کد خبر: 1039641 A

شرکت هوامدار جزو شرکت های معتبر در زمینه فروش انواع کمپرسور و کمپرسور اسکرو و همچنین مخزن هوا و درایر تبریدی محسوب میشود که با توجه به نیاز کشور به این دسته از تجهیزات اقدام به فروش غیر حضوری محصولات و به سراسر کشور نموده است و در صورت تمایل به راحتی میتوانید هر یک از محصولات مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی و تلفنی از این شرکت تهیه نمایید.

کمپرسور یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات در صنایع و واحد های تولیدی محسوب میشود و میتواند هوای موجود را فشرده کرده و برای مصارف گوناگون در اختیار کاربرد قرار دهد. کمپرسور قادر است تا با مکش هوا به داخل خود آنرا فشرده و متراکم کرده و سپس مورد استفاده قرار گیرد.  انواع و اقسام کمپرسور ها تا کنون تولید و به صنایع معرفی شده اند که یکی از پر کاربرد ترین آنها کمپرسور اسکرو میباشد. اما کمپرسور اسکرو چیست و چه کاربردی دارد؟

برای اینکه پی ببرید کمپرسور اسکرو چیست و چه کاربردی دارد بهتر است تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید تا اطلاعاتی کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.  کمپرسور اسکرو یکی از پر کاربرد ترین کمپرسورها در صنایع  محسوب میشود و نسبت به دیگر کمپرسورهایی که در صنایع به کار گرفته میشوند کاربرد بیشتری دارد. هوایی که از طریق مکش به داخل کمپرسور اسکرو وارد میشود درون یک مارپیچ حلزونی فشرده شده و همین فرایند نیز باعث شده تا به اسکرو نامگذاری شود.  کمپرسور اسکرو به طور کلی به دو نوع مختلف دسته بندی میشود که یک نوع روغنی و دیگری بدون روغن میباشد. نوع روغنی کمپرسور اسکرو برای صنایعی که روغن موجود در هوای فشرده اهمیتی ندارد و مشکلی را ایجاد نمیکند مورد استفاده قرار میگیرد و در مقابل نوع بدون روغن این کمپرسور نیز برای صنایع غذایی و دارویی که به هوای فشرده بدون روغن نیاز است کاربرد بسیار زیادی دارد.

خرید کمپرسور اسکرو یک و دو پیچه

برای  خرید کمپرسور اسکرو علاوه بر روغنی و غیر روغنی بودن باید به یک پیچ و یا دو پیچه بودن آن نیز توجه داشته باشید. برای خرید کمپرسور اسکرو با در نظر گرفتن نیاز خود باید نوع یک پیچه و یا دو پیچه را انتخاب و خریداری نمایید. کمپرسور اسکرو یک پیچه همانطور که از نامش نیز به خوبی پیداست از یک پیچ  در داخل خود بهره میبرد و با توجه به شکل خاصی که دارد، درون یک پوسته و به صورت کاملا مجزا تعبیه شده است. این پیچ با یک موتور شروع به کار میکند و پس از آنکه هوا را به داخل دستگاه مکید به سمت خروجی آن هدایت میکند. اما در صورتی که قصد خرید کمپرسور اسکرو با عملکردی بهتر را دارید میتوانید  نوع دو پیچه را انتخاب نمایید که بر خلاف نوع اول از دو پیچ بهره میبرد که همین موضوع کارایی آنرا تحت تاثیر قرار داده است. دو پیچ به کار رفته درون این نوع کمپرسور با کمترین تماس و اصطکاکی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و درگیر هستند و هر دو نیز درون یک پوسته قرار دارند. البته این نکته را برای خرید کمپرسور اسکرو باید مد نظر قرار دهید که کمپرسور های دو پیچه از حساسیت بیشتری برخوردار هستند و به مراتب نگهداری و تعمیر آنها نیز از نوع یک پیچه دشوار تر میباشد.

موارد کاربرد و استفاده از کمپرسور اسکرو چیست؟

برای اینکه بیشتر پی ببرید کمپرسور اسکرو چیست و چه کاربردی دارد باید با کاربرد های آن در صنایع نیز آشنا شوید. یکی از عمده کاربرد های کمپرسور اسکرو در صنایع تولید خودرو میباشد. امروزه  در کشور ما صنعت خودرو سازی به یکی از صنایع بزرگ بدل شده است که سالانه تعداد زیادی خودرو را تولید و روانه بازار میکند. استفاده و بکارگیری از کمپرسور اسکرو نیز توانسته کمک شایانی به افزایش سرعت تولید در این صنایع داشته باشد و هوای فشرده مورد نیاز در بخش های مختلف این صنایع و برای تجهیزات مختلف را تامین کند. صنایع الکترونیکی و همچنین صنایع شیمیایی و هوایی از دیگر صنایعی هستند که از این نوع کمپرسور استفاده فراوانی دارد. در صنایع شیمیایی این کمپرسور برای میعان گازها  و ذخیره سازی گاز و غیره و در صنایع هوایی برای تامین هوای فشرده موتور توربین مورد استفاده قرار میگیرد. برای خرید کمپرسور اسکرو، مخزن هوا و درایر تبریدی در صورتی که مشاوره  نیاز دارید تا بتوانید بر اساس نیاز خود بهترین کمپرسور را خریداری نمایید میتوانید با کارشناسان شرکت هوامدار تماس حاصل نموده و پس از کسب اطلاعات کامل بهترین دستگاه را خریداری نمایید.

کمپرسور اسکرو از چه اجزایی تشکیل شده است :  هوامدار

مزایای کمپرسور اسکرو چیست؟

یکی از مزایای کمپرسور مربوط به مزیت و برتری آن نسبت به کمرسور پیستونی میباشد.  امروزه فروش کمپرسور اسکرو در مقایسه با کمپرسورهای پیستونی به مراتب بیشتر میباشد و  اغلب صنایع  این نوع کمپرسور را انتخاب و خریداری میکنند. دلیل افزایش فروش کمپرسور اسکرو نیز بازه عملکردی بسیار مناسب آن است. بازه عملکردی کمپرسور اسکرو حدود ۲۵ الی ۳۰ درصد بیشتر از کمپرسورهای پیستونی میباشد.  در ساخت کمپرسور اسکرو از هیچگونه قطعه متحرکی استفاده نمیشود و همین موضوع عدم ایجاد اصطکاک و در نتیجه صدا و لرزش کم را در پی داشته است. اغلب قطعات مکانیکی در ساخت کمپرسور اسکرو حذف شده اند که این موضوع حجم مخزن آنرا تا حد زیادی کاهش داده است و در نتیجه فضای کمتری را نیز در مقایسه با کمپرسورهای روتاری و پیستونی اشغال خواهد کرد. از دیگر مزیت های ایجاد شده با خرید کمپرسور اسکرو مربوط به پایداری آن در شرایط مختلف میشود. کمپرسورهای اسکرو در شرایط ناپایدار عملکرد بهتری را از خود نشان میدهند و به سرعت و در مدت زمان کوتاهی تنظیم خواهند شد. انواع کمپرسور اسکرو، مخزن هوا و درایر تبریدی را از بهترین و با کیفیت ترین برندها و همچنین از سراسر کشور میتوانید از شرکت هوا مدار خریداری نمایید.

فروش کمپرسور اسکرو در انواع مختلف

در پاسخ به سوال کمپرسور اسکرو چیست و چه کاربردی دارد مطالب زیادی را در اختیار شما قرار دادیم اما باید اطلاعات کافی در هنگام خرید داشته بایشد تا بتوانید بهترین نوع کمپرسور را یافته و خریداری نمایید. کمپرسورهای اسکرو همانطور که گفته شد در انواع مختلفی به فروش میرسند که باید متناسب با شرایط و نیاز خود یکی از مناسب ترین مدل ها را خریداری نمایید. فروش کمپرسور اسکرو در انواع مختلف باعث شده تا برخی از مشتریان در هنگام خرید سر در گم شده و نتوانند از میان مدل های مختلفی یکی از مناسب ترین کمپرسورها را خریداری کنند. فروش کمپرسور اسکرو با ارائه مشاوره یکی از بهترین گزینه ها برای یافتن یک کمپرسور  متناسب با نیاز صنایع میباشد. خریدار مشاوره کاملی را دریافت کرده و میتواند بر اساس اطلاعات کسب شده به راحتی میتواند بهترین کمپرسور را خریداری نماید. فروش کمپرسور اسکرو در شرکت هوامدار با ارائه مشاوره انجام میشود و میتوانید با دریافت مشاوره از کارشناسان این مجموعه خرید خود را بصورت کاملا آگاهانه انجام دهید.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کمپرسور اسکرو چپست؟

در کشور ما قیمت کمپرسور اسکرو بر اساس عوامل گوناگون متفاوت میباشد و هر یک از این عوامل میتوانند تاثیر چشمگیری بر روی قیمت ها داشته باشند. یکی از مهمترین عوامل در قیمت کمپرسور اسکرو به برند آن مربوط میشود و برخی برندها از لحاظ قیمت به مراتب گران تر هستند. به طور مثال قیمت کپرسور اسکرو ساخت کشور ایتالیا با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد نسبت به دیگر کمپرسور ها بالاتر میباشد. ظرفیت و  قدرت دستگاه بر روی قیمت کمپرسور اسکرو تاثیر گذار است و هر چه کمپرسور از قدرت و ظرفیت بالاتری برخوردار باشد در نتیجه قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

قیمت کمپرسور اسکرو، مخزن هوا و درایر تبریدی در شرکت هوامدار که با توجه به سیاست کاری خود همواره رضایت مشتریان را مد نظر قرار داده است بسیار مناسب میباشد و با انتخاب آن هزینه های خود را نیز برای خرید کمپرسور خواهید کاست.

کمپرسور اسکرو از چه اجزایی تشکیل شده است :  هوامدار

به سایت هوامدار مراجعه نمایید:

https://havamadar.com/

کمپرسور اسکرو درایر تبریدی هوامدار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر