کد خبر: 1034990 A

آیا می دانید باربری جنت آباد و باربری تهرانپارس شرکت تهران سعادت چه ویژگی هایی دارند؟

این روزها نام شرکت های باربری در میان مردم کاملا شناخته شده می باشد، و اغلب افراد که قصد جابجایی از مکانی به مکان دیگر را دارند با این شرکت ها تماس گرفته و تمام امور اثاث کشی منزل و یا شرکت خود را به آن ها می سپارند، اما این سوال پیش می آید که چگونه می توانیم بهترین شرکت باربری را برای اسباب کشی انتخاب کنیم؟ و بهترین شرکت اتوبار چه ویژگی هایی دارد؟

برای این که بتوانید بهترین شرکت اتوبار را انتخاب کنید لازم است که با ویژگی ها و وظایف اتوبار آن ها آشنا باشید، باربری تهران سعادت که سالیان متمادی در این زمینه فعالیت دارد و در زمره بهترین و معتبرترین شرکت های باربری در تهران قرار دارد نمونه بارزی از یک باربری خوب به شمار می آید، این باربری به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر به همشهریان خود در اغلب مناطق مختلف تهران چندین باربری دیگر را در زیر مجموعه خود اداره می کند که از جمله آن ها می توان باربری جنت آباد و باربری تهرانپارس را نام برد.

باربری تهران سعادت در ادامه این مقاله به بررسی ویژگی ها و وظایف باربری جنت آباد و تهرانپارس می پردازد و از این طریق اطلاعات لازم در مورد بهترین اتوبار را در اختیارتان قرار می دهد پس با ما همراه باشید:

ویژگی های باربری جنت آباد و باربری تهرانپارس

  • مشاوره در زمینه باربری

زمان مراجعه به شرکت باربری اولین موردی که باید به آن توجه داشته باشید ارائه راهنمایی و مشاوره توسط کارشناس شرکت در مورد خدماتی است که به مشتریان خود عرضه می کند البته این مشاوره علاوه بر حضوری بایستی به صورت تلفنی نیز برای افرادی که با باربری تماس می گیرند صورت پذیرد، که در این خصوص کارشناس مربوطه تمامی خدمات باربری از قبیل بسته بندی وسایل- حمل و جابجایی- هزینه و تعرفه ها و... را به اطلاع مشتریان می رساند، لازم است که بدانید یکی از مهم ترین دلایل کسب اعتبار بالای شرکت تهران سعادت و تمامی باربری های زیر مجموعه آن از جمله باربری جنت آباد و باربری تهران پارس ارائه مشاوره به مشتریان است.

در واقع این حق مسلم مشتریان است که درمورد جزئیات خدمات شرکتی اتوبار که انتخاب می کنند اطلاعات لازم را داشته باشند.

باربری جنت آباد

  • کیفیت بسته بندی

همانگونه که می دانید کیفیت بسته بندی و اصولی انجام دادن آن در زمان باربری بسیار مهم می باشد به هر میزان که بسته بندی وسایل خود را با دقت بیشتری انجام دهید در زمان حمل و جابجایی کمتر احتمال آسیب آن ها وجود دارد، باربری جنت آباد در صورتی که مشتریان تمایل به ارائه این بخش از خدمات توسط باربری را داشته باشند قبل از اسباب کشی نیروهای خود را برای انجام بسته بندی به محل اعزام می کنند و تمامی وسایل به خصوص لوازم شکستنی را با دقت بالایی بسته می کنند.

باربری جنت آباد برای این منظور از کارتن های چند لایه مخصوص- بابل رپ- و استرچ رپ استفاده می کند و این کار را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهد.همچنین کارکنان اتوبار فوق الذکر در زمان جابجایی تمام تلاش و توجه خود را به کار می گیرند تا وسایل صدمه نبینند.

  • استفاده از کارگران حرفه ای و با تجربه

یکی از مهم ترین ویژگی های باربری تهران سعادت و تمامی باربری های زیر نظر آن استفاده از کارگران حرفه ای و اموزش دیده برای حمل و جابجایی وسایل است.باربری تهرانپارس برای این منظور از کارگرانی که خصوصیات لازم و مناسب برای انجام این کار را دارند استفاده می کند. از مهم ترین مواردی که این اتوبار برای انتخاب نیروهای خود در نظر می گیرد شامل: داشتن روحیه کاری- خوش برخورد بودن- توانایی جسمی بالا- امانتداری- و.... می شود.

همچنین لازم است که بدانید که تمامی کارگران تهرانپارس دارای لباس فرم شرکت با آرم مخصوص آن بوده و در زمان اسباب کشی براساس روز و ساعتی که مشتری در زمان عقدقرارداد تعیین کرده است در محل حاضر می شوند و این امر نیز یکی از مهم ترین ویژگی های یک باربری خوب به شمار می آید که باربری تهرانپارس از آن پیروی می کند.

  • استفاده از خودروهای مناسب باربری

یک باربری خوب بایستی از خودروهای خوب و مناسب برای اسباب کشی و جابجایی وسایل استفاده کند، باربری جنت آباد برای این منظور از خودروهایی مانند وانت بار- کامیون- و یا کامیونت استفاده می کند، این خودروها بایستی مجهز به امکانات لازم و فضای کافی برای حمل بار و اسباب کشی باشند تا در زمان جابجایی با هیچگونه مشکلی روبرو نشوند.باربری جنت آباد در زمان مشاوره و عقد قرارداد با مشتری براساس میزان بار و همچنین فاصله جابجایی بهترین و مناسبترین خودرو را به مشتریان خود پیشنهاد می دهد.

باربری تهرانپارس

  • زمان سرویس دهی

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک شرکت باربری خوب باید داشته باشد زمان ارائه خدمات است، تمامی باربری های زیر مجموعه تهران سعادت ازجمله باربری تهرانپارس و باربری جنت آباد در تمام طول سال و حتی ایام تعطیل خدمات خود را به مشتریان و همشهریان عزیز ارائه می دهند.

  • عضویت در اتحادیه

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان عقد قرارداد با یک باربری به ان توجه داشته باشید عضویت آن باربری در اتحادیه است، در واقع یکی از ویژگی های یک اتوبار خوب عضویت در اتحادیه می باشد، باربری هایی که زیر نظر اتحادیه کار می کنند در زمینه هزینه بسته بندی و جابجایی براساس نرخ هایی که از سوی آن مرکز تعیین می شود خدمات خود را ارائه می دهند و در صورتی که در زمان اسباب کشی هر گونه خسارت و یا آسیبی به وسایل مشتریان وارد شود آن اتحادیه پاسخگو خواهد بود و تمامی خسارت های وارده را به مشتری پرداخت می کند، لازم است که بدانید باربری جنت آباد و باربری تهرانپارس براساس قوانین اتحادیه باربری فعالیت می کنند.

  • انتقاد پذیر بودن

از دیگر ویژگی های یک باربری خوب انتقادپذیر بودن آن است، یک باربری خوب به پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود گوش داده و با به کارگیری آن ها کیفیت خدمات خود را به مشتریان افزایش می دهد.

برای اطلاع از خدمات و تعرفه های شرکت تهران سعادت می توانید نام تهران سعادت را در گوگل سرچ کنید و یا با شماره 88888648-021 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره های خوب کارشناسان تهران سعادت بهره مند شوید.

مشاوره در زمینه باربری باربری جنت آباد باربری تهرانپارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر