کد خبر: 1036051 A

روند توسعه مجیک بوف هرگز متوقف نشده و تیم تحقیق و توسعه شرکت شبکه حسگر مفید هر روز در تلاش برای ارتقا محصول و همچنین ارائه امکانات جدید در کنار پشتیبانی ۲۴ ساعته هستند تا رضایت مشتریان محترم را همواره حفظ کنند.

تاسیس شرکت شبکه حسگر مفید به سال 1393 باز میگردد، زمانی که اولین ایده تولید محصولاتی متمایز از مشابه خارجی در زمینه سیستم‌های ضد سرقت موجود در بازار مطرح شد. زمینه اصلی فعالیت شرکت، تولید سیستم های هوشمند فراگیر بر مبنای اینترنت اشیا و شبکه های حسگری می باشد. 

از اینرو شرکت پروژه های متعددی در این زمینه به انجام رسانده و از دانش و تجربه کافی برای توسعه این محصولات برخوردار می باشد. از جمله افتخارات ما دریافت تاییدیه از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان است.

یکی از محصولات اصلی شرکت در حوزه امنیت، سیستم ضدسرقت و ردیاب هوشمند مجیک بوف است. برای طراحی، نمونه سازی تا تولید انبوه این محصول حدود 7 سال زمان صرف شده است. نوآوری های ایجاد شده در این محصول، سبب شد تا شرکت موفق به اخذ گواهینامه ثبت اختراع و تاییدیه از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران شود.

طی این مدت سیستم ضد سرقت و ردیاب هوشمند مجیک بوف بر روی صدها وسیله نقیله مختلف نصب و بکارگیری شده است. این امر موجب سازگاری کامل این محصول با انواع خودرو های سواری، سنگین و انواع موتور سیکلت شده است. علاوه بر این روند توسعه مجیک بوف هرگز متوقف نشده و تیم تحقیق و توسعه شرکت شبکه حسگر مفید هر روز در تلاش برای ارتقا محصول و همچنین ارائه امکانات جدید در کنار پشتیبانی ۲۴ ساعته هستند تا رضایت مشتریان محترم را همواره حفظ کنند.

هم اکنون خط تولید این محصول راه اندازی شده است و مجیک‌بوف با بالاترین درجه کیفی توسط نیروهای متخصص ایرانی تولید و به بازار عرضه می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات،  به سایت شرکت مراجعه نمایید.

شبکه حسگر مفید سیستم ضدسرقت ردیاب هوشمند مجیک بوف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر