کد خبر: 1038024 A

لیزرها یک طول موج نور با یک رنگ خاص منتشر می کنند. هنگامی که لیزر به پوست تابانده می شود، انرژی حاصل از نور به پوست و رنگدانه مو ملانین منتقل می شود. یکی از مراکز معتبر کلینیک42، لیزر فول بادی 550 هزار تومان را انجام می دهد که در آن جا برای کنترل انتشار گرما و آسیب دیدن ناخواسته به بافت، از پالس های کوتاه لیزر استفاده می شود.

چگونگی از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر الکس

لیزرها یک طول موج نور با یک رنگ خاص منتشر می کنند. هنگامی که لیزر به پوست تابانده می شود، انرژی حاصل از نور به پوست و رنگدانه مو ملانین منتقل می شود. این موضوع باعث گرم شدن و آسیب رساندن به بافت اطراف می شود. برای از بین بردن دائمی موها و به حداقل رساندن آسیب به بافت اطراف مو، باید لیزر را به سمت سلولهای خاصی تاباند. سلولهای بنیادی فولیکول مو که در بخشی برآمدگی مو قرار دارند؛ در لیزر درمانی مورد هدف قرار می گیرند.

چگونگی از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر الکس

  • تعداد روشهای درمانی به نوع پوست شما بستگی دارد. پوست رنگ روشن یا سفید، به راحتی می سوزد، بندرت برنزه می شود (انواع فیتزپاتریک 1 و 2). افرادی که موهایشان تیره است معمولاً با 4-6 بار تکرار درمان، موهای زائدشان از بین می رود. افرادی که موهای روشن تری دارند ممکن است به 6-12 درمان و با فاصله یک ماهه نیاز داشته باشند.
  • در لیزر درمانی پوست قهوه ای روشن، گاهی می سوزد و به آرامی تبدیل به قهوه ای روشن می شود (نوع 3)؛ افرادی که موهای تیره دارند معمولاً می توانند با 6-10 روش درمانی هر 4-6 هفته یک بار به هدف خود برسند. اما افرادی که موهای روشنی دارند موهایشان کاملا از بین نمی رود و ممکن است به 3-6 بار تکرار با فاصله یک ماه نیاز داشته باشند.
  • پوست قهوه ای متوسط ​​تا قهوه ای تیره، به ندرت می سوزد، به خوبی برنزه می شود یا قهوه ای متوسط ​​(نوع 4 و 5) افرادی که موهای تیره دارند؛ می توانند با 6-10 بار درمان در هر 4-6 هفته به کاهش دائمی مو برسند. اما افرادی که موهای روشنی دارند لیزر درمانی برایشان پاسخگو نیست.

در طول درمان، به ویژه در جلسات اولیه، مقداری درد خواهید داشت. این امر به دلیل از بین نرفتن تمام موهای ناحیه ای است که مورد لیزر درمانی قرار گرفته است؛ می باشد. موهای جا مانده باعث جذب انرژی لیزر و گرم شدن سطح پوست می شوند که با تکرار لیزر درمانی در فواصل منظم، درد کمتری وجود خواهد داشت.

بعد از لیزر درمانی 15-30 دقیقه پوست شما گرم است. ممکن است تا 24 ساعت قرمزی و تورم در محل لیزر وجود داشته باشد.

مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران

دستگاه های لیزر درمانی در مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران

دستگاه های نور پالس شدید (IPL) دستگاه های لیزری نیستند بلکه لامپ های فلش هستند که باند موج مختلفی از نور را به طور همزمان منتشر می کنند. آنها به روشی مشابه لیزر کار می کنند، البته با اثربخشی کمتر که احتمال از بین رفتن دائمی موها بسیار کمتر از لیزر درمانی است. برای به حداقل رساندن خطر آسیب به سلولهای تولید کننده ملانین پوست، می توان انتخاب لیزر و نحوه استفاده از آن را با نوع پوست شما مطابقت داد.

افرادی با پوست روشن و دارای موهای تیره می توانند از دستگاه IPL ، لیزر الکساندرایت یا لیزر دیود استفاده کنند. افرادی که پوست تیره و موهای تیره دارند می توانند از لیزر Nd: YAG یا دیود استفاده کنند و افرادی که موهای بور یا قرمز دارند می توانند از لیزر دیود استفاده کنند.

یکی از مراکز معتبر کلینیک42، لیزر فول بادی 550 هزار تومان را انجام می دهد که در آن جا برای کنترل انتشار گرما و آسیب دیدن ناخواسته به بافت، از پالس های کوتاه لیزر استفاده می شود. انرژی لیزر نیز قابل تنظیم است. باید آنقدر زیاد باشد که به فولیکول های مو آسیب برساند در عین حال نباید آنقدر زیاد باشد که باعث سوزش یا سوختگی شود.

چه زمانی باید موهای زائد لیزر درمانی شوند؟

همه موهای زائد جای نگرانی ندارند. اما هیرسویتیسم شدید (رشد بیش از حد موهای تیره و درشت در مناطقی از بدن که به طور معمول رشد نمی کند) یا هیپرتریکوز (رشد بیش از حد مو برای سن، جنس یا نژاد فرد) می تواند نشانه ای از بیماری زمینه ای باشد. هیرسوتیسم، به ویژه هنگامی که با علائمی از جمله پریود نامنظم یا آکنه همراه باشد، می تواند توسط هورمون های اضافی آندروژن ایجاد شود. هایپرتریکوز در اواخر زندگی می تواند نشانه بیماری خاصی باشد.

چرا لیزر موهای زائد در مرکز لیزر موهای زائد سعادت اباد؟

  • موثر است: بیش از 90٪ مراجعه کنندگان نتایج مثبت طولانی مدتی را گزارش داده اند. این روش برای کسانی که همیشه در صدد از بین بردن موهای زائد خود هستند؛ بسیار مناسب است.
  • کارایی: در مقایسه با روش های دیگر، لیزر موهای زائد یکی از کارآمدترین ها است. کل مراحل از 8 جلسه بیشتر نخواهد شد. بنابراین تنها در چند جلسه، می توانید به نتیجه دلخواه برسید.
  • سریعترین راه حل برای از بین بردن موهای زائد: برای سطوح کوچک، برداشتن مو می تواند چند دقیقه طول بکشد اما در مناطق وسیعی مانند هر دو پا، این روش ممکن است تا 2 ساعت طول بکشد.
  • تطبیق پذیری : بر روی هر قسمت از بدن از جمله صورت، پاها و بازوها قابل انجام است.

دقت داشته باشید که لیزر درمانی در مقایسه با سایر روش ها معایب خاص خود را دارد. مهم است که محدودیت ها را شناسایی کرده و در  مورد هر گونه نگرانی با متخصص پوست خود صحبت کنید. معایب و ریسک های احتمالی این روش عبارتند از:

  • قیمت: لیزر درمانی موهای زائد، بسته به اندازه و ناحیه بدن هزینه های متفاوتی دارد. قیمت درمان معمولاً در هر جلسه قیمت گذاری می شود.
  • جلسه های متعددی لازم است:این روش سریع تریم تکنیک شناخته شده است، اما با این وجود به چندین جلسه نیاز دارد تا بهترین نتیجه را بدست آید.
  • روش درمانی تخصصی است: فقط با یک اشتباه، فرد می تواند از عوارض جانبی ناخواسته ای رنج ببرد. به همین دلیل مراجعه به یک متخصص پوست با مجوز برد تخصصی، که بیماری های پوستی و روش صحیح استفاده از لیزر را می داند، مهم است.

مرکز لیزر موهای زائد سعادت اباد

باورهای اشتباه در مورد لیزر موهای زائد

باور غلط شماره 1: کیت های خانگی لیزر نیز به همان اندازه لیزرهای کلینیک های درمانی موثر هستند. در بازار کیت های لیزر خانگی برای خرید همگان وجود دارد. از آنجا که اینها همان دستگاههایی که پزشکان استفاده می کنند نیستند، نتایج حاصله بسیار کوتاه مدت بوده و ماندگار نخواهد بود.

تصور شماره 2: هر کسی می تواند لیزر انجام دهد. برای دستیابی به بهترین و سریعترین نتیجه و همچنین به حداقل رساندن خطرات عوارض جانبی احتمالی، دانش گسترده ای از فناوری لیزر درمانی نیاز است. متخصصان پوست سال ها را صرف یادگیری می کنند و درک عمیقی از اختلالات پزشکی و زیبایی پوست و استفاده از لیزر، پرکننده های پوستی و سایر دستگاه ها برای دستیابی به بهترین نتایج دارند.

لطفا در صورت امکان متن زیر انتهای محتوا اضافه شود

برای مشاوره رایگان با شماره 021-26654500 تماس حاصل فرمایید

چگونگی از بین بردن موهای زائد بدن با لیزر الکس مرکز لیزر موهای زائد غرب تهران کلینیک42 یکی از مراکز معتبر فول بادی 550 هزار تومان مرکز لیزر موهای زائد سعادت اباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر