کد خبر: 1044949 A

اگر برای حفاظت فضای خاصی در تاریکی یا شب می خواهید نوار خطر سفارش دهید حتما از نمونه های شبرنگ استفاده کنید تا به خوبی در تاریکی قابل مشاهده باشد.

نوار خطر ها در انواع مختلف هستند که ما به شما همه ی انها را معرفی میکنیم تا برحسب نیاز خود سفارش دهید . به عبارات زیر توجه فرمایید

1 – نوار خطر سفید / قرمز برای پیشگیری از آتش سوزی و تجهیزات حفاظتی

2 – نوار خطر سفید / مشکی برای خانه داری و علامت گذاری راهروها

3 – نوار خطر زرد / بنفش برای خطر تشعشعات

4 – نوار خطر سفید / سبز برای ایمنی و کمک های اولیه

5 – نوار خطر سفید / آبی برای دستگاه های معیوب

6 – نوار خطر سفید / نارنجی برای ترافیک و هشدار برای احتیاط

7 – نوار خطر زرد / مشکی برای خطرات فیزیکی

نوار خطر برق – نوار خطر لوله گاز – نوارخطرلوله نفت – کابل شرکت مخابرات – کابل فیبر نوری – شرکت آب و فاضلاب – آب و فاضلاب روستایی – آب و فاضلاب شهری …

کلیشه های اکثر نوار خطر های عمومی موجود می باشد و نیازی به هزینه کلیشه نمی باشد .

همانطور که می دانید شرکت باران پلاست به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان نوار خطر شناخته شده است. شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین انواع نوار خطر را از این مجموعه تهیه کنید.

نوارها کمک مهمی برای ایمنی هستند که به دلایل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر اوقات، استفاده از آنها اجباری است و طبق قوانین و مقررات مختلفی کاربرد دارند. مزایای عمده تِیپ های هشدار شامل:

اقدامات ایمنی:

متداول ترین استفاده از نوارهای باریکادی برای ایمنی است که بسیار مفید است. سازمان ها از نوارهای خطر استفاده می کنند تا سایت های خاص مستعد خطرات را علامت گذاری کنند. این شامل سایت های ساختمانی، سایت های تصادف در جاده ها، هر صفحه برق با سیم باز یا هر منطقه دیگر است که برای سلامتی انسان خطرناک است را نشان می دهد.

راهنمای هدایتی

بسیاری از سازمان ها مانند بانک ها، بیمارستان ها و موسسات دولتی از نوارهای احتیاط برای اطمینان از روند کار استفاده می کنند. این شامل نگه داشتن افراد در یک صف و هدایت مسیر به دفاتر خاص است.

محدود کردن جریان:

درست مثل کمک به رانندگی در ترافیک، از نوارهای احتیاط برای محدود کردن جریان ترافیک نیز استفاده می شود. در صورت وجود برخی از سایت های محدود شده که نباید توسط افراد غیر مجاز به آنها دسترسی پیدا شود، این نوارها برای شناسایی آن استفاده می شود.

بهداشت و رعایت ایمنی:

بسیاری از مراجع نظارتی وجود دارند که بر عملکرد صنایع مختلف نظارت می کنند. این موارد استفاده از نوارها را به عنوان معیار اساسی برای ایمنی و بهداشت استفاده می کنند. نوارهای هشدار دهنده در بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان ابزار های پر کاربرد شناخته می شوند. اکنون که طبقه بندی و مزایای استفاده از آنها را دانستید، اطمینان حاصل کنید که نوار خطر مناسب را برای هدفی که دارید خریداری می کنید.

 

06

 

شرکت باران پلاست تولید کننده نوار خطر

فروش نوارخطر:

نوار خطر لوله گاز

نوار خطر برق گرفتگی

نوار خطر کابل شرکت مخابرات ایران

نوار خطر آب فاضلاب روستایی واستان

فضای سبز

محدوده صحنه جرم

نوار خطرکابل فیبرنوری

نوار خطر ارتباطات زیرساخت

نوار خطر مورب قرمز سفید

خطرتشعشات رادیواکتیو

نوار خطر درجه 1 دانه ای یا طرح چینی 150 متری

نوارخطر ، انواع نوار خطر ، نوار هشدار ، خطر برق گرفتگی ، نوار خطر لوله نفت ، نوار اخطاری ، نوار هشدار

نوار خطر لوله گاز ، نوار خطر ، انواع نوار خطر ، تولید کننده نوار خطر ، نوارخطر درجه 1 ، نوار خطر درجه 2

کیفیت رمزماندگاری

 

درجه بندی کیفیت رول نوارخطر

نوار خطر اهمیت استفاده ای ندارد که بخواهید برای آن هزینه مواد اولیه درجه 1 نو و با کیفیت را بدهید از همین رو پیشنهاد ما برای کاهش قیمت استفاده از مواد اولیه درجه 2 و 3 است تا هزینه تولید به صورت قابل توجه ای پایین بیاید

اما به هر حال کیفیت مواد اولیه به عهده خود مشتری است ، از همین رو می توانید با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید بکنید از مواد اولیه متفاوت با درجه بندی کیفیت متفاوت استفاده کنید.

 

07

نوار خطر شبرنگ

اگر برای حفاظت فضای خاصی در تاریکی یا شب می خواهید نوار خطر سفارش دهید حتما از نمونه های شبرنگ استفاده کنید تا به خوبی در تاریکی قابل مشاهده باشد .

نوار خطر زرد رنگ

یکی از بهترین رنگ های برای خطر برق گرفتگی استفاده از رول خطر با رنگ زرد است زیرا رنگ زرد رنگی است که توجه بیننده را به خود جذب می کند از همین رو پیشنها ما برای نوار خطر برق استفاده از رنگ زرد یا قرمز است.

تولید نوار خطر برق گرفتگی در تمام ابعاد

ابعاد تولیدی این نوع از پلاستیک بستگی به نوع استفاده مصرف کننده دارد ، از همین رو می توانید از نمونه های آمده یکی را مطابق با مصرف خود سفارش دهید یا برای شخصی سازی می توانید نمونه سفارشی خود همراه با چاپ سفارشی در ابعاد درخواستیتان سفارش دهید .

برای سفارش و یا اطلاعات بیشتر به وب سایت www.navarkhatar.com مراجعه نمایید.

تلفن های تماس :09127007008

تلفن کارخانه  : 6-02155293301

 

نوار خطر نوار خطر زرد رنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر