کد خبر: 1043038 A

کفسابی از موارد پرطرفدار در چند سال اخیر بین مالکان، سازندگان و ساکنین ساختمان‌های مسکونی و اداری بوده است. با افزایش بناهای سنگی و استفاده بیشتر از پارکت و سطوح صاف، خدمات مربوط به این پوشش‌های مدرن ساختمانی هم بیشتر شده است، اما نحوه اجرا و کیفیت این خدمات در همه جا یکسان نیست.

دریافت راهنمایی و انتخاب مرجع مطمئن برای این کار از اهمیت بالایی برخوردار است.

کفسابی چیست و در چه مواردی اجرای آن لازم است؟

نما و کف سنگی در هر ساختمان بخش عمده‌ای از زیبایی آن را تشکیل می‌دهد. راحتی و سهولت کار با فضاهای صاف و صیقلی، آنقدر زیاد است که امروزه اکثر مردم ترجیح می‌دهند این متریال را برای پوشش‌های داخلی و خارجی بنای خود انتخاب کنند. حفظ بهداشت و رفع عوامل میکروبی و آلوده‌کننده از این نوع پوشش‌ها هم  به‌مراتب آسان‌تر بوده و با یک شستشوی معمولی به‌راحتی انجام می‌شود.

با این وجود گذشت زمان و جنس سنگ‌های مصرفی، گاه این نمای زیبا را لکه‌دار و بدرنگ کرده یا بخش‌هایی از سنگ‌های آن را دچار آسیب، ترک یا سوراخ‌های ریز می‌کند.

برای رفع همه این مشکلات، کفسابی ابداع شده است. روشی مدرن که همراه با رفع جرم و میکروب‌ها از سطوح مختلف، سنگ‌ها را به ضخامت چند میلی‌متر ساییده و لایه‌های نو و تازه آن‌ها را ظاهر می‌کند.

در ادامه مطلب از تاثیر سنگ‌سابی بر زیبایی بنا بیشتر برای شما می‌گوییم.

تاثیر کفساب بر زیبایی ساختمان

هیچ چیز بدتر از یک نمای سنگی کدر و فرسوده نیست. جایی که با وجود هزینه‌های زیاد برای داشتن پوشش مدرن، با گذشت مدتی زیبایی خود را از دست داده و به ساختمانی معمولی و حتی بدتر از آن با نمای کهنه تبدیل شده است، اما با کفساب می‌توان این مشکل را به آسانی رفع کرد.

ساب زدن سنگ‌ها و دیگر سطوح ساختمان، پستی و بلندی‌های ناخواسته را از این سطوح رفع کرده و آنها را مانند روز اول تازه و نونوار می‌کند.

این کار توسط پرسنل کارآزموده و با تجهیزات مدرنی انجام می‌شود که سلامت سنگ‌های ساختمانی شما را تضمین می‌کنند. قبل از شروع کار، زوایا و سطح مورد نظر بازرسی و محاسبه شده و همه تجهیزات مورد نیاز برای اجرای کار به بهترین شکل ممکن فراهم می‌شود.

هر بنا برای اجرای کامل کفساب، به چند نوبت اجرای ساب‌زنی نیاز دارد؟

اینکه یک ساختمان برای تازه و تمیز شدن سنگ‌ها به طور کامل به چند مرحله ساب زدن نیاز دارد، بستگی به میزان آسیب و آلودگی سنگ‌ها و جنس آنها دارد. بسته به شدت و عمق ساب مورد نیاز، تعداد این مراحل قابل تغییر بوده و در حین کار مشخص می‌شود، اما شما می‌توانید مطمئن باشید که پس از انجام عملیات ساب‌زنی، سنگ، کفپوش و حتی سطوح سیمانی به طرز شگفت انگیزی تمیز و براق خواهند شد.

در صورتی که مایل باشید سطوح شما مانند آینه بدرخشد، می‌توانید از سرویس کفساب ایتالیایی نیز بهره‌مند شوید. در این مرحله، کار ساب‌زنی به نهایت هنرنمایی خود رسیده و سطوح مورد نظر شما را شفاف و شیشه‌ای می‌کند؛ تا جایی که انعکاس تصویر اشیاء و نور چراغ‌های ساختمان را در آن خواهید دید.

آیا با نانوساب آشنایی دارید؟

علاوه بر زیبایی و نظافت ظاهری، روشی برای رفع همه‌گونه میکروب و باکتری نیز در سطوح ساختمانی وجود دارد که به نانوساب معروف است. در این روش با استفاده از شوینده‌های ویژه و فوق مدرن، بنای شما طی عملیاتی از هرگونه آلودگی پاک شده و میکروارگانیسم‌های مضر و بیماری‌زا از آن دفع می‌شوند. این مواد شوینده، برخلاف نمونه‌های قدیمی، سازگار با محیط زیست انتخاب شده و آسیبی به آن نمی‌زنند.

ساختمان خود را برای کفساب به چه کسانی نسپاریم؟

انجام عملیات کفسابی از آن دسته کارهایی که است که در صورت انجام صحیح و کامل، به دوام بیشتر سنگ‌های نما و داخلی ساختمان شما کمک شایانی می‌کند. با این روش، لایه‌های فرسایشی رسوب از روی سنگ‌ها حذف شده و از اسیدی شدن آنها در اثر ترکیب با آب که به پوسیدگی و ریزش بیشتر سنگ می‌انجامد، پیشگیری به‌عمل خواهد آمد.

اما یک انتخاب نادرست می‌تواند تمام محاسبات شما را بر هم بزند! کفساب‌های ناوارد و افراد غیرفنی که وارد بازار این کار شده‌اند، می‌توانند با استفاده غلط یا کاربرد دستگاه‌ها و مواد نامناسب در این کار، به بنای شما آسیب وارد کنند. ضمن اینکه انجام حرفه‌ای و صحیح عمل سنگ‌ساب نیز کاملا تخصصی بوده و از عهده افراد ناآشنا به این کار برنمی‌آید.

با توجه به قیمت سرسام‌آور سنگ و هزینه‌های نصب آن، لازم است در انتخاب شرکت کفساب خود دقت بالایی به‌خرج داده و بنای خود را برای انجام این کار به هر کسی نسپارید.

محاسبه قیمت کفسابی چگونه انجام می‌شود؟

قیمت کفساب ساختمان نیز بسته به وسعت و پیچیدگی سطح مورد نظر و تعداد دفعات مورد نیاز برای انجام کار، محاسبه می‌شود. کار بر روی سنگ‌های قیمتی نیز، به‌خاطر مسئولیت و ضمانت اجرای بهتر براساس همان موارد محاسبه می‌شود. اجرای سنگ‌ساب پلکان، سطوح داخلی آشپزخانه و اوپن‌های گرانیتی نیز با ساب‌زن‌ویژه و دستی به بهترین شکل انجام و محاسبه می‌گردد.

کلام آخر

در انتهای این نوشتار بار دیگر یادآور می‌شویم که تاثیر انجام کفسابی ساختمان علاوه بر زیبایی و تازه شدن سنگ‌ها، موارد زیاد دیگری را نیز شامل می‌شود. از رعایت بهداشت در سطوح بالا تا رفع مواد اسیدی که باعث متلاشی شدن سنگ‌های ساختمانی می‌شوند، همه در میان مزایای کاربرد این روش وجود دارند.

هم‌چنین با انجام نانوساب که با مواد پاک کننده تخصصی و در سطوح بسیار پیشرفته صورت می‌گیرد، می‌توانید بنای خود را از هرگونه آلودگی میکروبی پاک نمایید. استفاده از این سرویس، به‌ویژه در شرایط کنونی و موج آلودگی‌های پدید آمده در دنیا می‌تواند بسیار مفید باشد.

انتخاب مرجع مناسب برای انجام کار ساب زدن در این مورد بسیار مهم است. حتی با وجود تجهیزات مدرن و صرف هزینه در صورت انجام غیرحرفه‌ای کار، امکان بروز نارضایتی وجود دارد.

شرکت تکنوساب با تجربه ۲۰ ساله و به‌کارگیری کادر مجرب و کارآزموده همراه با تجهیزات کامل و مدرن، برای انجام کلیه خدمات کفسابی، نانوساب، نماشویی، پیچ و رولپلاک نما، پولیش سنگ و موارد مشابه در خدمت شماست. جهت ثبت سفارشات ساختمان خود در زمینه های فوق می‌توانید با سایت این شرکت  مراجعه یا با کارشناسان شرکت تماس برقرار کنید.

کفسابی کفسابی ساختمان کفسابی چیست شرکت تکنوساب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر