کد خبر: 1032660 A

ماسکها محصولاتی مصرفی در حرفه پزشکی هستند. محصولاتی که با استفاده از آنها از ابتلا به بیماری های واگیردار مهم پیشگیری می شود. به دلیل این که پزشکان ممکن است در محیط آلوده میکروبی و ویروسی مراکز درمانی در خطر باشند از ماسک استفاده می کنند. استفاده از ماسکهای استاندارد به پزشکان کمک می کند تا از بیماری های واگیردار خطرناک در امان بمانند.

این روزها اما که کرونا شیوع پیدا کرده است مردم نیز مجبورند با استفاده از ماسک از خودشان در برابر این ویروس خطرناک محافظت کنند. در صورتی که از یک ماسک مرغوب و دارای استاندارد پزشکی استفاده کنیم ویرس کرونا قادر به آلوده کردن ما نیست.

کرونا به کشورهای دیگر نیز وارد شد و تقریبا بیشتر کره زمین را آلوده کرد. در همین راستا کشورهای مختلف اقدام به تولید ماسکهای مختلف کردند. در کشور ما نیز این ویروس قربانیان زیادی گرفت. از طرفی نیاز به این محصول مهم باعث شد تا تولید کنندگان مختلف شروع به تولید ماسکهای حرفه ای که بتواند از ما در برابر کرونا محافظت کند نمایند.

در این روزها یک تولید کننده داخلی ماسکی را تولید کرده است که استانداردهای کیفی بسیار عالی را دارا بوده است. ماسکی با ظاهری زیبا و رنگی خاص که توجه خیلی ها را به خود جلب کرد و بسیار نیز مورد توجه واقع شد. تولید ماسک سبز توسط شرکت حمیدیران، آن هم با استفاده از حرفه ای ترین پارامترها یک تولید موفق در این زمینه بوده است.

این ماسک حرفه ای از لایه های اسپان باند و ملت بلون تشکیل شده است. یعنی ماسکی سه لایه که طبق گفته سازمان بهداشت جهانی بهترین ماسک برای پیشگیری از ویروس بسیار خطرناک کرونا است. لایه های استفاده شده در این ماسک به ترتیب اسپان باند و ملت بلون و اسپان باند هستند. یعنی دو لایه که از جنس اسپان باند هستند لایه های رویی و زیرین ماسک و لایه ای از جنس ملت بلون لایه وسطی این ماسک است. گفتنی است که همه این لایه ها از بهترین جنس هستند و به همین خاطر باعث شده اند که این محصول بسیار مورد توجه واقع شود.

استفاده از لایه ملت بلون در این ماسک و آن هم با گرماژ بالا باعث شده تا میزان فیلتراسیون این محصول تا مقدار قابل توجهی افزایش پیدا کند. لایه ملت بلونی که در این محصول مورد استفاده قرار گرفته است با گرماژ 25 گرم است. گرماژی که در ماسکهای خیلی حرفه ای وجود دارد. ماسکهایی که حتی در محیط های بسیار آلوده بیمارستانی و درمانگاه ها می توانند از پزشکان محافظت نمایند.

ویژگی قابل توجه دیگری که در این ماسک دیده می شود استفاده از لایه های بسیار لطیف و ضد حساسیت است. لایه هایی که هنگام استفاده باعث احساس راحتی کاربر می شوند. این ماسک حرفه ای با لایه های نرم و لطیفش به انتخابی خوب برای کسانی که می خواهند چندین ساعت و یا در طول روز به طور کامل ماسک داشته باشند تبدیل شده است. ماسکی که ایجاد حساسیت نمی کند و باعث آلرژی و عارضه های پوستی نظیر خارش، قرمزی و... در پوست صورت نخواهد شد.

بدنه این ماسک اندازه ای متناسب و استاندارد دارد. اندازه ای که مناسب صورت بزرگسالان اعم از خانم و آقاست. این ماسک با اندازه های مختلف صورت تناسب دارد و می توان به راحتی از آن استفاده کرد. پلیسه های کناری محصول باز می شوند و با توجه به ارگونومی چهره، این ماسک روی صورت قرار می گیرد. این محصول نه خیلی کوچک است که افرادی با صورت های بزرگ بتوانند از آن استفاده کنند و نه خیلی بزرگ است که از کناره های صورت بیرون بزند. اندازه خیلی خوبی دارد و باعث شده برای افراد مختلف مناسب واقع شود.

این تولید کننده و شرکت داخلی با استفاده از یک کش استاندارد این محصول را کامل تر کرده است. کشی نرم و نازک که به راحتی پشت گوش واقع می شود و باعث قرار گیری ماسک بر روی چهره فرد استفاده کننده می شود. کشی که اندازه خوبی دارد و باعث نمی شود که پوست گوش کشیده شود. میزان کشسانی کش نیز مناسب است و باعث شده تا همه استفاده کنندگان این محصول از آن رضایت کامل داشته باشند. کشی که نه خیلی کوتاه و نه خیلی بلند، بلکه با اندازه ای استاندارد و حساب شده در این محصول تعبیه شده است.

در این محصول با استفاده از فیکسر بینی بسیار نرم و انعطاف پذیر سعی شده تا اثرگذاری بیشتری از این محصول برآید. فیکسر بینی منعطفی که در میان لایه های ماسک و در قسمت بالایی آن قرار داده شده است. فیکسری که به شما کمک می کند پس از این که ماسک را روی صورت خود قرار دادید بتوانید آن را با توجه به ارگونومی بینی خود حالت دهید. به این ترتیب هوای ورودی به ماسک را که می تواند آلوده به میکروارگانیسم های مختلف باشد کاهش دهید. فیکسر بینی یا همان گیره بینی که در این ماسک خیلی نرم و حرفه ای است به شما کمک می کند تا خیلی راحت از این محصول در ساعت های مختلف استفاده کنید و بیشترین کارایی را داشته باشید.

روش اولتراسونیک که با نام روش پرسی نیز خوانده می شود یکی از متداول ترین روش ها برای تولید ماسکهایی بهداشتی با استانداردهای لازم است. در این روش تمامی اجزای ماسک را با استفاده از دستگاه های حرفه ای بزرگ و صنعتی به کمک حرارت بالا به یکدیگر پرس می کنند. یعنی ماسک نهایی بدون دخالت دست تولید می گردد. ماسکهایی که به این روش تولید می شوند بسیار بهداشتی هستند و به عنوان بهترین گزینه برای خرید ماسک می توان روی آنها حساب کرد. این ماسک تولید داخلی ایرانی از همین روش یعنی روش اولتراسونیک تولید شده است. یعنی ماسکی همه چیز تمام است که تمامی ویژگی های مهم برای یک ماسک بسیار حرفه ای را دارد.

رنگ سبز جالب این محصول نیز باعث شده که این محصول ایرانی حتی جواب سخت پسندان و افرادی که به دنبال یک ماسک زیبا و در عین حال حرفه ای می گردند را بدهد. لایه اسپان باند رویی در این ماسک رنگی سبز دارد. رنگی ملایم و شاد که در این روزهای خسته کننده کرونایی نیز تنوعی بوده است برای کسانی که از ماسکهای تکراری خسته شده اند. در مورد ماسکها تا دوران قبل از کرونا کمتر به رنگی جدید فکر شده بود. اکثر ماسک های تولیدی در بیشتر کشورهای دنیا با رنگ های سفید و آبی تولید می شدند. اما این روزها تولید کننده ها برای تنوع بیشتر استفاده کنندگان این محصولات را در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید کردند و این محصول را حرفه ای تر و جذاب تر از پیش کردند.

در آخر این محصول با قیمتی بسیار مناسب عرضه شده است. قیمتی باور نکردنی که در کنار این همه ویژگی های دیگری که در این محصول وجود دارد باعث شده تا این ماسک به فروش بالایی برسد. این محصول هم مورد توجه پزشکان و استفاده کنندگان در محیط های بیمارستانی و درمانی واقع شده است و هم مردم عادی علاقه زیادی به استفاده از آن نشان داده اند.

اگر به دنبال ماسکی با استانداردهای لازم و لایه هایی مرغوب می گردید و می خواهید هزینه زیادی نیز بابت این محصول پرداخت نکنید این محصول می تواند گزینه خیلی خوبی برای شما باشد. محصولی تولید داخل که نشان داده کشور ما نیز تا چه میزان زیادی می تواند در زمینه تولید محصولات پزشکی پیشرفت کند.

امید است تا در خیلی زمینه های دیگر نیز در این مدت پیشرفت کنیم و دوران پس از کرونا باعث شکوفایی بیشتر خیلی از صنایع ما باشد.

ماسک سبز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر