کد خبر: 1034291 A

هواوی با تولید مدل های مختلف تبلت همراه با ویژگی های متعدد، تنوعی وسیع را در این دسته از محصولات خود ایجاد کرده است. تبلت های هواوی در حال حاضر با برخورداری از تکنولوژی های مدرن و قیمت مناسب، تنوع زیادی را به همراه داشته اند.

هواوی با تولید مدل‌های مختلف تبلت همراه با ویژگی‌های متعدد، تنوعی وسیع را در این دسته از محصولات خود ایجاد کرده است. تبلت های هواوی در حال حاضر با برخورداری از تکنولوژی‌های مدرن و قیمت مناسب، تنوع زیادی را به همراه داشته اند.

نمایندگی رسمی هواوی کورش مال در حال حاضر اقدام به فروش نقدی و اقساطی مدل های مختلف تبلت های هواوی کرده است. از طرفی جشنواره های متعددی که نمایندگی هواوی کورش مال برگزار می کند این فرصت را برای تمام هموطنان در سراسر کشور فراهم کرده تا علاوه بر خرید تبلت هواوی ، از جوایز و هدایای متعدد نیز بهره مند شوند.

از طرفی مرکز خدمات نمایندگی هواوی نیز خدمات حرفه ای تبلت های هواوی را در نمایندگی رسمی هواوی کورش مال ارئه می کند به این  ترتیب کاربران عزیز تبلت های هواوی می توانند انواع خدمات نرم افزاری و سخت افزاری تبلت های هواوی را در این مرکز دریافت نمایند.

تبلت های هواوی سری مدیاپد

هواوی مدیاپد تی 5

zx c

تبلت هواوی تی 5  در عین برخورداری از طراحی ظریف و  زیبا، بسیار سبک است و به راحتی می توانید آن  را حمل کنید. پردازنده 8 هسته ای تبلت  هواوی، عملکردی بی نظیر با مصرف انرژی کمتر را در اختیارتان قرار میدهد از طرفی  می توانید حافظه این  تبلت  را  تا 256 گیگابایت نیز ارتقا دهید.

هواوی میت پد تی 10 

صفحه نمایش 9.7 اینچی اچ دی میت پد تی 10 با  طراحی ظریف و فشرده خود، بسیار سبک است. از طرفی سیستم اسپیکر دوگانه هواوی میت پد تی 10 می تواند میدان صوتی فوق قوی را تشکیل  دهد.

هواوی میت پد تی 8

این تبلت  با بدنه  ظریف و لبه های منحنی و وزن 310 گرمی ، شرایطی را برای کاربر فراهم کرده تا در دست نگه اشتن آن بسیار  ساده و آسان  باشد. از طرفی  با هر بار  شارژ می توانید تا 12 ساعت ویدیو را  پلی بک کنید.

خرید فروش اقساطی تبلت هواوی

فروش اقساطی تبلت های هواوی در  نمایندگی هواوی کورش مال، این فرصت را  برای مشتریان عزیز فراهم کرده است تا بتوانند با  پیش پرداخت 25 درصدی، از امکانات و ویژگی های تبلت سامسونگ بهره مند گردند.

تبلت های هواوی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین انواع تبلت های موجود در بازار تلقی می شوند و این امر به معنای تنوع بالا و قیمت مناسب این دسته از محصولات هواوی است که به عنوان انتخابی مناسب برای تبلت در میان کاربران محسوب می شوند.

تبلت هواوی در حال حاضر یکی از برندهای پرطرفدار تبلت در بازار موبایل محسوب می شود. جشنواره ها و فروش اقساطی محصولات هواوی، فرصت خرید محصولات مختلف این برند را برای تمام هموطنان عزیز در سراسر کشور فراهم کرده است.

 

 

 

 

هواوی خرید تبلت هواوی تبلت هواوی تی 5
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر