

در این جشنواره، خدمات متنوعی در اختیار صاحبان خودرو قرار می‌گیرد که شامل بررسی اصالت خودرو براساس شاسی موتور و اسناد آن، بررسی سلامت فنی خودرو با تجهیزات و ابزار پیشرفته و بررسی سلامت بدنه خودرو در اتاق تشخیص رنگ مخصوص و مجهز است.

در واقع با این فرصت استثنایی آنچه شرکت‌های خدمات پس از فروش با مبلغ بیش از یک میلیون تومان در اختیار صاحبان خودرو قرار می‌دهند، اتوشناس با پیشرفته‌ترین تجهیزات این خدمات را فقط با ۱۰۰ هزار تومان به متقاضیان ارائه می‌دهد.

کارشناسی دست دوم

گفتنی است خدمات کارشناسی اتوشناس با تضمین ۱۰۰ درصدی بوده و اگر در اثر تشخیص اشتباه و خطای انسانی خسارتی به خودرو وارد شود، ۱۰۰ درصد جبران می‌شود. برگه تضمین هم با هولوگرام و مهر مخصوص به خریدار داده می‌شود.

بازرسی از وسایل نقلیه روشی است که در بسیاری از کشورها توسط دولت ها یا شرکت های خصوصی انجام می میشود که در آن یک وسیله نقلیه مورد بازرسی قرار می گیرد تا سلامت خودرو بررسی شود. برای اشنایی بیشتر با کارشناسی خودرو در سایر کشورها، از لینک زیر کمک بگیرید:

https://en.wikipedia.org/wiki/Vehicle_inspection

به‌طور قطع بررسی سلامت خودرو و تضمین امنیت سرنشینان آن با بهترین خدمات، هزینه‌کرد خانواده‌ها را کاهش می‌دهد.

این مبلغ برای خودروهای داخلی و خارجی، ارزان‌ترین و گران‌ترین تفاوتی نمی‌کند. شما صاحب پراید باشید یا بی‌ام‌و سری۷ با مبلغ ۱۰۰ هزار تومان می‌توانید سلامت خودرو خود را تضمین کنید. در این خدمات استثنایی ۹۵ آیتم فنی خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرد. جشنواره «اتوشناس» قرار است به مدت یک ماه از ۱۸ بهمن تا ۱۸ اسفند ادامه داشته باشد.

برای ورود به صفحه اصلی سایت اتوشناس از لینک زیر وارد شوید:

www.autoshenas.com

 

جامعه خدمات پس از فروش خودرو دولت کارشناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر