کد خبر: 1036623 A

هدیه دادن گل

مشخص و بدیهی است که هر مراسمی، چه برای دیزاین و چه برای هدیه دادن، گل مخصوص به خود را دارد.  اغلب افراد در مراسم های گوناگون، به کسانی که دوستشان دارند، گل هدیه داده و از این طریق، موجی از احساسات خوب و شادابی را به آنها القاء می‌کنند.

با هدیه دادن گل، عواطف و احساسات خود را به طرف مقابل اظهار کرده و نشان میدهید و همچنین علاقه خود را به طرف مقابل، به نمایش می گذاریم. اکثر خانم‌ها، از هدیه گرفتن گل خوشحال می شوند و بسیار دوست دارند، درحالیکه بعضی از افراد و مخصوصا آقایان این فکر را دارند که خرید گل کار بیهوده‌ای است. گل پژمرده می شود و استفاده دیگری هم ندارد ولی اینگونه نیست در ادامه به شما می‌گوییم که چرا خوب است که خرید اینترنتی گل را در لیست هدیه‌ هایمان حتما قرار بدهیم. در این مطلب درباره خرید گل برای مناسبت های خاص نکاتی کاربردی می خوانیم.

چرا گل هدیه می دهیم؟

وقتی شما برای دوستان، مشتریان یا همکاران خود گل می‌خرید، در نگاه آنها شما فردی باهوش، عاطفی و قدر‌شناس دیده می شوید. بدین ترتیب، شما در دید افراد، در سطح بالاتر از رقیبان‌تان قرار خواهید گرفت. از طرفی دیگر، با هدیه دادن گل، طرف مقابل، تحت تاًثیر قرار می گیرد و محبتی که از شما دریافت میکند  می تواند راهی برای ایجاد یک شبکه ارتباطی خوب در کسب و کارتان باشد و ایجاد موفقیت برایتان نماید. روانشناسان بر این نظر اعتقاد دارند که گل، انسان را خوشحال می‌کند و اگر شما در هنگام بیدار شدن از خواب، یک سبد گل، دسته گل و یا یک باکس گل زیبا را ببینید، اعتماد به ‌نفس خیلی زیادی را کسب می کنید و اضطراب و استرس خیلی کمی در محیط کارتان با شما همراه است.

خرید گل برای مناسبت های خاص

ما دلایل زیادی برای خرید گل برای مناسبت های خاص به دیگران را داریم. مثلا برای بیان یک احساس عاشقانه به فردی که دوستش دارید، برای تبریک گفتن تولد، برای ادای احترام و گرامیداشت شخصی که فوت کرده و یا حتی یک موفقیت کاری برای مدیر یک مجموعه می توان گل خرید و هدیه داد.

2021

هر یک از این موقعیت‌ها دارای آدابی مخصوص به خود است. اما چیزی که بین آنها مشترک است این است که می توان به مناسبت هر یک از این اتفاق‌ها، دسته گل یا تاج گلی را به صورت آنلاین می توان از گل فروشی آنلاین گل گیفت تهیه کرد تا خیلی راحت به دستتان برسد. از عمده دلایل ارسال گل به افراد و ارسال گل به ایران می توان موارد زیر باشد.

گل ترحیم و تسلیت

یکی از بهترین و کاربردی ترین دلایل برای ارسال گل ها به خاطر همدردی یا یادبود عزیزی است که فوت شده و از دست رفته است. این را در نظر داشته باشد که ممکن است برایتان سخت باشد تا با همچین مسئله ای روبرو شوید پس ارسال گل از گل فروشی آنلاین بسیار مناسب است.

2022

 

به طور کلی، گل هایی که برای مراسم ختم و تدفین می خواهد تهیه گردد باید به محل برگزاری مراسم ختم ارسال شوند. با ارسال تاج گل‎های عزاداری به محل مورد نظر، امکان این وجود دارد که با بازماندگان ابراز همدردی کرده و در غم از دست دادن عزیزان و نزدیکانشان شریک شوید. اما برای ارسال گل از گل فروشی آنلاین گل گیفت به صورت تاج گل و سبد گل باید به نکاتی اهمیت داد.

 • قبل از خرید اینترنتی گل از ساعت و روز برگزاری مراسم ترحیم مطلع باشید
 • قبل از خرید چک کنید که گل فروشی آنلاین که از آن خرید میکنید، می تواند گل را طی مدت تعیین شده به دست بازماندگان برساند و باید از ساعت و روز برگزاری مراسم ترحیم اطلاع داشته باشید.
 •  توجه داشته باشید گل‌هایی که برای مراسم عزاداری می فرستید سبک و سیاق کلاسیک گل‌های ترحیم باشند.
 • فرستادن یک سبد گل صورتی یا نارنجی و زرد نه تنها خلاقانه و جالب نیست حتی در خیلی از مواقع توهین آمیز هم تلقی می شود و به فرد حس خوبی را نمی دهد، بهترین انتخاب  می تواند گل های سفید همیشگی باشد، گل هایی مثل گلایل، میخک،  شیپوری و غیره مناسب هستند.

گل‌ تبریک تولد

اگر می خواهید سبد گلی را برای جشن تولد یا هر مناسبت دیگری تهیه کنید و به صورت آنلاین سفارش دهید، مواردی مهم را باید در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که قصد ارسال چه پیامی را دارید. برای دوست نزدیک‌تان گل ارسال می کنید یا شریک احساسی خودتان است.

 گل‌های قرمز یا گل‌های سنتی رمانتیک برای ولنتاین مناسب اند اما برای تبریک گفتن به دوست یا همکار بهتر است سبد گلی از گل‌های گوناگون یا رنگارنگ بفرستید که پیام عاشقانه نداشته باشد و معنی از دوستی و محبت را برساند و البته درستش این است که بهتر است گل ها را به مکان و جایی خصوصی بفرستید، نه در محل کار یا دانشگاه، که اصلا مناسب نیست.

 

2023

فرستادن گل به عنوان هدیه تبلیغاتی و تجاری

بیشتر شرکت ها برای کسب و کار و موفقیت و رونق در آن از سیاست های خاصی استفاده می کنند. یکی از این کارها ارسال گل به افراد مختلف به عنوان یک هدیه شکیل و زیبا در روز تولد، سالگردهای مهم و یا موفقیت های مهم در محیط شغلی و کسب و کار است. در حالی که این یک حرکت بزرگ در شرکت های امروزی به ویژه استارت آپ ها است و تاثیر بزرگ و مثبتی در روند پیشرفت کاری دارد، اما معمولا می بینیم که کیفیت و همچنین تعداد گل از کارمندی به کارمند دیگر فرق دارد که این مورد بازتاب جالبی را در شرکت ها ایجاد نمی کند؛ زیرا قرار نیست از گل‌ها به عنوان پاداش استفاده شود که نوع و کیفیتشان با هم فرق داشته باشد و به طرز کار و عملکردشان وابستگی داشته باشد، بلکه هدیه دادن این دسته گل‎ها راهی برای قدردانی از پرسنل و کارمندان شرکت است.

گل برای عیادت بیمار

خیلی روتین است که وقتی یکی از دوستان یا آشنایان‌تان در بیمار است و بخواهید به او سری بزنید و به ملاقاتش بروید. اگر زمان کافی برای انتخاب گل مناسب ندارید فقط کافی است که سری به گل فروشی آنلاین زده و ارسال گل را به ایران و همه مناطق را از گل گیفت داشته باشید. به راحتی یک دسته گل رنگارنگ به نشانه امید به زندگی و طراوت به بیمارتان هدیه دهید.

مزایای خرید اینترنتی گل

 1. با توجه به وجود ترافیک‌های شهری، هوای آلوده و کمبود وقت می توانید خرید گل را به‌ صورت آنلاین انجام دهید.
 2. برای سورپرایز دوستانتان این روش بسیار خوب است.
 3. خرید گل از گل فروشی آنلاین باعث شادی بیشتری در افراد می شود.

الویت های مهم در خرید اینترنتی گل

 • گل‌های فصل را در اولویت قرار دهید
 • استفاده از دسته‌ بندی‌های سایت برای یافتن گل برای یک مناسبت خاص
 • ارسال گلدان همراه دسته گل
 • خرید تان را  به آخرین لحظه‌ها  نیاندازید.
 • هزینه‌های اضافی را  آگاه باشید و شرایط خدمات را حتما بخوانید
 • زمان رسیدن گل به گیرنده را تعیین نمایید

ارسال گل به ایران

برای دوستان و کسانی که در زندگیتان برایتان مهم هستند ولی دور از شما و در کشور دیگری زندگی میکنند، ارسال گل به ایران می تواند هدیه ای مناسب باشد برای اینکه به آنها یادآور شوید که چقدر برایتان با ارزش هستند و به یادشان هستید. برای این کار، شما می‌توانید یک باکس گل رز زیبا و یا دیگر مدل های دسته گل، سبد گل و ... را از گل فروشی آنلاین گل گیفت تهیه نمایید و برای عزیزانتان ارسال کنید. سورپرایزی چشمگیر و به یاد ماندنی برایشان به یادگار می گذارید. یک مورد جالب هم و مهم این است که خرید گیاه آپارتمانی هم یک ایده بسیار خوبی برای هدیه دادن است. از مزایای گیاه آپارتمانی می توان به موارد زیر اشاره داشت.

هدیه دادن گیاه آپارتمانی

علاوه بر هدیه دادن گل، گیاه آپارتمانی هم امروزه برای هدیه دادن بسیار استفاده می شود و مورد استقبال هم قرار گرفته است. می توان از دلایل این استقبال مزایای زیر را در ارتباط با هدیه دادن گیاه آپارتمانی نام برد.

 • گیاهان انرژی می بخشند و حس زندگی، آرامش و لطافت را به محیط و افراد القاء می کنند.
 • با هدیه دادن گیاه می توانید نشان دهید که سلامتی و شلدلای فرد برایتان اهمیت دارد.
 • ماندنی است و کسی که گیاه آپارتمانی را هدیه می گیرد همیشه به یاد شما می ماند.
 • هدیه ای با ماندگاری زیاد و بسیار زیبا است.
 • شکل ها، اندازه ها، رنگ ها و قیمت های گوناگون گیاهان این مزیت را دارد که گزینه های پیش روی شما برای انتخاب این هدیه دوست داشتنی بسیار زیاد و متنوع است.

2026

سخن آخر

هدیه دادن حس خوبی را برای هدیه دهنده و هم هدیه گیرنده ایجاد می کند. حال اگر این هدیه گل، باکس گل و یا یک گیاه آپارتمانی باشد بنا بر مراسم خاص و فرد خاص انتخاب می شود و القاء کننده بهترین احساسات خواهد شد. با خرید آنلاین از گل فروشی آنلاین گل گیفت می توانید بهترین دسته گل ها و باکس گل و گیاهان آپارتمانی مناسب و شکیلی را تهیه نمایید.

خرید گل باکس گل گل فروشی آنلاین ارسال گل به ایران ارسال گل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر