کد خبر: 1034982 A

بنیانگذار، موسس و صاحب برند هایتکس جناب آقای مهندس آرش اکبری آشتیانی با اعلام این خبر توضیح دادند که با توجه به برگزاری چندین دوره نمایشگاه مجازی موفق و استقبال بالا و اعلام نیاز سازمان ها و نهاد های برگزار کننده نمایشگاه در رابطه با در اختیار گرفتن و سفارشی سازی نرم افزار نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس جهت برگزاری نمایشگاه های مجازی داخلی و سراسری و تخصصی، مجموعه ما را بر آن داشت تا امکاناتی را فراهم آورد تا برگزار کنندگان بتوانند تحت نام و برند خود و در سایت های تخصصی خود نمایشگاه مجازی را در کنار نمایشگاه حضوری و یا حتی به تنهایی برگزار نمایند.

برگزاری اولین نمایشگاه مجازی سه بعدی 

نمایشگاه های مجازی برگزار شده نیز اطلاع رسانی و معرفی خواهند شد تا با توجه به حجم بالای مراجعات به سایت بتوانیم کاربران بیشتری را به سمت نمایشگاه های مورد نظرشان هدایت کنیم.

برگزار کننده میتواند از طریق راه های ارتباطی از طریق سایت هایتکس با مشاوران و کارشناسان متخصص و قدرتمند هم از لحاظ فنی و نیازمندیهای خود و هم از شرایط خرید و همکاری نرم افزار نمایشگاه مجازی  مشاوره و اطلاعات خود را تکمیل نموده و نسبت به راه اندازی سامانه ثبت نام و فروش غرفه ها و کسب درآمد بالا اقدام نمایند .

مجموعه هایتکس نرم افزار و یا سامانه های راه اندازی نمایشگاه مجازی سه بعدی را که در نوع خود میتوان گفت بی مثال در مارکت کشوری بوده  را با شرایط بسیار مناسب و در کوتاه ترین زمان اعطا میگرداند و برگزار کننده به راحتی با بارگزاری اطلاعات خود و ارائه سامانه به غرفه داران میتواند انواع نمایشگاه مجازی را در شاخه های مختلف و تخصصی برگزار کند .

 

 

هدف از برگزاری نمایشگاه مجازی هایتکس

غرفه داران با توجه به سامانه های تحت وب که برگزار کننده در اختیار آنها قرار داده است اطلاعات و فایلهای را در غرفه خود که شامل :

کاتالوگ بروشور آدرس سایت اطلاعات تماس شبکه های اجتماعی استند تبلیغاتی و . . . را که قبل تر هزینه های بالایی جهت حضور در نمایشگاه محیطی بابت اجاره فضا ، طراحی ، ساخت غرفه ، چاپ کاتالوگ و محصولات اطلاع رسانی کاغذی و انتخاب و تهیه انواع هدایای تبلیغاتی و ... کلی هزینه سنگین را میبایست متحمل میشد به راحتی بارگزاری کرده و در مقابل دیدگان بازدید کنندگان قرار میدهد .

شرکت هایتکس با توجه به بررسی بازار هدف در کشور و در خارج از کشور و نیاز سنجی های به عمل آمده تلاش خود را در فراهم آوردن تمامی نیازهای برگزاری یک نمایشگاه مجازی نموده است .

پلتفرم نمایشگاه مجازی هایتکس به واقع از  نمونه های مدرن و به روز رسانی شده خارجی خود بالاتر بوده و تنها کافیست با مشاهده یکی از نمونه های خارجی به بالا بودن کیفیت از لحاظ گرافیکی و کاربری آسانتر این نرم افزار نمایشگاه مجازی پی برد.

در حال حاضر با توجه به سفارشات بالا از کشورهای جهان این مطلب قابل ذکر میباشد که به دلیل قوانین سخت گیرانه و تحریم های اعمال شده و ظالمانه بر علیه کشور و مردم عزیزمان بسیاری از سفارشات قابل انجام نبوده و یا نمیتوانیم در تهیه و سفارشی سازی کردن نمونه های خارجی اسم و نام و برندی از شرکت و کشور عزیزمان ببریم و ناخواسته از تمامی افتخارات و تحسین های جهانی بدور هستیم .همچنین برگزاری نمایشگاه مجازی مشکلات نمایشگاه های محیطی را ندارد و میتوان به راحتی و در یک بازه زمانی مشخص به صورت دقیقی نمایشگاه را برگزار کرد.

 

 

قابلیت های نمایشگاه مجازی سه بعدی هایتکس 

تا به الان نرم افزار نمایشگاه مجازی هایتکس قابلیت سفارشی سازی به زبان های انگلیسی ، روسی ترک ، چینی و عربی را داشته و نمونه هایی اجرا و برگزار کرده است .

امروزه افراد جامعه به تمامی مزیت های دنیای مجازی واقف هستند و آن را قبول دارند و همه در حال همسو کردن خود و کسب و کار خود با این دنیای بی انتها هستند تا از رقبا عقب نمانند .

امیدواریم با فراهم کردن و ساده کردن برگزاری نمایشگاه مجازی بتوانیم سهمی در پیشبرد اهداف متعالی صاحبان کسب و کار برداشته و باعث رشد در کنار هم شویم.

جهت ارتباط گرفتن با مجموعه هایتکس میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی و اینترنت با نام هایتکس و یا نمایشگاه مجازی سه بعدی جستجو و یا به صفحه ما به آدرس @hitex.ir  در اینستاگرام مراجعه نمایید .

نمایشگاه مجازی نمایشگاه مجازی سه بعدی نمایشگاه مجازی هایتکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر