کد خبر: 1037492 A

امروز تصمیم داریم به مقوله اموزش فارکس و فعالیت در این بازار کلان ارزی بپردازیم . قبل از هر اقدام میبایست اموزش فارکس را بطور اصولی و استاندارد یاد بگیریم که در ادامه به معرفی این بازار بهمراه معرفی یکی از برترین موسسات و مراکز بین المللی آموزش فارکس در حوزه بازارهای سرمایه گذاری میپردازیم .

داشتن استقلال کاری، مالی و کسب درآمد با ارزهای بین المللی با ارزش، یک هدف  و خواسته مهم بوده و هست. هدفی که دور از انتظار نیست و می­توان با کسب دانش و مهارت­های لازم به این مهم دست یافت. اما چگونه؟ امروز قصد داریم با معرفی یک بازار جهانی شما را چند قدم به اهدافتان نزدیک کنیم.

فارکس (Foreign exchange market) به معنای بزرگترین بازار تبادل ارز در جهان می­باشد. این بازار برای تبدیل ارزها فعالیت می­کند. البته کالاهای دیگر مانند طلا و  همچنین نفت هم در این بازار قابل معامله و خرید و فروش می­باشند. بازار فارکس هیچ مکان فیزیکی مشخصی ندارد. مکان  معاملات شما  همین کامپیوتر یا لپ‌تاپی که دارید، می­باشد. . بازار فارکس به‌صورت ۲۴ ساعته است، پس فرصت‌های بیشتری را جهت حضور و معامله برای شما  فراهم می‌آورد. در فارکس در لحظه می‌توان هم خرید و هم فروش انجام داد، یعنی در دو جهت می‌توان سود برد؛ ولی در بازارهای دیگر فقط می‌توان در هنگام بالا رفتن قیمت سود برد  به تقریب می­توان گفت روزانه در حدود ۷ تریلیون دلار در این بازار داد و ستد صورت می­گیرد...شما هم می­توانید بخشی از این معامله بزرگ باشید. این امر در صورتی ممکن می­شود که نحوه فعالیت در این بازار را  آموزش ببینید.

یربقسی

موسسه آموزش عالی سهامیر

موسسه سهامیر- با درک خلاء آموزشی برای علاقه­مندان به فعالیت در امور مالی و بازارهای جهانی موقعیت هایی را فراهم کرده که بتوانند بطور اصوی این علم را فراگیری کنند. این گروه با دانش و مهارت­هایی که در طی چندین سال فعالیت در بازارهای مالی کسب نموده می­تواند شما را از تکرار تجربه­های تلخ در این بازار دور کند تا شما با کم­ترین خطر و ضرر به اهداف خود برسید. آموزش روش­های تحلیلی گوناگون، پشتیبانی از دانشپذیران حتی بعد از پایان دوره آموزشی، به روز بودن برنامه­های آموزشی و اساتید از ویژگی­هایی می­باشد که به شما در انتخاب یک موسسه آموزشی کمک می­کند. آنچه سهامیر شعار خود می­داند فراهم کردن فرصتی بزرگ در بازاری بزرگ برای شماست.

بمنظور ارتباط با موسسه سهامیر میتوانید به آدرس اینترنتی موسسه به نشانی SAHAMIR-AC.COM مراجعه نمایید .

اموزش فارکس آموزش فارکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر