کد خبر: 1032026 A

خدمات مو یکی از رایج ترین خدمات زیبایی پوست و مو که می باشد و امروزه مورد استقبال فراوانی از طرف مردم و مخصوصا آقایان محترم قرار می گیرد. امروز قصد داریم شما را با خدمات زیبایی، شامل کاشت مو، کاشت ابرو، ریباندینگ و... که نه تنها ظاهری زیبا و بی نقص را برای شما به ارمغان می آورند، بلکه موجب زیبایی بیش از پیش شما نیز می گردند ، آشنا کنیم.

خدمات مو یکی از رایج ترین خدمات زیبایی پوست و مو که می باشد و امروزه مورد استقبال فراوانی از طرف مردم و مخصوصا آقایان محترم قرار می گیرد. امروز قصد داریم شما را با خدمات زیبایی، شامل کاشت مو، کاشت ابرو، ریباندینگ و... که نه تنها ظاهری زیبا و بی نقص را برای شما به ارمغان می آورند، بلکه موجب زیبایی بیش از پیش شما نیز می گردند ، آشنا کنیم.

اهمیت خدمات درمانی و زیبایی مو

همان طوری که می دانید مو مهم ترین فاکتور در زیبایی افراد می باشد. موهایی خوش فرم و خوش حالت که نه تنها موجب زیبایی بیش از پیش چهره شما می شوند، بلکه عنصری مهم در ایجاد احساس اعتماد به نفس و در نتیجه ایجاد احساس خوشایند در شما نیز می باشند. احساس خوشایندی که در صورت عدم توجه مناسب و انجام رسیدگی های لازم به راحتی و در مدت زمانی کوتاه از بین می رود و موجب بروز عارضه هایی گوناگون می شود.عارضه های مویی که می توانند ناشی از عوامل گوناگونی از جمله استرس، اضطراب، مشکلات تیروئیدی، مشکلات هورمونی، کم خوابی و مشکلات روحی باشند.

از سویی دیگر وجود آلاینده های مضر و رادیکال های آزاد موجود در هوا یکی دیگر از عوامل موثر در ایجاد و بروز عارضه های مویی می باشد. عارضه هایی که منجر به ریزش بیش از پیش مو ها و افزایش احتمال طاسی می شوند. از این رو امروزه رسیدگی به مو و انجام مراقبت های مویی یکی دیگر از دغدغه های اصلی و اساسی در میان افراد می باشد. دغدغه ای که سبب گشته تا امروزه افراد به دنبال راه حل هایی آسان و در عین حال موثر برای ایجاد تاخیر در روند بروز آن ها و یا بهبود و درمان آن ها باشند. عاملی موثر که باعث شده است تا امروزه شاهد شمار بسیار زیادی از انواع مراکز زیبایی با ارائه خدماتی گوناگون از جمله خدمات مو باشیم.

رایج ترین خدمات مو

اگر چه امروزه شاهد تنوع بسیار زیادی در انواع خدمات مو می باشیم، اما جالب است بدانید که کاشت مو از جمله رایج ترین و شایع ترین خدمات مو می باشد. خدماتی زیبایی که در ادامه به شرح جامع تری از آن ها خواهیم پرداخت!

خدماتی زیبایی مانند کاشت ابرو، ریباندینگ مو، کراتینه مو و غیره که امروزه با استقبال چشمگیری همراه می باشند. خدماتی که نه تنها منجر به ایجاد ظاهری کامل و بی نقص می شوند، بلکه فاکتوری مهم در زیبایی بیش از پیش افراد نیز می باشند.

از سویی دیگر ریزش مو یکی از شایع ترین مشکلات در میان تمامی افراد اعم از بانوان و آقایان می باشد. مشکلی که ناشی از عوامل ژنتیکی، محیطی و بعضا هورمونی می باشند و موجب کم پشتی مو و در نتیجه طاسی سر می شوند. از این رو امروزه کاشت مو، یکی از مورد استقبال ترین انواع خدمات مو می باشد که با رفع نواحی کم رنگ و کم پشت سر نه تنها موجب پر پشت نشان دادن موی سر می شود، بلکه فاکتوری مهم در زیبایی بیش از پیش افراد نیز می باشد.

اهمیت و توجه بسیار زیاد به این مسئله سبب گشته تا امروزه شاهد شمار بسیار زیادی از مراکز زیبایی با قابلیت ارائه خدمات زیبایی از جمله خدمات مو باشیم. مراکزی که با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از دستگاه هایی نوین و پیشرفته و از همه مهم تر به کار گیری نیرو هایی متخصص و کار بلد، به ارائه خدمات زیبایی اقدام نموده اند. خدماتی متنوع که امروزه مورد توجه شمار بسیار زیادی از افراد قرار گرفته است.

03030303

دلیل وجود مراکز زیبایی متعدد و خدمات مو

آنچه که امروزه سبب محبوبیت بیش از پیش انواع خدمات مو می شود، تاثیر گذاری بیش از پیش این خدمات در زیبایی ظاهری افراد می باشند. چرا که برای داشتن ظاهری بی نقص و مطابق میل تان، دیگر نیازی به جراحی های خطرناک و طولانی مدت نخواهید داشت. جراحی هایی که ساعت ها به طول می انجامند و دارای محدویت های پزشکی بی شماری می باشند. این در حالی است که هر گونه خدمات مو، نه تنها در مدت زمانی کوتاه انجام می پذیرد، بلکه دیگر در آن نشانی از مراقبت های سخت و طاقت فرسا نمی باشد. همچنین اثر بخشی چشمگیر این فرآیند های زیبایی در حداقل زمان ممکن از دیگر دلایل محبوبیت انواع خدمات زیبایی می باشد.

انواع خدمات مو

از جمله رایج ترین و محبوب ترین انواع خدمات مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاشت مو

همان طوری که پیش تر اشاره کردیم مو یکی از مهم ترین و اصلی ترین فاکتور ها در زیبایی و جذابیت افراد می باشد. چرا که وقتی فردی دچار بحران کم مویی و یا ریزش مو می شود، دچار احساسی نا خوشایند می گردد. احساسی که سبب می گردد تا در مدت زمانی کوتاه به دنبال راه حلی موثر و در عین حال آسان برای بهبود و درمان آن و به طوری کلی کاهش خطر طاسی باشد. کاشت مو یکی از رایج ترین و تاثیر گذارین خدمات مو می باشد که با جابجایی مو های موجود و انتقال آن ها به نواحی کم پشت و ریخته شده، در مدت زمانی کوتاه موجب رفع و بهبود دائمی عارضه کم پشتی و یا طاسی مو می شود.

  • کاشت ابرو

از دیگر خدمات مو رایج می توان به کاشت ابرو اشاره کرد. فرآیندی زیبایی که عاملی موثر در جوان سازی صورت و زیبایی فرم آن می باشد. در واقع جالب است بدانید که توجه به حالات خطوط صورت و حفظ تقارن چهره در انجام این فرآیند زیبایی عاملی موثر در فرم دهی به چشم و به طور کلی فرم صورت می باشد. فاکتوری مهم که نه تنها ظاهری جوان به صورت شما می بخشد، بلکه موجب زیبایی بیش از پیش شما نیز می شود.

  • کراتینه مو

امروزه کراتینه مو یکی دیگر از رایج ترین و شایع ترین انواع خدمات مو می باشد. همان طوری که می دانید امروزه رسیدگی به مو و توجه به سلامتی و حفظ آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. کراتینه مو راه حلی موثر در حفظ و سلامت موی سر می باشد که با تقویت مو و افزایش مقاومت آن جلوه ای سالم و بی نقص به موی شما می بخشد.

  • ریباندینگ

از دیگر خدمات مو، می توان به ریباندینگ مو اشاره کرد. بدون شک مو یکی از اصلی ترین و تاثیر گذار ترین عوامل در ظاهر و به طور کلی استایل افراد می باشد. ریباندینگ مو از دیگر خدمات زیبایی می باشد که با افزایش رطوبت موی سر، نه تنها ظاهری شفاف و براق به موی سر شما می بخشد بلکه عاملی موثر در کاهش احتمالات گره خوردگی مو و در نتیجه ایجاد ظاهری صاف می باشد.

  • ویتامینه مو

ویتامینه مو یکی دیگر از رایج ترین خدمات مو می باشد که نه تنها عاملی موثر در کاهش میزان خشکی مو می باشد، بلکه عنصری مهم در کاهش ریزش مو و درمان شوره سر نیز می باشد.

  • بوتاکس مو

همچنین جالب است بدانید که بوتاکس مو یکی دیگر از خدمات زیبایی و رایج می باشد که موجب تقویت مو و افزایش مقاومت آن نیز می باشد.

  • پلکس تراپی

از دیگر خدمات مو رایج در میان افراد، خصوصا خانم ها می توان به پلکس تراپی اشاره کرد. این فرآیند زیبایی که به منظور بهبود پیوند های شکسته شده و آسیب دیده مو سر انجام می پذیرد، فاکتوری مهم در بهبود آسیب های وارد شده به موی سر نیز می باشد.

اگر چه امروزه خدمات مو به دلیل اثر بخشی بالا با استقبال چشمگیری همراه می باشند، اما لازم است به یاد داشته باشید که اولین و مهم ترین گام برای انجام هرگونه فرآیند زیبایی مراجعه به مراکزی تخصصی می باشد. مراکزی که با به کار گیری و استفاده از پزشکانی مجرب و کار بلد و ارائه مشاوره ای ارزیابی شده و هوشمندانه شما را در انتخاب فرآیندی مناسب و موثر همراهی می نمایند.

جهت دریافت خدمات حرفه ای و تحت نظر پزشک متخصص با شماره های ۰۲۱۸۸۱۰۰۰۵۰ و ۰۲۱۸۸۱۹۳۱۴۶ کلینیک ساعی در تماس باشید.

 

۰۲۱-۸۸۱۰۰۰۵۰ (خط ویژه)

۰۲۱-۸۸۱۹۳۱۴۶ (خط مستقیم)

۰۹۱۲۹۶۷۴۷۲۳ ( مشاوره کاشت مو )

 

 

کاشت مو کاشت ابرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر