کد خبر: 1037865 A

سرور مجازی ترید

سرور مجازی ترید چیست و چرا یک تریدر به آن نیاز دارد ؟

قبل از هر چیز باید جمله بالا را به طور کامل توضیح بدهیم و با جز به جز آن آشنا بشویم .

سرور چیست ؟

سرور یک کامیپوتر 24 ساعته روشن و متصل به اینترنتی پر سرعت است . به این کامپیوتر « سرور » میگوییم .

چگونه میتوان به یک سرور مجازی ترید دسترسی داشت ؟

با استفاده از یک نرم افزار به اسم ریموت دسکتاپ که در تمامی لپ تاپ ها و کامیپوتر های ویندوزی است ، میتوان به سرور مجازی ترید دسترسی داشت .

سرور مجازی ترید چه مزیتی برای یک تریدر دارد ؟

در بازار ارز های دیجیتال ، برخی کشور ها نظیر ایران تحریم هستند و در صورتی که سایت صرافی مذکور متوجه ایرانی بودن شما بشود، حساب ترید شما همراه با تمامی دارایی موجود در آن را مسدود می کند .

آی پی آدرس چیست ؟

آی پی آدرس همان آدرس اینترنت اختصاص یافته به کامپیوتر یا موبایل شما است که توسط سرویس دهنده اینترنتتان نظیر همراه اول ، مخابرات ، ایرانسل یا شاتل تعین میگردد و با هر بار قطع و وصل کردن اینترنت ممکن است تغییر کند.

با استفاده از سرور مجازی شما میتوانید موقعیت خود که در داخل کشور ایران هستید را مخفی کنید و با موقعیت یک کشور دیگر نظیر هلند یا آلمان اقدام به فعالیت در سایت های صرافی های خارجی کنید .

یکی از بزرگترین صرافی های خارجی بایننس با آدرس : www.binance.com است .

وب سایت بایننس از جمله سایت هایی است که به شدت ایران و برخی کشور های دیگر نظیر آمریکا را تحریم کرده و اجازه فعالیت از این کشور ها را بنا به دلایلی که فقط خودشان برای خودشان اعلام می کنند ، کاربران ایرانی را از فعالیت های معمولی و حقوق خود محروم کرده اند .

پس از تهیه یک سرور مجازی ترید ، چه انتظاری باید داشته باشیم ؟

شما میتوانید پس از در اختیار داشتن یک سرور مجازی ترید ، بدون مشکل و بدون اینکه وب سایت های صرافی متوجه ایرانی بودنتان بشوند فعالیت خود را ادامه بدهید .

چگونه میتوانیم یک سرور مجازی ترید داشته باشیم ؟

برای تهیه یک سرور مجازی ترید ، باید از وب سایت های تخصصی در امر ارائه آی پی خارج از کشور از جمله شرکت « سرور مجازی ترید وب داده » که متخصص ارائه سرور مجازی ترید برای فعالیت در سایت های صرافی های خارجی نظیر binance و بورس کشور ایران است استفاده کنید .

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات کاملتر و بررسی هر چه بیشتر در مورد سرور مجازی ترید وب داده و سرور مجازی بورس وب داده ، از وب سایت شان به آدرس webdade.com بازدید نمایید .

بلاک شدن حساب بایننس

چرا افراد ترجیح میدهند از vpn استفاده کنند ؟

دلیل اول این است که فکر می کنند کار کردن با سرور مجازی ترید سخت است، در صورتی که سخت در اشتباه هستند . کار با سرور مجازی ترید ساده تر از استفاده از یک vpn بی نام و نشان و بی هویت است .

استفاده از vpn برای فعالیت در بایننس و سایر صرافی ها برای انجام امور ترید و شرکت در صف های خرید و فروش ، میتواند ضربه های سنگینی به افراد بزند .

به هیچ وجه نباید از vpn برای فعالیت های مهم روزمره از جمله بازدید از وب سایت صرافی بایننس که تمام دارایی ما در آن است استفاده کرد .

وی پی ان ها ممکن است آی پی شان هر چند ساعت یک بار عوض شود یا وسط کار قطع شوند و شما متوجه نشوید !

پس از اینکه وی پی ان قطع شود و شما متوجه نشوید ، چه چیزی در انتظارتان است ؟

منتظر بسته شدن حساب خود در binance باشید ، چرا که binance با یک بار تشخیص آی پی از کشور ایران کل حساب شما را مسدود می کند و اجازه برداشت هم نخواهد داد .

آیا binance آی پی آلمان و هلند را قبول می کند ؟

وب سایت مشهور و پر آوازه binance در بین ایرانیان، تقریبا تمام کره زمین به جز چندین کشور از جمله ایران و آمریکا را قبول می کند .

پس هنگام ثبت نام در بایننس باید هیچ نامی از ایران و هیچ اینترنت ایرانی نباید استفاده کنید .

برترین راه دور زدن و جلوگیری از بسته شدن حساب کاربری تان در بایننس استفاده از سرور مجازی ترید است .

وی پی اس ترید

سرور مجازی ترید ، جدا از مبحث مخفی کردن هویت ایرانی شما، دسترسی به یک اینترنت پر سرعت ، قوی و با پینگ پایین را هم به شما میدهد .

این ویژگی ها سبب می شود که بتوانید در صف های خرید یا فروش ارز ها در مواقع ضروری با دقت بالاتری در حد میلی ثانیه معاملات خود را انجام بدهید و نیازی به نگرانی از قطع شدن اینترنت در مواقع ترید نداشته باشید .

تمامی تریدر های بازار های سرمایه، یک راز دارند ، آن هم استفاده از یک ای پی ثابت برای بلند مدت است .

این تریدر های حرفه ای برای در اختیار داشتن یک آی پی آدرس ثابت برای بلند مدت ، اقدام به تهیه سرور مجازی در دوره زمانی طولانی تری نسبت به سایر افراد می کنند، با داشتن آی پی ثابت « اعتماد » وب سایت های صرافی به شما بیشتر می شود و نیاز نیست که روی شما حساسیت بیشتری داشته باشند .

دقیقا همین مورد را ما در سایر وب سایت ها نظیر پی پال ، ویزا کارت و مستر کارت هم دیده ایم که بر روی آدرس آی پی یا موقعیت کشور و شهر شما بسیار حساس هستند .

در این مقاله سعی کردیم به بهترین روش های جلو گیری از مسدود شدن یا بلاک شدن حساب بایننس شما بپردازیم تا پیش از آنکه مشکلی برای حساب تان ( یا حتی خودتان ) به وجود بیاید ، از رخ دادن آن جلو گیری کنید !

برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه سرور مجازی ترید میتوانید از وب سایت وب داده دیدن فرمایید .

لینک تهیه سرور مجازی ترید :

https://webdade.com/trade-vps

سرور سرور مجازی ترید وب سایت بایننس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر