کد خبر: 1042639 A

ماندانا سید طالبی کارآفرین برتر در جشنواره بانوی سرزمین من تاکید کرد:

شرکت باتاب اندیش دومین جشنواره بانوی سرزمین من را روز چهارشنبه29 بهمن۱۳۹۹ باحضور بیش از 900 بانوی موفق و کارآفرین از اقصی نقاط ایران در حوزه های مختلف در سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی اجرا کرد.

در همین خصوص گفتگویی کوتاه با یکی از کارآفرینان برتر و موفق این جشنواره داشتیم که در ذیل می‌خوانید:

ماندانا سید طالبی مدیر آموزشگاه شمیم بافت و از اعضای استاندار نویسی سازمان فنی و حرفه‌ای رشته بافت و قلاب بافی در زمینه طراحی و مد لباس بافت با 19 سال سابقه کار می باشد.

سیدطالبی در خصوص اجرای جشنواره بانوی سرزمین من گفت: امیدوارم چنین رویدادهایی هر ساله برگزار شود تا مهارت ها و دستاوردهای بانوان هنرمند مخفی از چشم دیگر مردم نماند.

سید طالبی به همکاری 65 خانم در آموزشگاه شمیم بافت اشاره کرد و گفت: آموزش ما تخصصی و همراه با نقشه خوانی است و ما دارای اولین سی دی آموزش نقشه خوانی بافت با کد استاندارد از وزارت ارشاد تهران هستیم.

مدیر آموزشگاه شمیم بافت در خصوص برگزاری چنین جشنواره های در کشور گفت: اجرای این چنین رخدادی باعث ایجاد انگیزه ای قوی و عزمی جزم برای زنانی می شود که همواره بدون در نظر گرفتن محدودیت ها در صحنه های اقتصادی خوش درخشیدند.

انشاءلله که زنان این مرز و بوم بتوانند در تمام ابعاد هنری پیشرفت های قابل ملاحظه ای داشته باشند و همه ابعاد هنر را در نظر بگیرند. هنر تنها در بخش زیبایی و آرایشی نمی گنجد .

امیدوارم در سال های آینده جشنواره بانوی سرزمین من تمام سطح هنر را در اختیار بگیرد و به کانون آموزشگاه های آزاد و امور صنفی توجه بیشتری کند. دیگر ابعاد هنر چون سفال گری، میناکاری، گلیم بافی و کپو بافی با شاخه های خرما از هنرهای بسیار دشوار و مورد توجه است که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

توجه ویژه به صنایع دستی می تواند توسعه و رشد را در بقیه ارکان اقتصادی به همراه بیاورد. قطعا سرمایه گذاری در رشد صنایع دستی و بومی، به صادرات می انجامد و صادرات برای کشور ارزآوری دارد.

انتهای پیام/
ارز سالن همایش صنایع دستی سرزمین من دومین جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر