کد خبر: 1035368 A

بطور قطع فعالیت در حوزه کراتین و احیا مو مستلزم داشتن تخصص و تجربه میباشد و بدون داشتن علم و تجربه نمیتوان در این حوزه فعالیت کرد.

اموزش کراتین و احیا مو از جمله تخصص و رشته هایی بشمار می آید که از حساسیت و ظرافت فوق العاده ای برخوردار است ، در ادامه با یکی از بهترین مراکز و اموزشگاه کراتین و احیا مو در کشور آشنا خواهید شد. بطور قطع فعالیت در حوزه کراتین و احیا مو مستلزم داشتن تخصص و تجربه میباشد و بدون داشتن علم و تجربه نمیتوان در این حوزه فعالیت نمود .

اموزش کراتین و احیا مو در مرکز آموزش عالی عریس

طبق بررسی های انجام شده متوجه شدیم موسسه اموزش عالی عریس بر اساس نظرات کاربران آن یکی از تخصصی ترین مراجع آموزشی در زمینه کراتین و احیا مو می باشد ، عریس از سال 1371 بصورت تخصصی و متمرکز در حوزه آرایشگری و مراقبت زیبایی فعالیت داشته و هم اکنون با پوشش بیش از 70 رشته آرایشی و مراقبتی از جمله کراتین و احیا مو و با داشتن 17 نمایندگی در داخل و خارج از کشور فعالیت دارد ، این موسسه تنها مرجع برگزاری دوره های فوق تخصصی و مستر در خارج و داخل از کشور بوده که مورد تایید انجمن الیانو استرالیا و اروپا میباشد .

نحوه برگزاری دوره اموزشی کراتین و احیا مو :

دوره های فوق تخصصی ، مربیگری ورکشاپ های تخصصی کراتین و احیا مو در موسسه عریس به سهه طریق دوره های آموزش ترمیک و حضوری ، دوره های آموزش آنلاین و بسته های اموزشی ارائه میشود و کلیه متقاضیان و علاقه مندان بمنظور شرکت در دوره های اموزشی این موسسه میتوانند ازسایر شرایط موجد بهره مند شوند .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با موسسه اموزش عالی عریس میتوانید از طریق مراجعه به وب سایت اینترنتی موسسه به نشانی academy-eris.com اقدام نمایید.

اموزش کراتین و احیا مو اموزشگاه کراتین و احیا مو کراتین و احیا مو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر