کد خبر: 1035507 A

خرید سیستم درب اتوماتیک یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. بنابراین ، باید ملاحظات مهمی را در نظر گرفت. پس لازم است قبل از تصمیم گیری برای خرید برخی فاکتورها را در نظر بگیرید.

درب اتوماتیک با گذر زمان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. امروزه سیستم های درب اتوماتیک نه تنها در مراکز خرید و اماکن تجاری بلکه در زندگی روزمره ما نیز استفاده شده است. این نوع درب ها نه تنها ورود و خروج در داخل و خارج از مکان را برای افراد عادی راحت تر می کند ، بلکه کاملا مناسب برای افراد مسن ، معلول و همچنین کسانی که حیوانات خانگی دارند نیز می باشد.خرید سیستم درب اتوماتیک یک سرمایه گذاری طولانی مدت است. بنابراین ، باید ملاحظات مهمی را در نظر گرفت. پس لازم است قبل از تصمیم گیری برای خرید برخی فاکتورها را در نظر بگیرید.

درب اتوماتیک

راهنمای خرید درب اتوماتیک

مصرف برق

اکثر درب های اتوماتیک شامل یک موتور DC ولتاژ نسبتا پایین اتوماتیک درب دار هستند. پس مقدار توان مصرف شده در هنگام کارکردن درب کم است. زیرا موتور فقط برای پانزده ثانیه کار کردن درب کار می کند. سوال اصلی این است که چه مقدار انرژی در طول زمان در حالت بیکار است؟ اپراتورهای دارای ترانسفورماتور کلاس پایین به دلیل بهبود کارایی ترانسفورماتور ، صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های عملیاتی ایجاد می کنند.

قدرت موتور

موتوری را انتخاب کنید که بتواند وزن مورد نیاز برای حرکت درب اتوماتیک را داشته باشد تا موتور در محدوده ظرفیت خود به طور مداوم کار نکند.

ایمنی

بدیهی است که ایمنی درب بسیار مهم و نگران کننده است ، درب اتوماتیک یک وسیله سنگین بزرگ است و شما می خواهید در صورت ممنوع بودن برای ورود ، موتور درب اتوماتیک به سرعت متوقف شود. این امر ضمن صرفه جویی در هزینه و زمان ،باید بالاترین سطح ممکن ایمنی را برای افراد تضمین  کند.

دکمه فشار دیواری

برای مراقبت از خرابی های درب اتوماتیک ، یک دکمه دیواری کنترل از راه دور استفاده خواهد شد. لازم است بررسی کنید که دکمه فشاری با کیفیت بالا نیز در آن گنجانده شده باشد ، سوئیچ کنترل دیواری داخلی توسط چند تولید کننده در نظر گرفته می شود.

خروج اضطراری

اکثر موتورهای برقی قفل اضافی جداگانه دارند تا با قفل دستی نیز باز شوند. این قفل ها اغلب منجر به کاهش امنیت می شوند. یک درب با طراحی مناسب ، دارای سیستم خروج با کابل است که می تواند به دسته قفل اصلی درب متصل شود تا در صورت قطع برق ، عملکرد دستی را فراهم کند.

 

ضمانت نامه

درب های اتوماتیک دارای گارانتی هستند. به عنوان یک قاعده کلی ، هرچه ضمانت نامه بیشتر باشد ، تولیدکننده اطمینان بیشتری به محصول خود دارد.

در دسترس بودن قطعات یدکی

شما سالها به محصول اعتماد خواهید کرد ، بنابراین مطمئن شوید که سازنده ای را انتخاب می کنید که مدتها پس از توقف تولید محصول مانند دسترسی از راه دور خودکار ، به تولید طیف گسترده ای از قطعات یدکی ادامه خواهد داد. متأسفانه در صورت خراب شدن یک جز قطعه کوچک از قسمتی از آن در خارج از مدت ضمانت ، اکثر تولیدکنندگان برای شما هیچ گزینه ای جز تعویض کل دستگاه نخواهند داشت.

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای

نوع شیشه سکوریت اتوماتیک

تا به حال فکرکرده اید که چرا سکوریت از شیشه معمولی مقاوم تر است؟ و یا اینکه چگونه شیشه سکوریت اتوماتیک ایمن تری داشته باشیم؟

شیشه سکوریت ، شیشه ای است که نسبت به شیشه معمولی از ایمنی بیشتری برخوردار شده است.

  • شیشه سکوریت مقاومت بیشتری در برابر شکستگی دارد
  • هنگام شکستن ایمن تر است (با لبه های تیز نمی شکند)

خرید درب اتوماتیک شیشه ای

وقتی که نوبت به انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای می رسد ، گزینه های زیادی برای انتخاب پیش روی شماست.اما یک انتخاب هدفمند شما را همیشه راضی نگه می دارد.

تعداد رفت و آمد روزانه شما

هر نوع مشاغلی ، از نمایندگی فروش اتومبیل ، شرکت توزیع کننده یا خدمات واکنش اضطراری ، ریتم روزانه منحصر به فرد خود را دارد. این در درجه اول با توجه به آنچه در داخل ساختمان نگهداری می شود ، آنچه وارد ساختمان می شود و از آن خارج می شود، تعداد رفت و آمد و سرعت تعیین می شود.

بنابراین نتیجه می گیریم که ریتم روزانه کسب و کار شما نقشی اساسی در انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای دارد. به طور خلاصه ، جابه جایی کالاها افرادی که داخل و خارج می شوند،این موارد مهم را تحت تأثیر قرار می دهد: سرعت باز شدن درب ، فرکانس باز شدن درب ، و همچنین مقدار مصرف انرژی کسب و کار شما.

به این سوالات پاسخ دهید: 

  1. آیا دمای محیط مسئله ای مهم است؟
  2. آیا سرعت باز شدن درب اتوماتیک مهم است؟
  3. آیا درطول روز رفت و آمد زیادی وجود دارد؟

درب اتوماتیک شیشه ای و هنر صرفه جویی در فضا

جمعیت در حال رشد است و فضای محدودی برای ساخت و یا بازسازی وجود دارد. چه یک معمار باشید و چه صاحب مشاغل ، همه شما در نظر دارید از فضا بهره کافی را ببرید.به ویژه برای صاحبان مشاغل ،  محدود کردن تعداد مشتری در محل راه ایده آلی نیست. برای به حداکثر رساندن فضا با بهینه سازی درب ورودی ، می توانید تعداد مشتریان بیشتری را جذب کنید.

حداقل موردی که راحتی خرید را برای مشتری به همراه دارد، ورود و خروج راحت است!

استفاده از درب ورودی اتوماتیک در مراکز درمانی

دسترسی آسان و امنیت ، نیازی مهم برای درب ورودی بیمارستان ، درمانگاه یا خانه سالمندان است. هر ورودی چالش های منحصر به فرد خود را دارد ، که قطعا به یک ورودی متناسب با آن محل نیاز است.

استفاده از درب های کشویی در بسیاری از موسسه ها

برای خانه های سالمندان ، امنیت و آسایش ساکنان در اولویت اصلی است. برای درب ورودی اصلی ، یک درب اتوماتیک کشویی می تواند مناسب باشد. چون به راحتی باز و بسته می شود.برای راهروها و لابی ، درب های گردان  یا درهای کشویی داخلی، کاربردی ترین هستند. درب های کشویی مقاوم در برابر سرقت نیز برای اطمینان از ایمنی و اتاق های اورژانس ، مراکز بهداشتی و کلینیک های دندانپزشکی بسیار مناسب هستند.

 درب های اتوماتیک برای مناطق پر خطر

درب های گردان برای درب ورودی اصلی بیمارستانها و کلینیک ها دسترسی آسان برای همه ، از جمله افراد معلول را فراهم می کند. این درب ها ایمن هستند و  برای جلوگیری از آسیب دیدگی ، مجهز به چرخش و محافظ هستند.

در مناطقی که بیمار وجود ندارد مانند زیرزمین ، درب های پرسرعت که می توانند سریع باز و بسته شوند ، راحتی رفت و آمد و جابه جایی تجهیزات را آسان می کند. برای مراکز مراقبت های بهداشتی دارای ایستگاه های تخلیه و بارگیری ، یک درب اتوماتیک به رفت و آمد آسان به داخل و خارج از منطقه کمک می کند.

افشای مکانیزم نهفته در پشت کار درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک امروزه جادویی واقعی هستند که اجازه حرکت آزادانه مردم را می دهند. همانطور که از نام آنها پیداست ، هر زمان که شخصی در اطرافش باشد و قصد حرکت به بیرون را داشته باشد، به طور خودکار باز می شود.

آیا این جادو است که این درب ها خودشان باز و بسته می شوند یا علمی پشت آنها وجود دارد؟

درب اتوماتیک چطورکار می کنند؟

مکانیزم باز و بسته شدن درب اتوماتیک چیست؟

سنسور فشار: این نوع سنسورها بر اساس اندازه گیری وزن کار می کند. یک محدودیت وزن تعیین شده وجود دارد. وقتی وزن بیش از حد تعیین شده باشد ، درب باز می شود.

سنسورهای تشخیص حرکت یا نوری: این سنسورها در کناره های درب ثابت می شوند. سنسورها، حرکتی را که باعث باز یا بسته شدن درب می شود ، حس می کنند.

حسگرهای مادون قرمز: فناوری مادون قرمز توسط این درب ها برای تشخیص باز و بسته شدن درب استفاده می شود. سنسورهای مادون قرمز دارای ظرفیت داخلی برای تشخیص هرگونه تغییر دما در اثر حضور انسان هستند. هنگامی که دما گرمتر می شود ، درب باز می شود.

حسگرهای اولتراسونیک: انواع دیگری از درب های اتوماتیک وجود دارد که فناوری امواج فراصوت یا مایکروویو را به کار می گیرند. این سنسورها برای شناسایی وجود شی در مسیر درب ، پالس هایی از امواج فراصوت تولید می کنند. با این کار در باز یا بسته می شود.

مزایای داشتن درب اتوماتیک

وقتی که افراد به تنهایی برای خرید مواد غذایی بیرون می روند ، و خرید می کنند. ممکن است هر دو دست آنها اشغال شده باشد. در چنین حالتی ، اگر درب اتوماتیک نباشند ، چه می شود؟ این درب ها به صرفه جویی در انرژی نیز کمک می کنند، زیرا عبور انرژی داخلی با این درها بسیار کنترل می شود. و اینکه درب اتوماتیک برای افراد معلول یک مزیت است.

استفاده از درب اتوماتیک از کشاورزی گرفته تا کارهای صنعتی در حال اجرا است. آیا می توان درب اتوماتیک را نادیده گرفت؟ قطعا نه. اگر هنوز آن را نصب نکرده اید ، زمان آن است که کارهای معلق را در اسرع وقت انجام دهید.

درب اتوماتیک دورال در

درب اتوماتیک دورال در

اگر مالک ، پیمانکار یا معمار ساختمان هستید ، شرکت دورال در طیف وسیعی از ابزارهای با کیفیت را برای کمک به شما در انتخاب درب مناسب ارائه می دهد.بدون شک برای نصب درب اتوماتیک به دورال در نیاز خواهید داشت.

گروه تولیدی درب اتوماتیک و درب اتوماتیک شیشه ای دورال در با بهره گیری از نیروهای متخصص و با تجربه در این زمینه و با استفاده از جدیدترین متدها آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

راههای ارتباطی دورال در:

سایت : https://dooraldoor.ir

اینستاگرام : https://wwww.instagram.com/dooraldoor.ir

درب اتوماتیک درب اتوماتیک شیشه ای شرکت دورال در شیشه سکوریت اتوماتیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر