کد خبر: 1036854 A

امروزه انواع روش های حفظ و احیا سلامت پوست، جراحی زیبایی و مراقبت های پوست و مو با استقبال زیادی مواجه شده است. جراحی های زیبایی به دلیل هزینه زیاد، عوارض شدید و دوره نقاهت طولانی که دارند، مقرون به صرفه نیستند. در مقابل انواع روش های زیبایی غیر تهاجمی مانند تزریق فیلر و لیفت با نخ در مدت زمان کوتاه شما را به نتیجه دلخواه می رساند.

امروزه انواع روش های حفظ و احیا سلامت پوست، جراحی زیبایی و مراقبت های پوست و مو با استقبال زیادی مواجه شده است. جراحی های زیبایی به دلیل هزینه زیاد، عوارض شدید و دوره نقاهت طولانی که دارند، مقرون به صرفه نیستند. در مقابل انواع روش های زیبایی غیر تهاجمی مانند تزریق فیلر و لیفت با نخ در مدت زمان کوتاه شما را به نتیجه دلخواه می رساند.

تزریق فیلر

یکی از روش های حفظ و احیا سلامت پوست و داشتن صورتی زیبا و با طراوت تزریق فیلر است. تزریق ماده فیلر جنبه زیبایی داشته و به اجزای مختلف صورت شما شکل و فرم دلخواه می دهد. از طرفی با رفع چین و چروک پوست به آن طراوت و شادابی خواهد داد. تزریق ماده پر کننده فیلر به دلیل سازگاری که با بدن انسان دارد، بدون عوارض است. ماده فیلر توسط سوزن های باریک در محل مورد نظر و زیر پوست تزریق می شود و آن را به شکل و حالت دلخواه می رساند. تزریق فیلر تنها چند دقیقه زمان می برد و پس از آن فرد می تواند به فعالیت های روزانه خود ادامه دهد. عوارض فیلر بینی تزریق محدود و ناچیز است و در اغلب موارد به درد خفیف، سوزش و قرمزی منجر می شود. این عوارض معمولا در طول هفته اول بعد از تزریق برطرف می شود. فیلر را می توان در بخش های مختلف صورت شامل گونه، لب، چانه، زیر چشم، بینی و یا پیشانی استفاده نمود. نکته دیگر این است که در صورت عدم رضایت از تزریق فیلر آرمان الهیه امکان بازگشت به حالت اولیه وجود دارد. از طرفی هزینه تزریق مناسب و ارزان است و فرد متحمل هزینه بالا نمی گردد.  

هزینه تزریق فیلر زیر چشم

هزینه تزریق فیلر نسبت به سایر روش های زیبایی مانند جراحی مقرون به صرفه است. عمده هزینه تزریق به میزان فیلر استفاده شده، برند و کیفیت آن مرتبط است. یکی از کاربردهای فیلر، استفاده از آن در زیر چشم و رفع گودی زیر چشم است. چشمان گود رفته حالت خسته و بی روح به صورت شما می دهد. ماده فیلر با پر کردن فضای زیر پوست، علاوه بر رفع چین و چروک، پوشش رگهای خونی زیر پوست های نازک، کبودی و تیرگی دور چشم را از بین می برد. با تزریق فیلر زیر چشم، چشمان جذاب و درخشان خواهید داشت. هزینه تزریق بسته به نوع فیلر و میزان فیلر استفاده شده متفاوت است. نکته قابل تامل هزینه مناسب و ارزان تزریق ماده فیلر نسبت به سایر روش های زیبایی و جراحی است. شما با پرداخت هزینه کم می توانید مشکلات ظاهری زیر چشم خود را رفع نموده و از زیبایی آن لذت ببرید. تزریق ماده فیلر در پای چشم بدون درد و عوارض است و نیاز به تجدید تزریق پس از حدود شش ماه دارد. میزان ماندگاری فیلر معمولا یک سال تا یک سال و نیم است. اطلاعات درباره فیلر زیر چشم در لینک قبل موجود میباشد.

ثیقاغ

تزریق فیلر بینی

یکی از کاربردهای استفاده از فیلر، تزریق فیلر در بینی است. با تزریق ماده پر کننده فیلر می توان مشکلات ظاهری بینی را برطرف نمود. روال کار بدین ترتیب است که ماده فیلر در زیر پوست بینی تزریق می شود. شما می توانید تزریق را در نوک بینی، بالای بینی، کناره ها و روی آن انجام دهید. این کار تنها چند دقیقه زمان می برد ولی نتیجه آن فوری و تا ماهها ماندگار خواهد بود. پزشک متخصص با بررسی شرایط بیمار، خواسته ها و نیازهای وی، محل تزریق و میزان فیلر مورد نیاز را تعیین می کند. پس از آن در روز جلسه درمان، تزریق توسط سوزن های باریک به زیر پوست بینی تزریق می شود. با تزریق فیلر بینی می توان نوک بینی را بالا برد، روی آن را صاف نمود و بینی زاویه دار به وجود آورد. همچنین برای رفع تو رفتگی، برجستگی و حتی پره های کنار بینی می توان از فیلر استفاده نمود. هزینه تزریق نسبت به جراحی بینی بسیار کمتر و عوارض آن ناچیز است. شما می توانید پس از تزریق ماده فیلر در بینی، نتیجه آن را به طور محسوس و بلافاصله پس از اتمام تزریق مشاهده کنید. دوره نقاهت این روش کوتاه و فرد می تواند بلافاصله به فعالیت های عادی خود بر گردد.

سرب

لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ یکی از روش های اصلاح مشکلاتی همانند ابروهای نامتقارن، پایین بودن ابرو، افتادگی و داشتن ابروهای صاف و رو به پایین است. پوست صورت به مرور زمان و با افزایش سن انعطاف پذیری خود را از دست می دهد، از طرفی ضعف ماهیچه های بالای ابرو و شل بودن پوست پیشانی منجر به ابروهای افتاده می شود. لیفت ابرو با نخ روشی ساده و موثر در رفع ایرادات ظاهری ابرو است. هزینه لیفت ابرو با نخ همانند هزینه تزریق فیلر مقرون به صرفه و ارزان است. ابروها نقش موثری در زیبایی و جذابیت چهره دارند. داشتن ابروهای سر بالا، در زیبایی چهره شما تاثیر زیادی دارد. این در حالی است که ابروهای صاف و با دم افتاده و رو به پایین چهره خسته، غمگین و بدون طراوتی به نمایش می گذارد. در لیفت ابرو با نخ، از نخ های جذبی و با کیفیت عالی استفاده می شود. این نخ ها پس از مدتی جذب شده و مشکلی به وجود نمی آورند. برای بالا بردن ابروها، از نخ های متعدد در زیر پوست برای بالا کشیدن پوست و بافت زیر آن استفاده می شود. استفاده از انواع گره و نخ های چند لایه موجب تحریک پذیری بیشتر کلاژن سازی و افزایش خاصیت انعطاف پذیری پوست این ناحیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه لیفت ابرو با نخ و هزینه تزریق فیلر با کارشناسان کلینیک پوست و مو آرمان الهیه تماس بگیرید.    

 

 

 

عوارض فیلر بینی آرمان الهیه فیلر زیر چشم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر