کد خبر: 1032683 A

پرفکت مانی یکی از حساب‌های بین‌المللی مالی است. با توسعه حوزه دیجیتال و اینترنت در دنیای امروزه، لزوم انتقال‌های سریع و گسترده مالی و استفاده از حساب‌های بین‌المللی یکی از ضروریات به خصوص برای عرصه کسب و کار محسوب می‌شود.

اینترنت دنیای دور افتاده ما انسان‌ها را بنا به گفته نظریه پردازان بزرگ اجتماعی، اندک اندک به سمت دهکده شدن پیش می‌برد. به طوری که ما امروزه به راحتی می‌توانیم از طریق حساب‌های بین‌المللی در خانه خود بنشینیم و با دستگاه‌های دیجیتالی که در اختیار داریم برای هر کجای جهان که بخواهیم پول انتقال دهیم و خرید و فروش و یا سرمایه‌گذاری‌های کلان داشته باشیم.

بر همین اساس در کنار کیف پول‌های دیجیتالی، ارزهای دیجیتال، پرداخت‌های الکترونیکی وغیره، سیستم مالی آنلاین پرفکت مانی توانسته یکی از نیازهای بزرگ حوزه پرداخت‌های بین‌المللی را پاسخ گو باشد. در همین راستا است که می‌خواهیم شما را با این نوع از سیستم مالی و چگونگی کار با آن و همچنین راحت‌ترین مسیر برای افتتاح حساب پرفکت مانی، آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

 پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی همان‌گونه که اشاره شد یک سیستم پرداخت آنلاین است که از سال 2017 در دنیا شناخته شده و کمپانی اصلی آن در سوئیس می‌باشد. از جمله دلایل محبوبیت این سیستم در مقابل رقبای خود این است که پرفکت مانی بدون توجه به تحریم‌ها برای تمامی کشورها با دریافت منطقی کارمزد قابلیت استفاده را دارد.

این امر باعث شده است که کربران بازار آنلاین و تجار بتوانند به راحتی و بدون دردسر از آن بهره ببرند و ارزهای خود را در بین کشورهای مختلف به سادگی جا به جا کنند و خرید و فروش آنلاین را انجام دهند. در واقع پرفکت مانی یک کیف پول بین‌المللی و بستر امن و ایمن برای تراکنش‌های مالی است که شما می‌توانید آن را شارژ کنید و پول‌هایتان را در آن ذخیره نمایید و در زمان خاص خود از آن استفاده کنید.

شما می‌توانید برای افتتاح حساب پرفکت مانی از طریق وب‌سایت‌ معتبر راهنمایی‌ها را دریافت نمایید و سپس از طریق وب‌سایت Perfectmoney حساب کاربری را برای خود ایجاد کنید و از طریق همان وب‌سایت معتبر در ایران افتتاح حساب را انجام دهید.  سپس می‌توانید شارژ حساب پرفکت مانی را داشته باشید و کیف پول خود را مدیریت نمایید.

لزوم استفاده از پرفکت مانی

لزوم استفاده از حساب کاربری پرفکت مانی را باید در شرایط زندگی روزمره باید بیابیم. یک بخش بزرگ ارتباطات برای ما انسان‌ها، به حتم ارتباطات مالی می‌باشد چرا که پول پایه‌های اساسی زندگی ما را تشکیل می‌دهد و کسب و کارهای بزرگ و مطرح در دنیا به سرعت به دنیای آنلاین وصل شده‌اند.

این امر یک نیاز ضروری بسیار بزرگ را می‌طلبد و آن اینکه ما به راحتی بتوانیم علاوه بر ثبت سفارش‌ها، خرید و فروش‌ها و پرداخت‌های انلاین را نیز داشته باشیم. زیرا جابه جایی پول بین کشورها به صورت آنلاین، می‌تواند آسایش فکری و حتی زمانی و همچنینی سرعت را برای ما و به خصوص شرکت‌ها و تاجران ایجاد کند.

اینکه شما به راحتی بتوانید از طریق صرافی پرفکت مانی برای ایران، پول را چنج کنید و از طریق این سیستم پرداخت آنلاین، آن را به دیگر کشورها انتقال دهید، یک اتفاق بزرگ می‌باشد که تا چند دهه قبل غیرممکن به نظر می‌رسید. بنابراین می‌توان گفت با وجود سرعت دنیای اینترنت و گستردگی نیازهای بشری و رفاهی که در این بستر برای ما در این زمانه پرشتاب به وجود آمده است، بهره گرفتن از سیستم پرداخت‌ الکترونکی پرفکت مانی یکی از مهم‌ترین و بهترین و ضروری‌ترین کارهایی است که باید به خصوص در دنیای کسب و کارها انجام دهیم.

کابردهای پرفکت مانی کدام‌اند؟

بر حسب مطالب بالا می‌توان به چند کابرد اصلی اشاره کرد:

 • انتقال وجه بین تمام کابران پرفکت مانی
 • قابلیت ایجاد درگاه پرداخت برای سایت خود
 • تبدیل ارز به ارزهای رایج دنیا
 • پرداخت در سایت‌های خارجی برای انجام کارهای وبسایت و یا خرید و فروش‌ها
 • امکان درخواست وام درون این سیستم

مزیت پرفکت مانی به نسبت دیگر حساب‌ها

دلایل استفاده از پرفکت مانی

از جمله مزیت‌های مطرح شده می‌توان به این موارد اشاره کرد: پرداخت‌های شما به صورت آنی انجام می‌شوند، شما می‌توانید درخواست وام را داشته باشید، همچنین سود 0.4 درصدی را حساب سالیانه خود دارید، شما بابت تراکنش‌هایی که دارید مالیات پرداخت نخواهید کرد،همچنین پرفکت مانی برای هیچ کشوری تحریم نیست و به راحتی می‌توانید انتقالات مالی خود را انجام دهید و در آخر می‌توان اشاره کرد که شما می‌توانید از طریق صرافی پرفکت مانی برای ایران ارز حساب خود را به ارز دلخواه تبدیل نمایید.

چه ارزهایی توسط پرفکت مانی پشتیبانی می‌شود؟

می‌توانید از طریق صرافی پرفکت مانی دریران، ارز کیف پول پرفکت مانی خود را به ارزهای پیشتیبانی شده تبدیل کنید. این ارزها شامل:

 • دلار آمریکا
 • یورو
 • طلا
 • و بیت کوین

انواع حساب پرفکت مانی

همانند دیگر حساب‌های الکترونکی همانند پی پال و اسکرین، حساب‌های کابری پرفکت مانی متفاوت با کاربردهای متفاوتی می‌توانید داشته باشید که به آن‌ها اشاره‌ای می‌کنیم:

 • حساب کاربری معمولی: تمامی کاربران این حساب را دارند و هیچ محدودیت انتقالی در این حساب وجود ندارد. تنها تفاوت این حساب این است که کارمزد هر تراکنش 1.5 درصد می‌باشد.
 • حساب برتر یا پریمیوم: این حساب پس از یک سال و با افزایش تراکنش‌های مالی به کابران اختصاص داده می‌شود و در صد کارمزد آن 0.5 است.
 • حساب همکاری: این حساب پرفکت مانی کمی متفاوت است. برای این حساب باید تمامی اطلاعات شما توسط پرفکت مانی تأیید شود و تنها برای انتقال‌های مالی و درگاه سایت استفاده می‌شود.

سریع‌ترین راه برای افتتاح حساب پرفکت مانی کدام است؟

افتتاح حساب کاربری و شارژ حساب پرفکت مانی و غیره را باید از طریق وب‌سایتی معتبر و قابل اعتماد انجام دهید که در صورت بروز مسائل بتوانند شما را پشتیبانی کنند و همچنین در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش شما را انجام دهند. وب‌سایت پرداختینو با تأکید بر اصول حرفه‌ای و استاندارهای بین‌المللی در انجام امورمالی و پرداخت‌های الکترونیکی شما را یاری می‌کنند و تمام خدمات پرداختی شما را از خرید آنلاین محصولات از سایت‌ها و فروشگاهی اینترنتی و بین‌المللی تا فریلنسرینگ ودریافت سایر درآمدهای ارزی شما را پوشش می‌دهند.

پرداختینو

شما می‌توانید از طریق وب‌سایت (pardakhtino.com) با مجموعه پرداختینو آشنا شوید و همچنین علاوه بر دریافت مشاوره‌ها و پاسخ گویی به سؤالات از طریق کارشناسان و متخصصان این مجموعه، با فیلم‌های آموزشی افتتاح حساب کاربری پرفکت مانی و همچنین نحوه شارژ حساب پرفکت مانی آشنا شوید و قدم به قدم با این مجموعه و آموزش‌ها و آخرین اخبار خبرنامه سایت پرداختینو همراه شوید و با اطمینان در حوزه پرداخت‌های آنلاین و دنیای اقتصادی جدید دیجیتال گام بگذارید.

 

پرفکت مانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر