کد خبر: 1036550 A

با پیشرفت تکنولوژی و نیاز به داشتن جریان برق مداوم و یا اینکه تغییر ولتاژ به وسایل برقی شما آسیب وارد نکند شما به استفاده از یو پی اس نیاز دارید. خرید یو پی اس را با ما تجربه کنید، تا با ارائه مشاوره ای دقیق بتوانید امنیت وسایل خود را تامین نمائید و بهترین محصول با مناسب ترین قیمت را از شرکت پرتو ارقام خلیج فارس تهیه نمائید.

خرید یو پی اس در بوشهر با بهترین کیفیت را با پرتو ارقام خلیج فارس تجربه کنید

ابتدا توضیح علمی و دقیق یو پی اس را بررسی می‌کنیم. یو پی اس به انگلیسی UPS مخفف Uninterruptible power supply، و به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است. وسیله ای که در کنار دستگاه های برقی می‌گیرد و در صورت تغییرات ولتاژ یا قطعی آن ادامه کار را برای مصرف کننده فراهم می‌کند. یعنی به زبان ساده با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز به برق مداوم برای بیمارستان ها، صنایع، سازمان های دولتی و یا حتی کسب و کارهای کوچک با خدمات مداوم، قطعی برق یک بحران اساسی به شمار می‌رود که برای حل آن از یو پی اس استفاده می‌شود.

از سوی دیگر حتی اگر کسب و کار مداوم نداشته باشید در صورتی که برای وسایل برقی خود اهمیت قائل هستید به هیچ وجه ترجیح نمی‌دهید که وسیله برقی شما به خاطر تغییر ولتاژ آسیب ببیند.

پس کاری که باید انجام دهید استفاده از یو پی اس است، که برای خرید یو پی اس در بوشهر با بهترین کیفیت شرکت پرتو ارقام خلیج فارس خدمات و سرویس های خود را به صورت گسترده ارائه می‌دهد. شعار ما این است، ما برای روشن شدن کافی هستیم. و همچنین برای روشن ماندن بدون آسیب، خرید یو پی اس در بوشهر را حتما امتحان کنید.

کاری که با خرید یو پی اس از شرکت پرتو ارقام خلیج فارس می‌کنید این که، سطح ولتاژ و فرکانس را ثابت نگه می‌دارید، از اختلالات و نوسانات برق جلوگیری می‌کنید و اینکه توان الکتریکی بدون وقفه برای دستگاه خود تامین می‌کنید. خلاصه اینکه با خرید یو پی ای در بوشهر وسایل ارزشمند خود را از تمام خطرات و آسیب های احتمالی برقی حفظ می‌کنید.

یک نمونه یو پی اس که با پیشرفت تکنولوژی بسیار پر کاربرد هستند.

تقسیم بندی های یو پی اس

یو پی اس ها به سه نوع یو پی اس آفلاین، یو پی اس آنلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو تقسیم میشوند. که به توضیح هر کدام در زیر می‌پردازیم.

  • آفلاین یا با عملکرد کشیش انفعالی: ای یو پی اس ها در حالت عادی از برق شهر استفاده می‌کنند و زمان حفاظت 20 دقیقه بدون گسترش دارند یعنی نمی توان ظرفیت آنها را بیشتر کرد. به محض قطع برق یو پی اس وارد مدار می شود.
  • آنلاین یا با تبدیل دو طرفه: این یو پی اس ها نسخه پیشرفته تر یو پی اس های آفلاین هستند، که نه تنها در زمان قطع برق، در صورت نوسان برق هم انرژی الکتریکی مورد نیاز دستگاه را برقرار و تامین می‌کند.
  • لاین اینتراکتیو یا در تعامل با خط: اول اینکه این دستگاه ها حساسیت زیادی دارند و برای حساس آزمایشگاهی، نظامی و تحقیقاتی، کاربرد دارند. کار این یو پی اس ها به گونه ای است که ولتاژ خروجی را به وسیله یک تبدیل کننده تثبیت می‌کند. در شرایط طبیعی تامین خروجی پس از پاکسازی ورودی از انواع نویز انجام می‌پذیرد.

اکنون که انواع یو پی اس ها را شناختید؛ جهت مشاوره برای انتخاب نوعی که نیاز دارید و خرید یو پی اس و خرید یو پی اس در بوشهر با پرتو ارقام خلیج فارس در ارتباط باشید.

ما با ارائه بهترین مشاوره رایگان جهت مراقبت از وسایل ارزشمند تان، شما را در حفظ این وسایل یاری می‌کنیم.

باتری های یو پی اس

با انواع یو پی اس ها و مزایای آنها آشنا شدیم، اکنون به معرفی یک قطعه مهم و پر کاربرد جهت استفاده از یو پی اس ها می‌پردازیم؛ اساسا یو پی اس ها بدون وجود باتری غیر قابل استفاده هستند و حیات آنها به باتری وابسته است. در واقع باتری در کیفیت و بهره وری یو پی اس ها به طور مستقیم تاثیر دارند و باعث ادامه حیات آن ها می‌شود. باتری های یو پی اس انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی هر کدام می‌پردازیم.

انواع باتری های یو پی اس که حیات یو پی اس ها به آنها وابسته است.

ویژگی هایی را که باید برای خرید باتری یو پی اس در نظر بگیرید زیاد اند. مثلا به مدت زمانی که باتری نیاز دارد تا شارژ شود، طول عمر باتری، آمپر، ولتاژ، ولتاژی که باتری با آن شارژ می‌شود، وزن باتری چقدر باشد، برای استفاده در چه شرایط محیطی نیاز است و سایر موارد دیگر. یا اینکه به آسانی و با خیالی سوده می‌توانید به شرکت پرتو ارقام خلیج فارس اعتماد کنید  و با دریافت مشاوره ای برتر و دقیق باتری یو پی اس را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمائید.

اکنون به معرفی باتری یو پی اس می‌پردازیم. باتری یو پی اس انواع مختلف دارند که شامل موارد زیر است.

سرب اسید، نیکل کادمیم، لیتیوم یون و سیلور آلکالین

  • باتری سرب اسید: در واقع به دلیل کارایی بالا و بازدهی بالا و قابلیت تحمل در شرایط نگهداری نامساعد و قیمت مناسب بیشتر باتری یو پی اس از این نوع هستند. البته این باتری ها در مکان هایی که وزن به عنوان یک مؤلفه بی تاثیر باشد کاربرد زیادی دارند. در واقع این باتری ها وزن و حجم زیادی دارند.
  • باتری نیکل کادمیم: این باتری ها نسبت به باتری های سرب اسید قیمت بالاتری دارند و برای دستگاه هایی که در شرایط بد و نامناسب محیطی قرار دارند استفاده می‌شوند. مثلا برای وسایل که به صورت مداوم در معرض آب قرار دارند. از مزیت این باتری ها نیز سرعت بالای شارژ آنهاست. معمولا در مکانهایی چون استارتر هواپیما، قایق ها و ... استفاده می‌شوند.

باتری نیکل کادمیم که در شرایط نامساعد و در قایق استفاده می‌شوند.

  • باتری لیتیوم یون: این باتری ها معمولا برای وسایل الکترونیکی قابل حمل چون موبایل و لپتاپ و وسایل نقلیه الکتریکی استفاده می‌شوند. در مقایسه با باتری های نیکل کادمیم سه تا 5 برابر حجم و وزن کمتری دارند.

باتری لیتیوم یون که در گوشی های موبایل استفاده می‌شوند. حجم کمتر و وزن کمتری دارند.

  • سیلور آلکالین: که از نقره برای قطب مثبت خود استفاده می‌کنند. باتری هایی کوچک به اندازه یک دکمه که میزان ذخیره انرژی بیشتر و طول عمر بیشتری دارند.

شرکت پرتو ارقام خلیج فارس جهت ارائه خدمات به شما آماده است. ارائه خدمات برتر جهت خرید باتری یو پی اس در بوشهر را از ما دریافت کنید تا که به تمام نیازها و سوالات خود در این حوزه به صورت مستقیم و اصولی پاسخ دهید. در واقع شرکت پرتو ارقام خلیج فارس امنیت وسایل شما و آسایش خاطر را به شما پیشنهاد می‌کند، پس اگر می‌ خواهید یو پی اس مناسب بخرید با ما در ارتباط باشید و خرید یو پی اس در بوشهر و سایر استان ها را با ما انجام دهید.

خرید یو پی اس خرید یو پی اس در بوشهر خرید باتری یو پی اس در بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر